Skocz do zawartości

Guitar Hero III: Legends of Rock


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

gralem w ostatnia czesc dosc dlugo i giera mnie rozczarowala , gra ma w podtytule "legends of rock" tylko gdzie te legendy sa??

slayer to rockowy zespol??? parodia;/

gdzie jest europe ze swoim slynnym kawalkiem, gdzie jest ac/dc?? moglbym wymieniac tak dlugo , goscie chyba niechcieli wydac duzo kasy na licencje i tak wyszlo ze w gh3 niema tak naprawde duzo fjanych kawalkow majacych cos przelomowego dla muzyki z gatunku "rock"

 

pozatym chcialbym zobazyc w dodatku jakies nuty steve vai i joe satriani :(

Odnośnik do komentarza

No widzisz, a dla mnie osobiscie wcale nie muszą to być legendy (pomimo tytułu). Ważne by kawałki które pojawiły się w grze grało się i słuchało bardzo przyjemnie, a pod tym akurat względem GH3 w 100% wywiązuje się z zadania (tym bardziej że wybór jest pokaźny).

 

choc z 2-giej strony (patrząc obiektywnie) nie dziwie się że wielu Graczy może lekko się rozczarować.

Edytowane przez Amer
Odnośnik do komentarza
gralem w ostatnia czesc dosc dlugo i giera mnie rozczarowala , gra ma w podtytule "legends of rock" tylko gdzie te legendy sa??

slayer to rockowy zespol??? parodia;/

gdzie jest europe ze swoim slynnym kawalkiem, gdzie jest ac/dc?? moglbym wymieniac tak dlugo , goscie chyba niechcieli wydac duzo kasy na licencje i tak wyszlo ze w gh3 niema tak naprawde duzo fjanych kawalkow majacych cos przelomowego dla muzyki z gatunku "rock"

 

pozatym chcialbym zobazyc w dodatku jakies nuty steve vai i joe satriani :(

 

Mialem podobne odczucia. Specjalnie przed odpalaniem gry nie sprawdzalem listy kawalkow coby sobie nie psuc zabawy. Pierwsze skonczenie kariery lekko mnie rozczarowalo. Juz pomijam, ze liczylem na kawalek Aerosmith no i sie doczekalem... na jeden z mniej znanych numerow.

ALE po kupieniu wszystkich bonusow oraz masterowaniu podstawowych walkow zgadzam sie z Amerem. Tracklist jest rajcowny. Zabawa z piosenkami, ktore oferuje gra daja duzo frajdy a to jest definitywnie najwazniejsze.

Odnośnik do komentarza

Przymując, że gitara od GH3 było przeznaczone dla PS2 to powinno działać, jeśli do PS3 to już nie koniecznie.

Mam takie pytanko - Ma ktoś jakieś porady jak skutecznie grać na Hard? Gram na Medium, jakoś sobie razdę, ale nawet na Practice, na najwolniejszym stopniu (na hard) Befor I Forget to dla mnie czarna magia :(.

Odnośnik do komentarza
Wczoraj po odpaleniu GH gra poczęstowała mnie 13-to megowym updatem. Wiecie może co naprawiał/dodawał?

 

 

Guitar Hero III on the Playstation 3 console has been patched! Below are a few of the changes:

 

- Improved Online Quick Match results and reduced "Failed To Connect To Server" message

 

- Introduced calibration screen improvements which in turn help users with high lag AV systems and Dobly Digital enabled systems.

 

- Added Co-Op Quickplay mode.

 

- Enabled Hyperspeed to work in online games.

 

- Include various stability improvements as well as fixes.

Odnośnik do komentarza

a lista na PS3 to lista wrogów czy co?:(

 

PS.

 

Mogliby dodać wszystkie piosenki ze starych Guitar Hero (I i II) na PSN :P , tylko po rozsądnej cenie :P

Skoro tą gitarą nie można grać w GH I lub II, to albo patch albo piosenki niech rzucą (wolałbym patch'a, byłoby pewnie taniej nawet kupując obie gry ;) )

 

 

PS2. Na jakim poziomie trudności dajecie radę? Ja na Hardzie stoję przy "Stricken" (i kolejnych), "Before I Forget" już zrobiłem, ale coś mnie nie ciągnie do dalszego grania, no może w ten weekend znowu spróbuje:D

Podobno bardzo pomaga znajomość HO-PO ale chociaż wiem o co chodzi (tak sądzę :D ) to jednak ciężko mi to wykorzystać w praktyce. Teraz uczę się grąc piątą fretkę bez przeskakiwania palcami (próbuje je rozciągać :( ), bo wcześniej przeskakiwałem i często nie wracałem na czas :D

Edytowane przez Katana
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...