Skocz do zawartości

Nowy rodzaj zabawy- Co to za gra?


Seigaku

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W takim razie sorki ;) twoj zapis nie konca byl dla mnie jasny. Trzeba kombinowac dalej, ale T5 pasuje idealnie :P

Może taki zapis byłby bardziej oczywisty:

Udzieliłeś poprawnej odpowiedzi! NOT! - to takie "amerykańskie" poczucie humoru (patrz: Borat) ^_^

btw: jako ciekawostke dodam, że wystąpiło również w Tenchu: Stealth Assassins, a dowód zamieszczam poniżej [0:54:35]:

http://www.youtube.com/watch?v=fJ1SvVqqQT0

 

Edit: @Suavek nie chodzi o żaden cios/technikę do wykonania.

Falę można wywołać w levelu Tsunopolis... teraz już na pewno wiecie, prawda?

Edytowane przez Raziel81
Odnośnik do komentarza

No skoro się czepiamy słówek, to raz, że nie Natal a Kinect, a dwa, iż z PS2 niezbyt cokolwiek mogło do niego "nawiązywać", biorąc pod uwagę, że twór M$ miał dopiero premierę.

 

Albo inaczej - czy ideą tej zabawy jest zgadywanie co autor miał na myśli, czy też znalezienie odpowiedzi na zadane pytanie? Może sprecyzuj pytanie w takim przypadku?

Odnośnik do komentarza

Niestety nie. Komunikacja głosem kwalifikuje się do sposobu działania, a jak pisałem wcześniej działanie nie ma tu nic do rzeczy. Powiedziałbym że podpowiedź jest widoczna z miejsca, nie trzeba wiedzieć co to jest Kinect.

Mam jeszcze jedną podpowiedź ale zostawię ją sobie na później bo po niej będziecie już wszystko wiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Oki, coś izi. W jakiej grze biegaliśmy przebranym za pandę?

Khem khem... to pytanie już było kilka stron wstecz, nie wysiliłeś się <_<

Tego bym się po Tobie nie spodziewał :rolleyes:

 

Prawie dałem się nabrać :thumbsup: To coś bardzo łatwego bo nie mam pomysłu.

 

Gra w której mamy dwie miejscówki i w każdej sterujemy inną postacia to ?

Legacy Of Kain: Defiance, Devil May Cry 2, Metal Gear Solid 2: Substance, Onimusha 3: Demon Siege, Shadow Of Rome itd. chyba ostatnio coś przesadzamy z poziomem trudności bo coraz większa ilość tytułów pasuje jako odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza

Oki, coś izi. W jakiej grze biegaliśmy przebranym za pandę?

Khem khem... to pytanie już było kilka stron wstecz, nie wysiliłeś się <_<

Tego bym się po Tobie nie spodziewał :rolleyes:

... ekhm ... tak myślałem, że skądś to znam... :sweat:

 

Spróbuj w takim razie odgadnąć to: http://www.psxextreme.info/topic/86419-quiz-obrazkowy-psx/page__pid__2276716__st__220#entry2276716 :diablo:

Odnośnik do komentarza

Ciezko wymyslic cos do czego pasuje jedna odpowiedz, od tego jest quiz obrazkowy ;) Ograniczmy sie do pojedynczych odpowiedzi i podpowiedzi ze strony autora.

Hint: chodzi o sequel :D

Proponowałbym dać jakiegoś hinta, który mógłby trochę zawęzić krąg podejrzanych. Jak na razie prawie wszystkie wymienione przez Raziela pasują.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...