Skocz do zawartości

Guitar Hero III: Legends of Rock


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Wg. oficjalnego news'a na forum guitarhero.com album "Death Magnetic" Metalliki ukaże się na PSStore w cenie 17,99$. Nic nie było napisane o cenie europejskiej.

 

Rozumiem, że ten dodatek będzie w pełni grywalny? Szkoda, że nie pokuszą się o dodawanie nowych kawałków jako etapów do kariery.

Odnośnik do komentarza
Wg. oficjalnego news'a na forum guitarhero.com album "Death Magnetic" Metalliki ukaże się na PSStore w cenie 17,99$. Nic nie było napisane o cenie europejskiej.

 

Rozumiem, że ten dodatek będzie w pełni grywalny? Szkoda, że nie pokuszą się o dodawanie nowych kawałków jako etapów do kariery.

DM będzie do zagrania na tej samej zasadzie jak reszta DLC do GH3. Szkoda, że Death Magnetic w Europie będzie kosztować prawie tyle co oryginał CD-AUDIO ze sklepu :( Niby audio to audio, ale tego z GH3 nie zrippujesz do iPoda.

Odnośnik do komentarza

Jest, ale tylko na US PSStore, więc jeżeli macie PAL'owskie gry to dodatek nie ruszy. Trzeba poczekać na aktualizację europejskiego PSS.

 

EDIT: "Death Magnetic" jednak już jest na PSS. Cena 65zł.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie. Czy da radę jakoś zakupić z amer. PSS kawałki do Guitar HeroIII? Mam amer. wersję gry więc wiadomo że z europejskiego nie będą działać... Szczególnie zależy mi na "Death Magnetic". Próbowałem już nawet ale wyskakiwało info, że moja karta jest niedostępna (czy jakoś tak). Posiadam kartę Master Card. Jeżeli ktoś mógłby coś poradzic byłbym wdzięczny, jeżeli jest to wogólę możliwe...

Odnośnik do komentarza

Ale on napisał, że ma GHIII US, więc powinno działać.

Po pierwsze w danych na PSS US musisz mieć wpisane dane adresu z jakiegoś amerykańskiego miasta (znajdziesz w google), dane do płatności wpisujesz takie jak są na karcie. Mi się udało w ten sposób z kartą VISA Electron od inteligo, gdyż ta karta obsługuje zakupy zagranicą (np. karta z mBanku już nie).

Poczytaj na stronie banku czy nie jest przypadkiem potrzebna jakaś dodatkowa aktywacja lub karta do zakupów za granicą.

Odnośnik do komentarza

Tak jest kompatybilna z GH:Aerosmith i będzie z GH:World Tour, chociaż nie wiem jak zostanie w tym przypadku rozwiązana opcja z nowym bajerem w nowej gitarce, czyli dotykową płytką. Możliwe, że jeżeli będzie się grało na starej gitarce to gra sama to rozpozna i dostosuje gameplay właśnie do niej.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

GH3 mialem zakupic zaraz po info, ze instrumenty GH3<=>RB maja byc komptabilne, no ale jak wiadomo plany sa plany, a zycie jest zycie i dopiero dzisiaj przytaszczylem gitarke do domu, odpalam, sciaga sie patch 13 mega (z miesiac temu podobny zassalem do RB) odpalam co-op i zonk

gitare z RB wykrywa jako pada, struna dziala, zielony przycisk jako pomaranczowy, a pozostale wcale

ja sie pytam co jest grane?

przeciez mialo byc tak pieknie, dogadali sie i w ogole cud miod i orzeszki i tu taka niespodzianka

do tego gdzies wyczytalem ostatnio, ze instrumenty od rb nie dzialaja z gh4, a przeciez tam bez patcha mialo byc wszystko ok

ktos wie cos na ten temat? patch nadal jest w planach czy porzucono ten pomysl?

na szczescie gitarka z gh dziala z rb

 

 

 

 

jeszcze jedno:

mam konto na ps store pl i us i zastanawiam sie czy jest sens rejestrowac sie na angielskim, by kupic taniej dodatkowe kawalki do gh. na polskim zestaw 3 utworow kosztuje 22zl, ile krzycza za cos takiego u anglikow?

a moze maja cos wiecej?

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...