Skocz do zawartości

inFamous


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

W inFamous grało mi się znakomicie. Cieszyłem się fabuła zarówno grając na Si, jak i No! Ale jeśli chcesz się naprawdę zabawić bez tych wszystkich quasi-humanitarnych popierdółek to proponuję [PROTOTYPE], którą to grę uważam za najlepszą mass destrukcyjną grę sandbox'ową tej generacji. Nie zrozumcie mnie źle. InFamous to perełka, bawiłem się przy niej przez ponad 30h, ale dopiero przy prototypie poczułem dosłowne znaczenie 'siania spustoszenia'/ moc którą każdy pożąda. Total MUST-HAVE!

Odnośnik do komentarza
Przechodze sobie wlasnie drugi raz gierke,tym razem jako zly Cole. Nie spodziewalem sie,ze az tak bardziej mi do gusty przypadnie granie bad guyem;)

Skille niby wszystkie te same,ale roznia sie diametralnie od tych po stronie dobra.Mlot megawatowy z malymi rakietkami czy granat rozczlonkowany na 7 czesci sieje duze spustoszenie;) Rowniez skill,ktory uzywa sie trzymajac L1+R2 duzo fajniejszy jest po zlej stronie mocy;)

No i wygląd głównego bohatera po złej stronie, a nawet kolor pradu bardziej mi pasował ;) W tej grze poprostu bycie złym lepiej wychodzi, jakby twórcy wiedzieli kim będziemy woleli grać ^_^

Odnośnik do komentarza

Sry, ale nie zgodzę się. Mi dużo lepiej podpasował dobry Cole. Po prostu moce są dużo ciekawsze.

 

Co mi po tym, że jako zły rzucę granat, który rozwali się na 7 części, jeżeli tylko jedna z tych 7 zada jakieś minimalne obrażenia wrogowi. Będąc dobry rzucam jeden potężny granacik, który na maksymalnym poziomie dopieszczenia, zjada wszystko i wszystkich na strzała. Podobnie z rakietami - samonaprowadzanie ftw! Nie mówiąc już o tym, że podstawowy strzał, gdy gramy dobrym, odnawia nam energię! I to w przesadzonych ilościach.

 

Zły Cole jest imo ciekawszy fabularnie, no i lepiej wygląda (czerowny/czarny), ale jeżeli chodzi o moce to zdecydowanie jego dobre wcielenie wygrywa.

Odnośnik do komentarza

Dziś właśnie zacząłem grać w Infamous , gra jest mega grywalna, a tka ciekawy i zróżnicowanych misji pobocznych dawno nie pamiętam w grze akcji.

 

Jednak co martwi to ta średnie (kiepska?) sprzedaż. Po prostu boi mnie jak widzę, że Prototype (który sam w sobie nie jest zlą grą) sprzedaje się w 1 tygodniu praktycznie identycznie jak Infamous w analogicznym (t. j. 1 tydzień) okresie.

 

http://vgchartz.com/weekly.php

Odnośnik do komentarza

Ja też sobie ostatnio cisnę w infamous i jestem zadowolony. Bardzo fajna gra muszę przyznać :) Misje ciekawe, historia ciekawa gameplay elegancki. Tak czytałem ten temat i ten w trofeach i wszyscy piszą jakie te sztuczki są trudne, więc stwierdzam, że chyba mam dużo szczęścia, bo przeszedłem ja wiem, z 30 % gry może 35%, a mam już 19 sztuczek zrobionych 8) trochę się z paroma barowałem ale jest gicio. została mi ta w której trzeba zabić Conduit'a (izolatora;p) przy użyciu tego gromu i "kill airborne enemy with thunder", a tej mocy to ja nawet nie mam jeszcze. Jeszcze na szybko o polskiej wersji chciałem ;p Bo mimo, że fajnie się gra po polsku (ogólnie, że się rozumie wszystko itd) to jednak nie umiem się do tego jakoś przyzwyczaić, hehe. Problemów z angielskim nie mam ale chciałem polską wersję to teraz mam ;p Najlepszy głos to ma ta Moya i policjanci czasem jak coś dowalą ;p

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

balon1984: Nie wiedziałem, że VGCH mają taką stronę, ale te wyniki mogą się znacznie różnić od rzeczywistości, wnioskuję po ratio jakie podają, u nich X360 ma 7.65, a tak na prawdę jest 8.3 Ale jako poglądówka może być.

Odnośnik do komentarza

Muszę się dołączyć do ochów i achów.

Kupiłem grę na później ale tak sobie zagrałem choć te chwilkę i tak już dwie noce :D.

 

Uwielbiam gry gdzie fabuła mnie wciągnie, a do tego przyjemność z ciśnięcia tych gałek i guzików jest. Wygląda że skończę ją zanim dokończę te gry, które planowałem dokończyć przed zabraniem się za Infamous.

 

Jak ktoś ma jeszcze wątpliwości czy kupić, to myślę ze powinien już dawno się ich wyzbyć, tym bardziej ze ceny ta gra osiąga naprawdę przyzwoite.

Odnośnik do komentarza

Co do sztuczek, już od dawna mam zrobione na 20/21 jestem na drugiej wyspie gram na hardzie, dobrym bohaterem. Już myślałem że jak będzie

ostatnia misja w kanałach w Warren District czy w Labiryntach jak kto woli- dostanę tę "burzę piorunów", ale nic jakąś tarczą zarzucili.

Sztuczki nie są takie straszne, nad niektórymi trzeba było się chwile pomęczyć, no ale większość wpada od tak. Po prostu chce już to madafakin srebrne trofeum :P

Kiedy będąc na trzeciej wyspie odblokuję burzę piorunów?

 

PS: Na wszelki wypadek cenzuruje chociaż nie wiem czy to takie ważne, ale widzę w innych tematach ostro jesteście na to wyczuleni- i dobrze ;)

Edytowane przez kaczor_kg_PL
Odnośnik do komentarza

Kurczę jak ta gra szybko tanieje, a kupiłem ją dzień po premierze w edycji specjalnej :lol: Będzie trzeba zrobić szybką zamianę chyba, bo nie mam już co robić w tej grze. ;)

 

Co do sztuczek, naczytałem się o right back at ya i have a nice fall, że są dość trudne, a zrobiłem je bez większych trudności podczas przechodzenia pobocznych misji . Farta miałem :P

Odnośnik do komentarza
zostal mi ostatni shard na tym zayebiscie wielkim kominie na 3 wyspie. wie ktos jak go zdobyc ?? bo skacze z budynku obok ale nie dolatuje tam ..

 

Jesli to jest ten co mysle to musisz na dachu z rozbiegu skoczyc i dolecisz do niego :)

 

 

A teraz cos ode mnie ocena 9/10

plusy:

+ Postac Cole'a + fabula :)

++ Za(pipi)isty poziom lokalizacji tytulu(dubbing) PL :)

+++ Wstawki extra moglbym cala gre tak ogladac :)

minusy:

- Wyspy wygladaja prawie identycznie :/

-- Mogli go bardziej dopakowac mocami :)

--- Zadnej nagrody za zebranie 350 kawalkow :/

---- Gra zdolala mi sie zawiesic z 10 razy niewiem czego to wina(przy innych tytulach niemialem zwiech) :/

----- Zeby skorzystac z dodatkowej mocy(wersja kolekcjonerska) musialem ja pobrac z pss PL poniewaz z innego nieda rady :/

Edytowane przez Vamp
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo
Co do Sony to ni wiem ale VG chartz podaje niecałe 500 tys w 4 tygodnie, sprzedane na świecie ale nie wiem na ile wiarygodny jest ten serwis.

 

Dosyć mocno przeglądałem tę stronę i powiem, że te ich wyniki są raczej "bardzo" blisko rzeczywistego stanu, dodajesz do wszystkiego tak ok. +10% i masz praktycznie rzeczywisty wynik, można powiedzieć, że o te 5-10% wszystkie gry są jednakowo niedoszacowane poza pewnymi wyjątkami. Czyli jak tam masz inFamous 500tys. to realnie pewnie gdzieś blisko 550tys. się sprzedało. Tak na oko to im większa liczba jest tam podana to tym mniejsze jest niedoszacowanie. Na razie można powiedzieć, że wbrew przewidywaniom jak do tej pory (takie wróżenie na krótki dystans) sprzedaje się lepiej w analogicznym okresie niż Prototype na PS3, a jeśli sprzedaż utrzyma się na obecnym poziomie (co raczej mało prawdopodobne) to inFamous powinien dobić do 1mln w przeciągu ok. 3 miesięcy od dnia premiery.

 

W ogóle to mają tam parę fajnych opcji, np. można sobie sprawdzić ile się sprzedało na daną konsolę gier w przedziale od 250 tys.; 500 tys.; czy 1 mln.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...