Skocz do zawartości

UFC 2009 Undisputed


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kariera jest strasznie krótka,zdobyłem pas mistrzowski i teraz tylko za każdym razem bronie tytułu(nuda...).A punkty dośw. przyznawane są w sam raz,no chyba,że słabo idzie Ci sparing(zwykle jakieś 80 punktów fighter skills dostaje).

A co tam trzeba robic ? bo ja z reguly dostaje 20-30 ; / Czyli takim slabiakiem zaraz skoncze kariere ? LOL. Lekki zawod...

 

Hall of Fame

Enter the Hall of Fame with a fighter during Career Mode. - rozumiem, ze achivment wskoczy w momencie wygrania pasa ?

 

Ludzie, gdzie to mozna dostac w Polsce ??

W Warszawie niemal w kazdym sklepie jest od 21.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No poki co Singiel to dla mnie mega zawod. Gra na weekend - ogolnie strasznie mi sie podoba, ale tylko wtedy jak kumple wpadna. Do popykania przy piwku - kozak, bo walki sa krotkie i mozna ich rozegrac sporo, ale to jak potraktowali zabawe dla jednego gracza to skandal.

Koniec kariery po 7 walkach, walki historyczne sa jakies nudne i tez krotkie - dla mnie lipa.

Odnośnik do komentarza
A co tam trzeba robic ? bo ja z reguly dostaje 20-30 ; / Czyli takim slabiakiem zaraz skoncze kariere ? LOL. Lekki zawod...

 

Hall of Fame

Enter the Hall of Fame with a fighter during Career Mode. - rozumiem, ze achivment wskoczy w momencie wygrania pasa ?

 

Ludzie, gdzie to mozna dostac w Polsce ??

W Warszawie niemal w kazdym sklepie jest od 21.

 

Punkty za sparingi...Probuj nokautowac przeciwnika za wszelka cene.Nie mozesz tez grac ciagle jednym zagraniem. Mi czasem sie udaje zrobic KO, TKO i TAPOUT w jednym sparringu, jest za to ok 140 punktow..Aha i pamietaj, ze im wiecej staminy, tym mocniejsze ciosy.Nie sparinguj wiec ze stamina ponizej 60% jesli chcesz robic punkty.

Najpierw dobijalem punkty na silowni (tylko, ze tam nie da sie wymaksowac wszystkich trzech statystyk , jesli chcesz wiecej sily, spadaja wytrzymalosc i szybkosc itp. ale to dopiero w okolicach 80 punktow)

Co do umiejetnosci, to musisz to przemyslec, nie zrobisz madafaki ze wszystkimi na 100, wiec najwazniejszy jest defence w kazdej z nich, a potem offence w tej, w ktorej dobrze sie czujesz. Ja tak robilem i teraz powalam swoim ludzikiem gosci z 60lv w online grajacych Jacksonem...

Edytowane przez SZKD
Odnośnik do komentarza
a Carrer kiedyś się kończy ?

Już z 10x obroniłem Lightweight pasa i nawet Dana mi pisał że mam wciągu roku retire'ować ale go olałem... teraz podbijam tylko pkt umiejętności i co ?? tak w nieskonczoność ??

 

Hmm... ja nie mialem pasa przed tym mailem ,to nie wiem. Retire zrobilo sie automatycznie po zdobyciu pasa jakies 7-8 walk po mailu.

Odnośnik do komentarza

...kupiona wczoraj, gierka jest dooobra. Na wyzszych poziomach trudnosci zaczyna sie prawdziwa walka o przetrwanie, czajenie ne najmniejsza luke w gardzie, nieprzemyslany cios itp. Jak najbardziej warta wydanej kasy, ale wada jest dosc skomplikowany system, przez co gra jako casualowy party-game odpada, wypada pouczyc sie przynajmniej 20 minut, zeby nie lapac kazdego ciosu na pysk, a maszowaniem wiele sie nie zdziala.

Z innych wad, masa menusow, przez ktore musimy sie przeciskac przy karierze, a juz szczegolnie przy kreacji zawodnika, ktora jest dziwnie uboga jak na THQ.

 

mocne 8,5/10

Edytowane przez Siara_iwj
Odnośnik do komentarza

co do lagow moge powiedziec ze na ps3 nie da sie zagrac normalnie meczu. Na kilka tylko jeden mialem bez lagow - reszta porazka, nie wiem jak na x360 ale tutaj kompletnie sie zawiodlem jesli chodzi o online. Co do tego ze nie moglo ci znalesc meczu. Mam to samo i jedyna opcja to kiedy robisz custom match wtedy latwiej znajduje mi mecze.

Odnośnik do komentarza

Ja stoczyłem z bratem w cholerę walk teraz. Na demku niestety. Ja jako, że męczę to już długo wziąłem Shoguna, a bratu wcisnąłem Liddella. I co. Nie wygrałem ani jednej walki. Brat jak nauczył się wychodzić z parteru to koniec. A w stójce Chuck wali takie bomby, że szok. Na koniec zmiana. Ja Iceman'em grałem. To brat wytrzymywał ok 1:20 :P Potem leżał. Trzeba umieć grać takim typem w parterze. Wg mnie Rua jest zbyt słaby w stójce

Odnośnik do komentarza

To czy koles wyjdzie z parteru zalezy glownie od staminy - wlacz pasek, a sam sie przekonasz. Rowniez posiadam jedynie demko i faktycznie - granie szogunem jest prawdziwym wyzwaniem. Staraj sie wchodzic w klincza i rzucac typa na ziemie a potem poczestowac go ground and poundem. W stojce zbyt wiele sie nie zdziala (sprawdzalem sile ciosow - Szogun aby znokaltowac typa potrzebuje 1min nawalania typa wiecej niz Chuck). Zastanawiam sie, kiedy ludzie zaczna wystawiac ta gre na aukcjach, bo chcialbym juz zakupic, ale wole poczekac az stanieje.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Na X360 mecze wyszukuje bardzo szybko, kwestia sekund. Gra z każdą kolejną walką podoba mi się coraz bardziej. Jedyne co trochę denerwuje to te randomowe KO. Niedawno mi koleś pod koniec trzeciej rundy (pipi)nął jednego hooka i było po walce, a na punkty bym wygrał :/ No ale to w końcu UFC, więc jest ok ;) Co do online to na X360 nie jest tak źle, ale do doskonałości wiele brakuje. No chyba, że gra się ze znajomym polakiem to wtedy jest jak offline.

Powoli myślę o zorganizowaniu jakiegoś turnieju online, więc jakby ktoś był chętny to może się wpisać w tym temacie.

Edytowane przez Komandos
Odnośnik do komentarza
To czy koles wyjdzie z parteru zalezy glownie od staminy - wlacz pasek, a sam sie przekonasz. Rowniez posiadam jedynie demko i faktycznie - granie szogunem jest prawdziwym wyzwaniem. Staraj sie wchodzic w klincza i rzucac typa na ziemie a potem poczestowac go ground and poundem. W stojce zbyt wiele sie nie zdziala (sprawdzalem sile ciosow - Szogun aby znokaltowac typa potrzebuje 1min nawalania typa wiecej niz Chuck). Zastanawiam sie, kiedy ludzie zaczna wystawiac ta gre na aukcjach, bo chcialbym juz zakupic, ale wole poczekac az stanieje.

 

 

ja mam tak samo :) co chwile zaglądam na allegro mając nadzieję, że komuś się znudziła :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Odebrałem grę przed godziną i ... na razie wyłączyłem lekko zniechęcony.

Wszystko wgrywa się mozolnie, potrafi też "chrupnąć" podczas walki.

Demo śmigało szybciej i zawsze działało ultra-płynnie.

Niektórzy zawodnicy faktycznie wyglądają idiotycznie.

Brak indywidualności w zachowaniu poszczególnych fighterów ( ma się wrażenie, że różnią się tylko wyglądem ).

Brak "mocy" i szybkości w ciosach zadawanych rękami.

Brak spektakularności po prostu.

Tytuł na weekendowe imprezki w męskim gronie fanatyków mordobić + 3 piwa przed walką.

 

Zawiódł mnie też edytor postaci, w Fight Night Round 3 bez problemu zrobiłem swoją podobiznę + kumpli, przez co pojedynki były naprawdę ekscytujące.

Tutaj mimo najszczerszych chęci nie udało mi się stworzyć nic ciekawego.

 

Tryb kariery, tak jak napisał wyżej goldberg - ssie.

Online nie testowałem.

 

Sam już nie wiem co myśleć o tej grze ...

 

Z perspektywy kilku dni, popsutego pada i mega odcisków na kciukach muszę stwierdzić z całą stanowczością, że gra wciągnęła mnie bez reszty.

Moje wypociny powyżej straciły na aktualności.

UFC wymiata !!!

Edytowane przez Wolverinexxx
Odnośnik do komentarza

Randomowe KO? Tez tak myslalem - jednak polecam wlaczyc pasek staminy, wtedy zobaczycie, ze te KO dzieje sie, kiedy:

a) ty nie masz staminy, a koles ci walnie porzadnego strzala

b) wyprowadzasz cios wkladajac w niego cala swoja sile, a przeciwnik zdazy cie walnac zanim ty go uprzedzisz (dostajesz z podwojna sila - nie tylko przeciwnika, ale i swoja).

To samo sie tyczy parteru (tzn stamina). Jesli widzicie, ze przeciwnik sie niezle zasapal, a wy jestescie w pelni sil, to dobrze jest go sprowadzic do parteru i zasadzic dzwignie - oponent juz sie nie wydostanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...