Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Ejj mialobyc do czego jest spoiler... A nie ja otwieram i na dziendobry

Danzou+Sharingan

<_<

Wybacz, ale jak zauważyłem było już za późno. A skoro już wiesz to powiem ci, że Danzou ma nie jednego

Sharingana, ale około 10.

 

 

Już 2 tygodnie temu pisano o Izanagi, ale każdy myślał, że to Itachi zapieczętował się w ciele Sasuke, a tu jednak Tsu. i do tego słabe według Danzou.

Ogólnie to ciekawi mnie czy Madara włączy się do walki/ wciągnie Saska jeżeli ten zacznie przegrywać jak na

Spotkaniu Kage.

i to jakim cudem

Oro był taką lamą skoro przeprowadzał z tak udanym skutkiem eksperymenty + to, że po masakrze klanu U. Oro miał tonę wolnych oczek i mógł sobie jakieś przeszczepić, no chyba, że chciał mieć ciało które w 100% współpracuje z shar.

 

Odnośnik do komentarza

Ten odcinek z murzynem spuszczającym wpierdziel przydupasom Sasuke był budżetowy i nieźle się to oglądało.

Z tej zapowiedzi wynika, że to "filler", chociaż lepiej było by to nazwać czymś co nie zostało pokazane w mandze (Chyba celowo autor mangi nie przedstawił w niej tych kilku innych pokemonów, żeby studio mogło zrobić z tym więcej odcinków).

Odnośnik do komentarza

Narazie tylko spoiler z chaptera, ale:

 

Karin GINIE!! W dodatku podobno sam Sasek ją zabiją. Wreszcie. Miałem jej dość.

 

 

Ciekawe czy ma coś z tym wspólnego Danzou i jego

prawe oko od Shisui Uchihy, którym jak wiadomo może manipulować nieświadomym przeciwnikiem

 

 

Możliwe, nie zagłębiałem się w potwierdzony spoiler tylko wyłapałem to o Karin i postanowiłem ucieszyć kilku innych użytkowników forum :P

 

Odnośnik do komentarza

Podoba mi się Sasuke teraz jak jest takim (pipi)m. Chapter fajny ale

Danzo mógłby w koncu paść. Ile on tych oczu ma? Jeszcze się okaże, że na klacie ma tatuaż sharingana i nową supermoc

 

 

Spoko, to już jest raczej jego ostatnia walka.

 

 

 

Tak myślisz? Ja uważam, że chyba jednak nie koniec, bo coś za łatwa ta walka była, no i Danzou okazałby się zwykłym przeciętniakiem, tyle sharinganów natracił na darmo, no ale chyba naprawdę nie ma już żadnego asa. :ninja:

 

Odnośnik do komentarza

 

14-15.jpg

 

 

dla mnie trochę sasuke przegięty, jak ktoś gdzieś pisał to robi się z niego taki ichigo - super mega up-y z odcinka na odcinek....

i w dodatku się z niego taki mega strateg zrobił...

 

Kishimoto w którymś ze swych wywiadów powiedział, że Sasuke będzie silniejszy niż Madara w czasach jego świetności.

 

Swoją drogą to spojrzenie ma jak jakiś gwałciciel na tym obrazku :D

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...