Skocz do zawartości

UFC 2009 Undisputed


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

btw.

Na konferencji EA Sports zapowiedziało EA MMA :)

Super wiadomość, ciekawe tylko od jakiej federacji licencję pozyskali. Może Affliction albo japoński Dream?

 

fajnie by było jakby mieli ich parę :) I można by uczestniczyć w różnych federacjach. Oczywiście wątpię w to bardzo. Ale fajnie by było zasadzić takiego stompa na ryło ( w Pride można było i czy w Dream też ? )

Odnośnik do komentarza
btw.

Na konferencji EA Sports zapowiedziało EA MMA :)

Super wiadomość, ciekawe tylko od jakiej federacji licencję pozyskali. Może Affliction albo japoński Dream?

 

fajnie by było jakby mieli ich parę :) I można by uczestniczyć w różnych federacjach. Oczywiście wątpię w to bardzo. Ale fajnie by było zasadzić takiego stompa na ryło ( w Pride można było i czy w Dream też ? )

 

Nie, nie ma stompów ani łokci na twarz. Nie jestem tylko pewien czy można uderzać w tył głowy, w każdym razie pozostałe zasady takie jak w Pride (pierwsza runda 10min, druga 5min, walka odbywa się na ringu itp.).

Ja jednak obstawiałbym, że EA pozyska/pozyskało licencje od Affliction, bo to zaraz po UFC najpopularniejsza federacja w USA no i mają Fedora ;)

Odnośnik do komentarza
Ja jednak obstawiałbym, że EA pozyska/pozyskało licencje od Affliction, bo to zaraz po UFC najpopularniejsza federacja w USA no i mają Fedora ;)

 

Najpopularniejsza federacja w USA po UFC jest (po upadku EliteXC) WEC. I to raczej ich licencje, lub ewentualnie Strikeforce'a kupi EA. Affliction nie jest zadna federacja. Jest po prostu organizatorem gal MMA, a walczy sie w niej (i to tylko w wadze ciezkiej) o pas organizacji WAMMA.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra

Polecam tutorial.

Tam jest wszystko ładnie wyjaśnione.

Aha i nie piszę tego złośliwie.

Piszę w celu uniknięcia podobnych pytań w przyszłości.

Pozdro

Edytowane przez Kasandra
Odnośnik do komentarza

To czy uda się założyć dźwignię zależy od wielu rzeczy. Najważniejsze jest to ile staminy ma przeciwnik i jego statystyki (submission defence). Przy zakładaniu dźwigni najlepiej kręcić analogiem w prawo, można też tapować buttony, ale u mnie to jakoś słabo działa :P Najlepsza taktyka to założenie dźwigni z zaskoczenia np. kiedy jesteś w down open guard możesz założyć kolesiowi triangle (tylko w Judo, w BJJ masz kimure, a w wrestlingu gilotynę).

Edytowane przez Komandos
Odnośnik do komentarza
granie szogunem jest prawdziwym wyzwaniem.

Dla mnie wręcz przeciwnie, na Expercie Szogun to naprawde niezły kozak i niechętnie walczy w stójce, a to dla mnie duży problem :D. Na Chucka jest prosty schemat walcząc w stójce: dobra garda (szczególnie jeśli chodzi o kontry) + kontry + dużo ciosów na korpus = gleba byka w 3 rundzie po kolanku :)

Edytowane przez Clown
Odnośnik do komentarza

Cholera mam jeszcze niecały tydzień na zdobycie 5 złotych medali w multi. I tu się zaczyna problem zdobyłem 4 i został mi ostatni. Nie pamiętam dokładnie jak on się zwie, ale mniej więcej coś takiego "one hit K.O." czy coś takiego, z tego co gadałem z ludźmi chodzi o to w nim żeby, jednym kopnięciem/uderzeniem zrobić nokauta typowi. Bez wcześniejszego obijania go, fuck to chyba niemożliwe. Jakieś rady? Szkoda by było żeby achiv "gold digger" mi uciekł hehe.

 

Edit: Ten złoty medal nazywa się One Hit Victory

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
Cholera mam jeszcze niecały tydzień na zdobycie 5 złotych medali w multi. I tu się zaczyna problem zdobyłem 4 i został mi ostatni. Nie pamiętam dokładnie jak on się zwie, ale mniej więcej coś takiego "one hit K.O." czy coś takiego, z tego co gadałem z ludźmi chodzi o to w nim żeby, jednym kopnięciem/uderzeniem zrobić nokauta typowi. Bez wcześniejszego obijania go, fuck to chyba niemożliwe. Jakieś rady? Szkoda by było żeby achiv "gold digger" mi uciekł hehe.

 

Edit: Ten złoty medal nazywa się One Hit Victory

 

Musisz po prostu wyczuć moment jak koleś będzie chciał uderzyć i od razu skontrować, albo po prostu mieć szczęście :P Ja mam na koncie jakieś 300 walk i jakieś 5% zakończone one hitem, więc nie jest źle ;) Najlepiej do wychodzi Lesnarem, o czym wczoraj sam się przekonałem na sparach z Cameelem :D

Odnośnik do komentarza

No no racja dzięki Lesnarem najłatwiej to zrobić. Co prawda nie udało mi się jeszcze na rankingu, ale w zwykłym exibitionie walnąłem w 7 sekundzie jednym ciosem nokaut. Teraz tylko na ranking match, ostatnie złotko. Swoją drogą 4 pozostałe zlote medale wyrwałem w poniedziałek, do kiedy mam czas z ostatnim? W niedziele aktualizują czy w pon?

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
...kupiona wczoraj, gierka jest dooobra. Na wyzszych poziomach trudnosci zaczyna sie prawdziwa walka o przetrwanie, czajenie ne najmniejsza luke w gardzie, nieprzemyslany cios itp. Jak najbardziej warta wydanej kasy, ale wada jest dosc skomplikowany system, przez co gra jako casualowy party-game odpada, wypada pouczyc sie przynajmniej 20 minut, zeby nie lapac kazdego ciosu na pysk, a maszowaniem wiele sie nie zdziala.

Z innych wad, masa menusow, przez ktore musimy sie przeciskac przy karierze, a juz szczegolnie przy kreacji zawodnika, ktora jest dziwnie uboga jak na THQ.

 

mocne 8,5/10

Jak możesz recenzować grę po jednym dniu grania? :o

 

Chce ktoś sprzedać :D ?

Edytowane przez Figlarz
Odnośnik do komentarza
Ta gra jest za bardzo randomowa. A szczytem juz bylo to jak jechalem kolesia, dostawal kopy na ryj, jechalem go w parterze i nagle zalozyl mi dzwignie i wygral. Zreszta na online to teraz kazda walka konczy sie przez submission.

 

Do tego dochodzi nudna kariera i lagi na online. Sprzedaje crapa.

Zalozyl dzwignie i wygral, bo pewnie skonczyla ci sie stamina. Wlacz sobie w opcjach, zeby ci pokazywalo stamine i hp, sam zobaczysz na czym to polega.

Randomowosci jednak nie zaprzecze, jednak mimo to gierka jest ekstra.

Tak wogole dolaczam sie do pytania - ma ktos na sprzedaz ta gre na PS3 :P? Moje wrazenia opieram na demku, jednak pelna wersja pewnie zbytnio sie nie rozni.

Odnośnik do komentarza
Ta gra jest za bardzo randomowa. A szczytem juz bylo to jak jechalem kolesia, dostawal kopy na ryj, jechalem go w parterze i nagle zalozyl mi dzwignie i wygral. Zreszta na online to teraz kazda walka konczy sie przez submission.

 

Do tego dochodzi nudna kariera i lagi na online. Sprzedaje crapa.

Zalozyl dzwignie i wygral, bo pewnie skonczyla ci sie stamina. Wlacz sobie w opcjach, zeby ci pokazywalo stamine i hp, sam zobaczysz na czym to polega.

Randomowosci jednak nie zaprzecze, jednak mimo to gierka jest ekstra.

Tak wogole dolaczam sie do pytania - ma ktos na sprzedaz ta gre na PS3 :P? Moje wrazenia opieram na demku, jednak pelna wersja pewnie zbytnio sie nie rozni.

 

 

różni się o jakieś 2 tryby i 78 postaci :P

 

 

ale jak coś to ja jestem pierwszy w kolejce po używkę :D

Odnośnik do komentarza

Bzdura na tym forum jest chyba kilka aktywnych tematów UFC 2009. Więc nie wiem który jest główny, 2 pytania.

 

1. Można założyć jakoś z pozycji stojącej albo chodziarz z klinczu gilotyne?

2.Jak szukamy meczy rankingowych można zaznaczyć opcje żeby szukało fighterów dlc. A jak na razie nie ma żadnego dlc z nowymi fighterami, to znaczy że, co była już jakaś zapowiedź? Pojawią się niedługo? K. Soszyński <prosi>

Odnośnik do komentarza
Bzdura na tym forum jest chyba kilka aktywnych tematów UFC 2009. Więc nie wiem który jest główny, 2 pytania.

 

1. Można założyć jakoś z pozycji stojącej albo chodziarz z klinczu gilotyne?

2.Jak szukamy meczy rankingowych można zaznaczyć opcje żeby szukało fighterów dlc. A jak na razie nie ma żadnego dlc z nowymi fighterami, to znaczy że, co była już jakaś zapowiedź? Pojawią się niedługo? K. Soszyński <prosi>

 

1. Można założyć dźwignię, co do gilotyny to nie jestem pewien ale chyba nie.

2. Na razie nic nie wiadomo na ten temat, ale niedługo ma wyjść patch.

Edytowane przez Komandos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...