Skocz do zawartości

UFC 2009 Undisputed


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No, dzisiaj wreszcie przyszla moja wyczekiwana kopia UFC :D W demko gralem, odkad wyszlo na PSN - czyli od koncowki maja. Nie spodziewalem sie, ze mimo grania przez taki czas w ta gre, pelna wersja wystrzeli poklady funu tak wysoko. A jednak :D

@genjuro - chetnie z toba pogram, jak wreszcie neta zmienie na netie 4mb [czyli za pare tygodni] bo na neo 512 to raczej sobie nie pogramy :P

EDIT: Kurde, ale kariera w UFC jest wciagajaca. Jak usiadlem o 23 to skonczylem dopiero teraz, nie pamietam kiedy ostatno gralem do tak pozna.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Trójeczka aktualnie w serwisie (szczęście że padła dwa tygodnie przed upływem gwarancji) ale jak wróci i sie troche rozegram to z chęcią sie zmierze. Tak piszecie że wyszedł update i dwie rzeczy mnie cieszą, mianowicie to że nie można już uciekac bezkarnie z gry i fakt że zliwkidowano te wszystkie mutanty z overallem 119. Chociaż jak udało mi sie obic takiego asa to satysfakcja była :) szkoda tylko że low kicki dalej można przyjmowac bez konsekwencji ale muszą miec jakieś "usprawnienie" na przyszłą edycje - przynajmniej tak to sobie tłumacze :). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Odpaliłem dzisiaj grę po jakimś miesiącu przerwy. I nie wiem co się stało ale po tym pseudo patchu mam takie lagi że, nie rady w ogóle grać. Przedtem tak nie było, nie wiem czy to jakaś chwilowa awaria czy ten patch tak namieszał.

 

Na marketplace pojawiła się paczka z dwoma nowymi zawodnikami za 320 M$..................wstyd.

Odnośnik do komentarza

Nie mam pojęcia, nie dam złotówki za jakiś dwóch obsrańców. Tu opis z dlc "Download these roster additions for UFC 2009 Undisputed which includes the UFC reality TV show winners Ryan ?Darth? Bader fighting in the Light Heavyweight division and Efrain Escudero fighting in the Lightweight division."

Ale wątpię żeby coś nowego wprowadzali czy coś.

 

 

Szukam kogoś chętnego na ustawkę na achiva "gold digger" na wszystkie 5 złotych medali. A w szczególności na medal "za zabicie pierwszym ciosem" jak coś to mam już wszystko obcykane kim walczyć, jak się ustawić itd.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Radzę uważać bo po ostatnim patchu achivy są zglitchowane tzn. nie wpadają. Na pewno "Gold Digger", "OoH In Your Face" i "Roster Run Through" przynajmniej z tych co mi wiadomo. Na innych forach również się skarżą. Nie wiem jak z trofeami na Ps3.

 

Kocham (pipi)a takie akcje, takie aktualizacje.

Odnośnik do komentarza

Radzę uważać bo po ostatnim patchu achivy są zglitchowane tzn. nie wpadają. Na pewno "Gold Digger", "OoH In Your Face" i "Roster Run Through" przynajmniej z tych co mi wiadomo. Na innych forach również się skarżą. Nie wiem jak z trofeami na Ps3.

 

Kocham (pipi)a takie akcje, takie aktualizacje.

 

ma ktoś te nowe postacie czy nie? Efrain Escuderio i Bader to zwycięzcy TUF'a Mir vs Nogeira. Tak się składa, że ostatnio oglądałem ten sezon :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...