Skocz do zawartości

Super Stardust HD


Ilona1973

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra to narkotyk!!!

Z moich friendsów tylko Ryo San ugrał więcej ode mnie.

Ja miałam Amigę więc ten tytuł znam doskonale.Polecam go każdemu,kto ma problemy ze spostrzegawczością ;)

Jest tyle świetnych tytułów na PS3,a ja i tak codziennie muszę pograć w Stardusta.

Wiem,że mój wynik nic nie znaczy (ponad 20 mln) ale czego się nie robi dla przyjemności :P

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem wam ze nie moge za cholere przejsc 3 planety, jestem juz na samym koncu ale nie daje rady.Tak sie zniechecilem ze juz chyba nie powroce do tej gierki.

 

Z tego co pamiętam też miałem problemy z przejściem, ale 4 planety co wcale mnie nie zniechęciło, ale dodało motywacji :rolleyes:

BTW: trudno zaczyna się robić przy przechodzeniu planet 2-3 raz (przy przejściu piątej planety gra się od nowa ale o poziom trudniej itd. ) :whistling:

Mój rekord to 237 mln, ale żeby ugrać więcej trzeba w miarę wcześniej zasiąść do gry (w nocy skupienie spada dosyć drastycznie) bo to straszny pożeracz czasu :ninja:

Odnośnik do komentarza

No właśnie nightrunner jak zobaczyłem twój wynik to padłem - jak on to zrobił! 0_o Na początku w ogóle mi nie szło, ale po kilku godzinkach przekroczyłem kilka milionów ;P

Cieszy ze podczas gry mozemy puścić swoją muzykę, Daft Punk i jedziemy z koksem :] I tak jak napisałeś straaaaszny pożeracz czasu, ostatnio niepostrzeżenie zasiedziałem się 4godziny przy tej grze.

 

Więc śmiało moge polecić ten tytuł wszystkim, 30zł jak za taki tytuł to wręcz śmieszne pieniądze.

Odnośnik do komentarza

Stardust jest moim nałogiem. Gram praktycznie codziennie z różnym skutkiem, dzisiaj przysiadłem za dnia w końcu i nawet nieźle mi poszło chociaż czasami nie trzymałem się swoich własnych reguł (zdechnij, ale nie używaj bomby). Jestem człowiekiem cholernie ambitnym i mierzę w 1 miejsce chociaż prędko to nie nastąpi, obecnie jestem sklasyfikowany na 191 miejscu i liczę na pierwszą setkę za tydzień czy dwa.

Odnośnik do komentarza
Powiem wam ze nie moge za cholere przejsc 3 planety, jestem juz na samym koncu ale nie daje rady.Tak sie zniechecilem ze juz chyba nie powroce do tej gierki.

 

No właśnie zauważyłam Marcin,że coś Ci nie idzie.Jesteś w moich friend-sach i zawsze sprawdzam jak mi idzie w porównaniu z innymi graczami.

Wynik masz słabiutki.Nie zniechęcaj się!!! Ja otworzyłam 4 planetę i tam poległam na amen,przez co nie mogę zdobyć więcej niż 20 mln.

Mimo to gram co najmniej 2 razy dziennie przez co jestem coraz lepsza.

Odnośnik do komentarza

Gdyby nie friendsy pewnie bym nie gral w ta gre choc mi sie podoba -jest dla mnie za trudna zeby nabic jakis konkretny score -czolowka ma ponad MILIARD pkt :)

Mam tylko jednego friendsa ktory gra regularnie , nie jest cyborgiem i z nim rywalizuje ,ostatnio odskoczyl mi o pare mln. ale go dopadne ;)

Wolak ,mowisz ze jestes na 191 miejscu...? Dla mnie nie jestes zwyklym ludziem :P

Odnośnik do komentarza
Napisaliscie zeby nie uzywac bomb bo pozniej jest multiplier za nie ale kiedy ?? na koniec planety mialem 9 bomb nie wliczyło je w wynik.

 

Każda bomba daje 100 punktów do mnożnika punktów:

2000 to jest suma startowa tego mnożnika (zero bombek) + 100 za każda zachowaną bombę i potem x czas jaki ci został i ten główny multiplier, który znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu ( od 1 do max 10 może mieć wartości). Mam nadzieję, że to w miarę zrozumiale powiedziałem lol.

 

Miałeś 9 bomb, więc miałeś "czas ukończenia" x 2900 x "multiplier" =xxx

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
No i stało się natłukłem najlepszy wynik na liście moich friendsów, 34mln... niestety patrze w statystyki, a tam stary wynik :wtf: Miał ktoś już podobny problem? Bo ja już jestem max poirytowany.

 

Mi się raz tak zdarzyło.Przyczyną był chwilowy brak internetu co spowodowało,że wynik się nie mógł zapisać.

Jestem od Ciebie lepsza o 1mln ;)

Odnośnik do komentarza

Gralem troszke w demko i mam pytanko.

Jakos nie udaje mi sie "stuningowac" broni... - czy mam zbierac tylko niektore "bonusy" ? czy wszystkie jak leci ? Aktualnie nie mam gierki odpalonej, ale z tego co pamietam to bonusy nie zmieniaja sie w inne z czasem ? Mam tez klopot z rozpoznawaniem czy to co leci to zloto, lod czy skala... zeby nie bylo - wzrok mam idealny, ale jakos takie podobne to wszystko do siebie, wiem tylko, ze "roztapiacz" dziala tez dobrze na "elektronike" zgadza sie ?

To jeszcze dwa pytanka na koniec (a w sumie 1?) - jaki jest klucz do zdobycia jak najwiekszej liczby punktow ? granie non stop od najlatwiejszego stopnia trudnosci do najtrudniejszego ? czy mozna na samym najtrudniejszym od razu sie bawic (i czy to ma sens?) , rozumiem, ze miedzy "stopniami trudnosci" (po kazdym zakonczeniu gry) mozna zrobic save tak zeby dalej grac powiedzmy nastepnego dnia ? W jaki sposob mogl kolo nabic ponad 1mld punktow (1,2 mld ?) ? Nie zginal ani razu przez wszystkie stopnie trudnosci ? A i jeszcze - czy uzycie "boosta" moze ratowac przed zginieciem tak jak bomba ? I oczywiscie po dotarciu do przelicznika x10 (w prawym dolnym rogu) mozna juz uzywac bomb bo wiecej sie nie nabije ? No i last one ;) ile (i jakie) jest stopni trudnosci ? Na youtube widzialem komentarz do jednego z filmikow mowiacy o poziomie beyond suicidal...?

Przepraszam za tyle pytanek ale gierka od pojawienia sie wydaka mi sie genialna a jak zobaczylem ja w HD to juz w ogole ;) Jak otrzymam od Was te kilka porad to po weekendzie mozecie sie mnie spodziewac gdzies w pierwszej 500 ;-)

Odnośnik do komentarza
No i stało się natłukłem najlepszy wynik na liście moich friendsów, 34mln... niestety patrze w statystyki, a tam stary wynik :wtf: Miał ktoś już podobny problem? Bo ja już jestem max poirytowany.

 

Mi się raz tak zdarzyło.Przyczyną był chwilowy brak internetu co spowodowało,że wynik się nie mógł zapisać.

Jestem od Ciebie lepsza o 1mln ;)

Haha a właśnie się zastanawiałem ile masz, bo wiem, że ostro w to grasz, tylko Ryo miał więcej od ciebie.

Niestety poprzedni wynik już nieaktualny, właśnie dobiłem do 41 mln :] Jeśli pozwolisz, dodam cię do listy co by podglądać ile masz pkt. ;)

Odnośnik do komentarza

Trzeba zmieniać na danym obiekcie, na początku używam Ice Splitter choć najlepiej nadaje się na trzeciej planecie przy lodowych bryłach. Rock Crusher jak sama nazwa wskazuje najlepszy jest na skały i asteroidy. Gold Melter chyba najlepsza broń w grze, na 200% aż topi wszystko na swojej drodze ;) dobry też na statki-weże i na bossów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...