Skocz do zawartości

inFamous


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Bo stunty się robi w czasie gry, a nie po przejściu jej. Potem wykonanie ich może rzeczywiście graniczyć z cudem. Nie ma innego wyjścia jak zrobić je na nowej grze, i najlepiej będąc dobrym. A trofeum za zabicie 25 gości na dachu pociągu to pestka. Jak masz tą misje z dema z tym pociągiem, to zabijasz kilku gości, potem siebie zabijasz, znowu ich zabijasz z pociągu i tak w kółko aż wpadnie.

 

Btw. Wiele osób mówiło, że bycie złym i w ogóle złe moce są fajniejsze od dobrych, ale u mnie jest odwrotnie. :D Jakoś tak dziwnie, wolę dobrego Cole'a.

Odnośnik do komentarza

Jak pisałem, wbiłem Miłego Upadku właśnie tam koło domu Zeke'a złym po przejściu gry, więc da radę. Trzeba tylko szczęścia i cierpliwości. Akurat z tą sztuczką w trakcie fabuły też lekko nie jest. A że dobrym jest łatwiej, to inna sprawa.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza
za cholere nie moge ukanczyc stuntów. po przejsciu gry strasznie malo przeciwnikow sie pojawia i mam problem z rzuceniem 3 ludzi w dachu.Próbowalem tam kolo domu Zakea ale nie ma mowy zeby fala obblela ich 3!!!!Chyba by musial stac jeden na drugim...;/;/

 

 

A mi za drugim razem udało się trzech na raz zrucić. Ale fakt, to chyba najtrudniejsza sztuczka.

Odnośnik do komentarza

Przeszukałem ten temat szukajką i nie znalazłem postów odnośnie mojego problemu.

Chodzi o jedno z ostatnich zadań w grze - jak mam zniszczyć zamaskowane urządzenie?

Walę w nie wszystkim co mam i nic. Koleś każe użyć czegoś co zwie się eksplozja energii, ale nie bardzo łapię o który atak chodzi :/

 

 

 

EDIT: ok, już nie ważne, w końcu wykombinowałem że chodziło o pioruny :D

Edytowane przez MarekZet
Odnośnik do komentarza

Dla wszystkich, którzy mają jeszcze problemy ze znalezieniem wszystkich Blast Shardów/Odłamków Powybuchowych (*czy jak to tam jest w PL wersji nazwane :P ) proponuję odpalić tą mapkę http://uk.faqs.ign.com/articles/986/986259p2.html używając programu Paint, i przechodząc dzielnicę po dzielnicy skreślać/zamazywać (cokolwiek) odwiedzone miejsca. Dzięki tej mapie udało mi się znaleźć wszystkie odłamki za pierwszym podejściem.

Odnośnik do komentarza

Łatwo to zrobić podczas wspinaczki na tę wielką wieżę. Przynajmniej tak mi się wydaje, bo przeciwników dużo no i wysoko ;) Tak samo łatwo jest tam zrobić jeszcze jednego stunta - zabicie 5 przeciwników w 30s czy coś takiego. Po prostu niszczy się kraby ;]

 

Edit: Zabicie w walce wręcz ofkoz.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Ale w tym miejscu złym jest ciężko. E: Zaraz zaznaczę miejsce na mapie.

 

http://img194.imageshack.us/img194/4089/infamousmapgif.png

 

Tu gdzie iks. Chyba. Wysoka wieża z blachy, czasem trzeba się chwilę pokręcić zanim się zespawnują.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

Dalem rade zrobic z tymi trzema kolesiami

w sumie,mozna powiedziec w przed ostatnim zadaniu gdzie mielismy rozwalic te dzialka,na jednym z dachow z dzialkiem chodzilo 3 kolesi;)

I teraz mam kolejne pytanie,fabule skonczylem i zostaly mi 2 stunty, jeden z nich to na pewno

rozwalic izolatora gromem,czy jest w ogole szansa na jego respawn na 1 wyspie po przejsciu fabuly?

Odnośnik do komentarza

Dałem rade na 1 wyspie;) Robilem shardy i przy okazji znalazlem ziomka;)

Dobra nie wiem czy cos mi sie w grze powalilo,zaczynam grac teraz jako zly,i

w drugim momencie karmy,gdzie chce wzniecic zamieszki,czego bym nie robil zawsze wyskakuje mi dobry uczynek.szlak mnie trafia juz.Wale z tlumu, wale sam,wale w tlum i zawsze good uczynek;D

 

 

I dlaczego na sejwie,gdzie mam wszystko zrobione wyskakuje mi ukończone 90%?

 

Wlaczylem i wylaczylem gre i juz jest ok co do zamieszek;)

Edytowane przez Faranell
Odnośnik do komentarza

Przechodze sobie wlasnie drugi raz gierke,tym razem jako zly Cole. Nie spodziewalem sie,ze az tak bardziej mi do gusty przypadnie granie bad guyem;)

Skille niby wszystkie te same,ale roznia sie diametralnie od tych po stronie dobra.Mlot megawatowy z malymi rakietkami czy granat rozczlonkowany na 7 czesci sieje duze spustoszenie;) Rowniez skill,ktory uzywa sie trzymajac L1+R2 duzo fajniejszy jest po zlej stronie mocy;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...