Skocz do zawartości

Nowy rodzaj zabawy- Co to za gra?


Seigaku

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Hint 2:

Druga grywalna postać, została bardzo źle przyjęta przez fanów części pierwszej.

Już Raziel wymienił MGS2, a Twój hint raz jeszcze pasuje i do niego, nawet jeśli masz inną grę na myśli.

 

Pora zmienić zasady, bo moja kryształowa kula gdzieś mi się zapodziała.

Odnośnik do komentarza

Hint 2:

Druga grywalna postać, została bardzo źle przyjęta przez fanów części pierwszej.

Już Raziel wymienił MGS2, a Twój hint raz jeszcze pasuje i do niego, nawet jeśli masz inną grę na myśli.

 

Pora zmienić zasady, bo moja kryształowa kula gdzieś mi się zapodziała.

Tak chodzi o MGS 2. I tak Raziel go wymienił, ale razem z czterema innymi grami, a na tym to chyba nie polega ;). Zadajesz.

Jeżeli wymyślisz zasady które pozwolą wywnioskowac konkretny tytuł to ja nie mam nic przeciwko, ale na chwilę obecną do głowy przychodzi mi tylko idea dawania bardziej rozwiniętych pytań, naprowadzających na konkretną grę, ale wtedy poziom trudności drastycznie spada.

Odnośnik do komentarza

Tak chodzi o MGS 2. I tak Raziel go wymienił, ale razem z czterema innymi grami, a na tym to chyba nie polega ;). Zadajesz.

Jeżeli wymyślisz zasady które pozwolą wywnioskowac konkretny tytuł to ja nie mam nic przeciwko, ale na chwilę obecną do głowy przychodzi mi tylko idea dawania bardziej rozwiniętych pytań, naprowadzających na konkretną grę, ale wtedy poziom trudności drastycznie spada.

Zostałem/liśmy oszukany/ni? :huh:

Edytowane przez Raziel81
Odnośnik do komentarza

Raziel81 wymienił grę jako pierwszy i to on zadaje. Natomiast Twoje zignorowanie jego odpowiedzi i ogólnie wprowadzanie nowych zasad pozostawię już lepiej bez komentarza...

Dzięki za poparcie :thumbsup:wzamian oddaję Ci swoją kolejkę ^_^

 

A to niby czemu ? Jeżeli uważasz że powinieneś zadawać to proszę bardzo, ale przy zasadzie "wymieniam wszystkie gry które mogą pasować do pytania" to nie wróżę nic dobrego dla tego tematu.

W sumie to nie wiem o co Ci do końca chodzi bo gdybym najpierw odpowiedział Legacy Of Kain: Defiance to odpisałbyś "NIE", później wymieniłbym Devil May Cry 2, znowu "NIE", dopiero za trzecim razem napisałbym Metal Gear Solid 2: Substance. Tak czy siak wymieniłbym przynajmniej 3 tytuły, chyba że istnieje zasada, że każdy ma tylko jedną szansę na odpowiedź? ... ale raczej nie :confused:

 

Podałem tyle tytułów tylko ze względu na to, że pasowały jako odpowiedź na Twoje pytanie (tym samym pokazując, że czas sprecyzować pytanie) <_<

Odnośnik do komentarza
Dzięki za poparcie :thumbsup:wzamian oddaję Ci swoją kolejkę ^_^
I tak nie mam pomysłu obecnie. Zadawaj ;).

 

Jeśli chodzi o zabawę, to osobiście sugeruję wprowadzić prostą zasadę - jeśli ktoś wymieni grę, która także spełnia kryteria podane w pytaniu, to "wygrywa", niezależnie od tego czy autor akurat tę grę miał na myśli czy też nie. Wymusi to zarazem od zadającego pytanie nieco kreatywności i uwagi, a nie nic w stylu "gra w której strzelamy z pistoletu" i podpowiedziami "bohater trzyma broń w prawej ręce".

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...