Skocz do zawartości

Super Stardust HD


Ilona1973

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
Ja dziś włączyłem sobie Stardusta po dłuższej przerwie i na na Arcade Easy natrzaskałem 126 Milionów, co daje mi obecnie 300 miejsce na świecie. :P Lecz z tego co widzę 3 polaków i tak ma wyniki wyższe od mojego.

 

 

Spróbuj dojść do wersji Hard. Tam zaczynają się schody. Ja mam jakieś 107 mln na Arcade Easy, ale nie sprawia mi przyjemności granie na tak niskim poziomie. Klasyfikuję się na jakimś 500 miejscu.

W wersji Normal mam pierwsze miejsce na liście swoich friendsów i to mi wystarczy by być dumną :good:

 

Jak można uzyskać 10x multiplier ? Maksymalnie miałem jedynie 6x

 

Wystarczy nie ginąć przez kilka leveli. Ja też kiedyś myślałam,że taki multiplier jest niemożliwy do osiągnięcia.

Odnośnik do komentarza
Kto mnie poratuje OST z Stardusta, bardzo mi na tym, zależy, szczególnie poluję na kawałek lecący na planecie Coventina.

 

Tyle siedziałem i nie mogę znaleźć ... :( :(

 

Dolaczam sie do prosby :) Nigdzie nie moge znalesc OST'a z Stardusta(szczegolnie muzyczka z dwoch pierwszych planet mi sie podoba), a chcialbym ich posluchac.

 

Btw. nie wiem po co dawali "custom soundtrack" w grze, w ktorej muzyka jest naprawde swietna :) (fajnie jest jednak miec wybor ;) )

 

 

Odnośnik do komentarza
przed chwila włączyłem SS wersję DEMO z polskiego PSStore i pojawił się komunikat że jest do pobrania patch 4.0

troche mnie dziwi że patch jest dostępny tez dla wersji demonstracyjnej

Skoro jest patch do wersji demo, to może orientuje się ktoś czy jakieś wybrane Trofea można zdobyć też w wersji demonstracyjnej?

Odnośnik do komentarza
przed chwila włączyłem SS wersję DEMO z polskiego PSStore i pojawił się komunikat że jest do pobrania patch 4.0

troche mnie dziwi że patch jest dostępny tez dla wersji demonstracyjnej

Skoro jest patch do wersji demo, to może orientuje się ktoś czy jakieś wybrane Trofea można zdobyć też w wersji demonstracyjnej?

 

nie da się , łyknąłem na booscie ponad 5 tokenów i nie pojawił się żaden komunikat o pucharku

Trzeba sie zaopatrzec w full wersję

Odnośnik do komentarza
Ma ktoś ten najnowszy dodatek, pojawił się wczoraj. Może ktoś napisac co zawiera (co-op dla 4 graczy?)

stary co-op dla dwoch graczy (a przynajmniej nie zauwazylem zeby mozna bylo w wiecej grac), split coop (tez dla dwoch) - czyli cos baardzo pozytywnego, bo oryginalny coop byl skopany - wie chyba kazdy kto gral, ze nie mozna bylo wyleciec gdzies dalej bo druga osoba nas "ciagnela" - tutaj mozna normalnie robic co sie chce, i dzieki temu fajnie sie gra, nawet gdy druga osoba jest slaba. do tego chyba najwazniejsza rzecz - split versus (dla maks 4 graczy), z kilkoma roznymi trybami, duza iloscia map, i zmienionym gameplayem (inne bronie, zmieniony sposob w jaki porusza sie statek) - nie mialem jeszcze okazji dluzej testowac, ale zapowiada sie swietnie, a nie tylko jako dodana na sile bzdurke :) no i muzyka symfoniczna - jest swietna, bardzo dynamiczna i pasujaca do gry :]

Edytowane przez Deadeye
Odnośnik do komentarza
Ma ktoś ten najnowszy dodatek, pojawił się wczoraj. Może ktoś napisac co zawiera (co-op dla 4 graczy?)

stary co-op dla dwoch graczy (a przynajmniej nie zauwazylem zeby mozna bylo w wiecej grac), split coop (tez dla dwoch) - czyli cos baardzo pozytywnego, bo oryginalny coop byl skopany - wie chyba kazdy kto gral, ze nie mozna bylo wyleciec gdzies dalej bo druga osoba nas "ciagnela" - tutaj mozna normalnie robic co sie chce, i dzieki temu fajnie sie gra, nawet gdy druga osoba jest slaba. do tego chyba najwazniejsza rzecz - split versus (dla maks 4 graczy), z kilkoma roznymi trybami, duza iloscia map, i zmienionym gameplayem (inne bronie, zmieniony sposob w jaki porusza sie statek) - nie mialem jeszcze okazji dluzej testowac, ale zapowiada sie swietnie, a nie tylko jako dodana na sile bzdurke :) no i muzyka symfoniczna - jest swietna, bardzo dynamiczna i pasujaca do gry :]

 

 

Do tego jeszcze mozliwosc "budowania" wlasnych statkow.

Odnośnik do komentarza
Niech mnie ktoś poinformuje w jaki sposób mam odblokować ostatnia planete Segomo, przeszedłem Arcade'a i nadal jest zablokowana.

Wystarczy przejsc w arcade 4ta planete, ale na normalu, nie easy.

 

A jeszcze jedno pytanko - w endless sie pojawiaja zielone bomby z licznikiem, gdy sie je rozwali odpowiednia ilosc razy, to pojawia sie grupa zielonych bomb, ktore latwo sie rozwala. Ale czy wplywa to na cos, szybkosc pojawienia sie nuke'ow czy cos?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...