Skocz do zawartości

Twórczość aka A może coś własnej produkcji?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Odyn, niewiem czemu Ci ludzie jarają się Twoimi nagrywkami. Masz kłopoty z rytmem, wadę wymowy, ściśnięty wokal, zero pojęcia o obróbce wokalu i teksty o niczym.

Tez nie mam pojecia ;)) cale techniczne (pipi) u mnie lezy, spiewalem w zyciu tyle razy, ile jest kawalkow, a teksty to nieprzemyslane, przepisane na kartke fristajle zazwyczaj. Ludzie chca tego sluchac to wrzucam, a i ja sie przy tym dobrze bawie, wiec (pipi)i mnie szczerze powiedziawszy ;]

 

BTW fajny mateiral ;) przyjze sie blizej :>

 

A wada wymowy to co konkretnie?bo ja tam u siebie tylko (pipi)owa barwe glosu widze, ktora i mi nie lezy ;P

Odnośnik do komentarza

Nie no serio, nie czaje zarzutu z wada wymowy ,jedyny ktory mnie zabolal, (pipi)a 25 lat mi nikt nie stwierdzil XD Moze ziomek lekarzem zostan a nie raperem ;)

 

A jeszcze odnosnie jakosci, mikrofon kiedys taki za 10zl, teraz do singstara + zintegrowana dzwiekowka. A wokal scisniety coraz mniej bo poznalem moc przepony ;x

 

A przekazu nie ma, bo nie jestem dobrym przykladem dla mlodzierzy. Ale specjalnie dla was wrzuce "j.eb.a.c policje" w ktoryms kawalku :*

Odnośnik do komentarza
Kolego, seplenisz, jak Donald Tusk

Wskocz tu na scenę, to rozpieprzę ci mózg

 

Sam masz wadę wymowy, kaleko oralny

Zejdź tylko ze sceny, to ci w ryja walnę

 

Prawie jak Ignac z verby.

 

6378403.jpg

 

91639550ic7.jpg

 

no, nie zupełnie.

 

"moglismy dojsc najdalej ze wszystkich a teraz kazdy z nas szuka drugiego w snach" :idea:

Odnośnik do komentarza
Odyn wyraźnie slychać jak łapiesz oddech, nie możesz nagrywac po zwrotce?

A sie czepiali ze niewyraznie i ze wada wymowy. Dziekuje ;*

 

Generalnie to jest tak men, ze spiewalem z 15 raz w zyciu, porownujac do pierwszych kawalkow to i tak chyba lepiej troche. A co do nagrywania po zwrotce, to niestety, kazda nowa nagrywka na mikrofonie od singstara brzmi inaczej, i zamiast mowic o oddechu ktos by pytal ilu typa jest w kapeli ;) Zintegrowana dzwiekowka tez nie pomaga (dobrze ze juz nie przesuwa se randomowo wokalu wzgledem podkladu zaraz po nagraniu ;)) Ale po nowym roku se (pipi)ne mica za 300, rzuce narkotyki i bede sie uczyl spiewac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...