Skocz do zawartości

The World Ends With You


Killabien

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

W końcu zabrałem się za ten tytuł Po skończeniu ponownie fire emblem i mam pytanko. Czy muszę walczyć za pomocą stylusa czy mogę skupić się na górnym ekranie i walce za pomocą przycisków? Nie wiem czemu ale tym stylusem po prostu mi nie idzie. Robię poziomy ruch a ogień raz jest raz go nie ma. Boję się że w późniejszych etapach z tego powodu mogę walki przegrywać :)

Odnośnik do komentarza

TWEWY jedna z najlepszych gier na DSa moim zdaniem. Chętnie wracam od czasu do czasu, a kiedyś soundtracku słuchałem nałogowo. Główny bohater trochę z początku denerwuje, ale potem się wyrabia. No, ale jakby nie było, w grze jest kilka super postaci, jak Minamimoto albo Beat.

 

blantman, nie marudź tylko graj!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

gram gram :) już 4 dzień za mną i rozkręca się nieźle jak na jrpg :) Większość jrpg ostatnich lat to wolniutko się rozkręca a czasem całe jest powolne (tales of graces czy ni no kuni) a tutaj się dzieje :)  Jeden minus to że przyswojenie sobie mechaniki walki niektórymi pinami jest poza moimi możliwościami :) Chociaż odkąd odkryłem atakowanie kilku przeciwników na raz oraz obniżyłem lvl mam fun jak w prawie żadnym rpg z walką w czasie rzeczywistym :)

 

Rayos nie oglądam i nie spoileruje sobie to właśnie jest piękne że o tej grze mało wiem i dlatego tak mnie zaskakuje :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

skończyłem grę już jakiś czas temu a wczoraj wróciłem do domu i doznałem szoku bo moja narzeczona zamiast grać w mario 3d land grała w the world ends with you. Uruchomiła na chwilkę i jej się spodobało :). JEdyny minus to boję się o swój dolny ekran ona nie jest tak delikatna jak ja w obchodzeniu się z 3dsem. A w tej grze są momenty kiedy można ekran wręcz zniszczyć :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Ja mam na tyle porządną folię, że daje rade już dwa lata - w tym jakiś miesiąc masakrowania ekranu w TWEWY ;-) A wcześniejsza (z Empiku) "popsuła" się po miesiącu. Co do gry - prześwietna. Zwłaszcza po dokładniejszym jej wybadaniu. Tak konkretnie wciągnąłem się dopiero po przejściu pierwszego tygodnia. Gra jest ogromna. Staram się zdobyć każdego pina i go wymaksować, kupić każdy ciuch i inne dodatki, a i tak po jakichś 40 godzinach nie mam jeszcze nawet połowy wszystkiego. Miodzio. Polecam :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Jasny gwint, jak w to się gra na Andku? Na DS-ie walczyłeś dwiema postaciami na raz, bo mogłeś mieć jeden kciuk na D-padzie a drugi trzymał rysik którym rysowałeś po ekranie. Na telefonie masz tylko ekran dotykowy,

 

Swoją drogą co za gierka to była. Ostatnio miałem okazję łyknąć za chyba 110 zł i ktoś mi sprzątnął sprzed nosa, bo za długo się zastanawiałem :/.

Odnośnik do komentarza

System walki jest przemodelowany mocno podobno ale w recenzjach piszą, że nie zmieniło to dobrych odczuć i pozotywnej oceny ale te strony z reckami gier na iOS/Andka są słabe. Dlatego wolałem spytać kogoś kto grał, może sprawdził Andka po prostu. Teraz jest chyba tak, że sterujesz jedną postacią a drugą przywołujesz jako support.

 

EDIT: Po prostu nie mam zawsze ze sobą 3DSa a do tego mam wersję XL gdzie rozdzielczość w grach z DSa już zaczyna razić. Wersja mobile ma konkretnie podciągniętą grafikę.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Jasny gwint, jak w to się gra na Andku? Na DS-ie walczyłeś dwiema postaciami na raz, bo mogłeś mieć jeden kciuk na D-padzie a drugi trzymał rysik którym rysowałeś po ekranie. Na telefonie masz tylko ekran dotykowy,

 

Swoją drogą co za gierka to była. Ostatnio miałem okazję łyknąć za chyba 110 zł i ktoś mi sprzątnął sprzed nosa, bo za długo się zastanawiałem :/.

Nie ma co się przejmować:

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00136MBHA/ref=ox_sc_sfl_title_7?ie=UTF8&psc=1&smid=A21KSHNES1DAYQ

 

Z wysyłką wychodzi około 25£ co w przeliczeniu daje nam 125 zł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.