Skocz do zawartości

Super Stardust HD


Ilona1973

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim zaczne tego przydlugiego posta ;) - czyta forum czlowiek, ktory jest aktualnie na 15 miejscu na swiecie ?... jesli tak to prosze o rade jak zrobic taki wynik ? :)

 

Trzeba by napisac maila do autorow gry, zeby zrobili malego daromowego patcha dodajacego ranking arcade (albo wszystkie rankingi) z podzialem na panstwa - wybieramy Polske i widzimy, ktorzy jestesmy - byloby swietne imo.

 

 

Pogrywam troszke ostatnio - moj nowy rekord 108mln z hakiem. Edit: 129 mln

Niestety zdobywalem wiecej pkt z samej gry ale padalem (kilka razy na 4 planecie) stad wynik nie za wysoki a zakonczylem rozgrywke na 3 planecie na hard.

Teoretycznie powinno sie dac ukonczyc normala ze 120/140 mln (ci najlepsi pewnie maja po 200 ;) ) i potem moze nawet przejsc calego harda ;)

Mam 3 ciekawostki:

1 W czasie jednej z rozgrywek, zaczalem gre wjechalem na boost w pierwszy wielki meteor i od razu pojawily sie miny, zadnego innego meteoru, ukonczylem lvl w okolo 15s ... dziwna sprawa

2 Moim zdaniem najlepiej ladowac jest bronie natepujaco - jak najszybciej rock crusher na 100% (oplaca sie przykladowo rozwalic core nie brac broni tylko rozwalic nastepny, czesciej wtedy wypada bron a nie pkt) potem NA ZMIANE gold melter i ice splitter tym sposobem tokeny z bronia wypadaja czesciej (zeby gracz byl w stanie grac na 2 planecie) - przynajmniej ja tak mialem i sposobem tym mialem wszystkie bronie na 100% przed bossem na 2 planecie - niestety nie wykorzystalem tej rozgrywki i nawet nie pobilem swojego poprzedniego rekordu, aktualny ustanowilem w jeszcze innej rozgrywce.

3 ciekawstka - w jeszcze innej rozgrywce tak mi powypadaly tokeny z bronia na poziomie hard, ze mialem rock crusher na 100% przed zakonczeniem 2 FAZY na pierwszej planecie :)

 

Co do trophies to tez brakuje mi bombera i tego z boostem na 2playerow - co do boosta to nie mam 2 pada i to dlatego :P a co do bombera to tu trzeba po prostu miec farta do "bombowcow" blisko siebie (na youtube jest filmik jak gosc robi to trophy)

10 nukow zrobilem rozwalajac nuki jak najszybciej po ich pojawieniu sie, na czerone "brylki lodu" dobry jest rock crucher (najlepiej na overdrive ;) ) i boostowanie - odsuwamy sie tylem od spadajacych czerwonych kawalkow i jak sie podladuje boost to do przodu, bomba w razie potrzeby ale jesli jestesmy blisko zrodla "czerwonych" to prejedziemy bez bomby i powtorka, powolny odjazd tylem az do naladowania boosta i w druga strone i tak az sie skoncza te czerowne, po nich jest juz latwiej bo pojawiaja sie banalne spinnery.

 

To tyle ;)

Edytowane przez villain
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sorry za 2 posty z rzedu, ale sytuacja wymaga oddzielnego ;)

 

Wykrecilem 185 mln przy czym juz na normalu padlem 2 razy na hard 10x, reszta na elite, dotarlem do 2 bossa na elite i padlem na ostatniej fali meteorow :/

Caly czas nie udaje mi sie nie pasc na normalu co troszke mnie irytuje ;) bo nie wiem ile bym wykrecil gdybym nie padl - z 2 pdnieciami mialem 103mln po normalu.

A jak tam wasze wyniki - gracie jeszcze ? poprawiacie sie ?

Odnośnik do komentarza

Ostatnimi czasy w ogóle nie grałem w tryb arcade, a bawiłem się w survival, bomber i endless głównie po to by łyknąć trofea. Zdobyłem 100% trofeów, ale do gry nie wróciłem. Wczoraj próbowałem grać, ale widać, że długie nie granie fatalnie wpływa na skilla, normal okazał się dla mnie za trudny coś. Za jakiś czas wezmę się porządnie za to, bo trochę głupio, że wynik sprzed ponad pół roku jest nadal nie pobity, a inni nie stoją w miejscu i ciągle spadam w rankingu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No i znowu mam pretekst do pochwalenia sie nowym max wynikiem ;)

Kolejna bariera przelamana - 224mln, ale to sprzed tygodnia - po weekendzie pewnie bedzie lepiej :)

No i niestety znowu nie udalo mi sie nie pasc na normalu :/

 

A pretekst ? - na PSStore pojawily sie 2 fimiki - tips & tricks do SSHD - dopiero sciagam wiec nie wiem czy jakies niezle czy nie.

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj kilka godzin i po bardzo przeciętnej grze z momentami uzyskałem wynik 370 milionów (fajnie, że była 5 rano, ale co tam).Oczywiście na normalu nie padłem standardowo hehe (140 baniek po normalu). Patrzę w przyszłość z ogromnym optymizmem, bo jeśli po takiej tandecie uzyskuję taki wynik to ja się boję co będzie jak mi będzie szło ^^.

Odnośnik do komentarza

A tak, widzialem ten wyniki przegladajac najlepsze w miesiacu (jeszcze za sierpien AFAIR) way to go ;)

Na weekendzie poprawilem minimalnie wynik - 265 mln, 145mln po normalu bez padniecia.

Musze powoli zaczac pracowac nad jak najmniejsza iloscia padniec na hard ;)

Moze w najblizszy weekend jeszcze sie poprawie, ale nie wiem, potem wyjezdzam na 2tyg, ale jak wroce to zobacze jak sie bedzie gralo na HDTV, czy ustanowie lepszy wynik niz na SD czy nie...

 

EDIT:

No i to 265mln dalo mi miejsce w pierwszej 500 :-) Kolejny target - pierwsza 100 :)

Edytowane przez villain
Odnośnik do komentarza

Nie idzie mi totalnie ostatnimi czasy, ginę w głupi sposób i czasami zabija mnie maluśki kamuszek, bo jak "robię zadymę" to zostaje dużo pyłu po rozwalonych asteroidach i mówiąc wprost g.... widać. Czasami też gram zbyt ostro i wbijam się boostem pomiędzy asteroidy, a wrogów co kończy się ekhem nieciekawie. Nigdy jak zasiadałem z zamiarem pobicia rekordu to go nie pobiłem. Te moje 402 bańki zdobyłem w... przerwie pomiędzy partią w "Hierosy V" z kumplem xD. Jeszcze robiłem pauzę, by napisać na gg, że zaraz będę bo biję rekord w SS.

 

Oficjalna lista poziomów trudności trybu Arcade :

 

Normal

Hard

Very Hard

Elite

Hardcore <---- na tym poziomie ginę jak mucha na szybie samochodu

Suicidal

Beyond Suicidal

Suicidal Overdrive

Officially Impossible <---- widziałem video na youtube, na tym poziomie się tylko umiera

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
Ostatnimi czasy w ogóle nie grałem w tryb arcade, a bawiłem się w survival, bomber i endless głównie po to by łyknąć trofea. Zdobyłem 100% trofeów, ale do gry nie wróciłem. Wczoraj próbowałem grać, ale widać, że długie nie granie fatalnie wpływa na skilla, normal okazał się dla mnie za trudny coś. Za jakiś czas wezmę się porządnie za to, bo trochę głupio, że wynik sprzed ponad pół roku jest nadal nie pobity, a inni nie stoją w miejscu i ciągle spadam w rankingu.

 

Temat (i gra) zapomniany, ale nie przez wszystkich;-)

Po przerzuceniu sie na HD wrocilem do SSHD bo podejrzewalem, ze bedzie sie gralo o wiele lepiej niz na SD i - odpukac - nie mylilem sie ;-)

 

Wolak10 - rzuc okiem na high scores :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...
  • 2 miesiące temu...

Ograł ktoś już Impact Mode? W PSS leży po 7zł więc przy okazji innych zakupów pewnie wezmę ale teraz pytam z ciekawości.

 

E: Dobra NVM - nie wytrzymałem i kupiłem - tryb jest w pi.pk.e!!! XD Leci się na boos'cie póki niszczy się obiekty = mnożnik wzrasta; kiedy nic nie niszczymy i nie lecimy na boost mnożnik spada. Do tego dochodzi duża prędkość przelotu i Nuke xD + Bomby i jest impreza za 7zł !!!

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Ostatnio odpalilem i pokazalo mi, ze jest dostepny update wazacy jakies 239MB, wiec pobralem. Po intsalacji okazalo sie, ze gra dostala tryb 3D - wyglada to bardzo fajnie, sprawdzcie. :)

 

W trofeach widzialem nagrody za tryb Endless i Survival, ale w menu mam tylko Arcade Mode i Planet Mode dla singla - czy tamte sa do kupienia jako dodatki czy moze trzeba je jakos odblokowac ?

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...