Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Naruto po prostu nie chce z nimi walczyć i ogranicza się do obrony. Tak samo jak przy konfrontacji z Raikage, gdzie chwilę później w starciu z Zetsu pokazał do czego jest zdolny.

 

Ale Nagato będzie ciężki, ma sporo dziwacznych zdolności.

Odnośnik do komentarza

Może Kishi cierpi na syndrom DB? Jak już końcówka serii, to trzeba wsadzić im arsenał bomb atomowych do du.py i nakarmić proszkami na przeczyszczenie, co by było efektownie "każdy wszystko z każdym" i ogólnie jazda na całego. W ten sposób chce pokazać ostateczne starcie.

Odnośnik do komentarza

Hm, ciekawi mnie czy Danzou użył przy obradach techniki Shisuiego, czyli koto amatsukami. Co by tylko potwierdziło moje przypuszczenia, że w jego działaniach było zero ergonomii. Nie dość że zużył wszystkie przeszczepione oczy przy walce z Sasuke, to jeszcze na obradach wyjechał z techniką której czas przeładowania to 10 lat... I nagle Kabuto też się napala na drugie oko, a przecież w zasadzie teraz jest już bezużyteczne. Chyba że Naruto ma tą chakrę mędrca sześciu ścieżek, co pozwoli mu na je.banie z kruka wszędzie i zawsze (to jak jakiś summon w ogóle).

Dwie rzeczy mnie ciekawią - jak Danzou wykradł oko Shisuiemu (ku.rwa to brzmi dziwnie), no i co czy Nagato skopie drużynę, i wyjdzie że te wszystkie chu.je muje dzikie wężę to nic w porównaniu z jakimś jednym gościem. I wyjdzie że Rinnegan rozjeżdża wszystko i wszystkich kiedy chce.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

To co się stało z Danzo w ogóle było żałosne. Nie wiem jak mógł aspirować do roli Hokage, jak poza zdolnościami związanymi z Sharinganem nie pokazał praktycznie nic od siebie, kim on był bez Sharinganów, kimś na poziomie Anko albo gorzej ? Kishi nie ma pomysłów i co rusz wychodzą mu takie potworki.

Odnośnik do komentarza

http://read.mangashare.com/Naruto/chapter-459/page016.html - jasno i wyraźnie że użył (według wiki w 201 odcinku anime też to jest wyraźnie powiedziane).

 

skąd info o czasie przeładowania? w mandze było, że nie może używać "kiedy chce", na wiki jest że nie może kilka razy tego samego dnia.

to że w walce z Sasuke zachował się jak idiota wynikało z tego, że go zlekceważył, jak wszystkich zresztą.

 

myślę, że Danzo mógł rozkazać żeby mu oddał oko... takie coś by pasowało do Uchicha i ANBU...

Nagato raczej nikogo nie pokona, bo raz że Naruto i Bee są od niego silniejsi pewnie, kwestia odpowiedniej taktyki, dwa ma przeciwko sobie Itachiego (może on się jakoś poświęci), no i trzy może znowu zdecydować jakieś tam "wewnętrzne człowieczeństwo" czy cuś i się podda.

 

Danzo miał wielki wpływy "polityczne", kontrolował ANBU (root) i był chyba ostatnim z "starszego" pokolenia i głównie przez wpływy został Hokage.

kim by był kakashi bez sharingana? albo naruto bez biju? tak to tam jest że niektórzy się rodzą z jakąś przewaga, a niektórzy ją zdobywają.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mało trafne przykłady. Kakashi był geniuszem i bez Sharingana, został Jouninem chyba w wieku 12 lat. Czasami się zastanawiam czy ten Sharingan jednak mu bardziej nie przeszkadza, a przecież sam się o niego nie prosił tylko przeszczepił bo stracił oko. Co do Naruto to Kyubi przez te 17 lat był dla niego większą przeszkodą niż pomocą. Nawet z najprostszymi technikami miał problem właśnie przez lisa, sam ma ogromną chakrę i nic nie stałoby na przeszkodzie by stać się kimś pokroju Jirayi bez lisa. Nawet Sage Mode jest oparty o jego chakrę. Jakby się potoczył jego rozwój gdyby mógł swobodnie korzystać ze swojej chakry.

 

A Danzo ? Wychodzi na to, że przed Sharinganem mało co potrafił.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

a skąd to wychodzi? myślę, że żeby osiągnąć swoją pozycje i taką ilość sharinganów, też coś musiał reprezentować.

 

Kakashi był geniuszem, ale nie wiadomo czy bez sharingana takim na miare kage. z naruto jest inna sprawa, bo tak naprawdę nie wiadomo gdzie kończy się jego czakra, a zaczyna lisa.

czy bez lisa mógłby używać tylu klonów? albo opanować rassengan? nie wiem co mu bardziej przeszkadzało, lis czy jego nieogarnięcie:P nie wiemy czy taki Shikamaru miał by problem z opanowaniem Sage Mode...

 

może rzeczywiście przykłady nie do końca trafione, chociaż nie wiemy jak było wcześniej z danzo, ale jest masa innych. chociażby członkowie akatsuki.

Odnośnik do komentarza

Hm, ciekawi mnie czy Danzou użył przy obradach techniki Shisuiego, czyli koto amatsukami. Co by tylko potwierdziło moje przypuszczenia, że w jego działaniach było zero ergonomii. Nie dość że zużył wszystkie przeszczepione oczy przy walce z Sasuke, to jeszcze na obradach wyjechał z techniką której czas przeładowania to 10 lat... I nagle Kabuto też się napala na drugie oko, a przecież w zasadzie teraz jest już bezużyteczne. Chyba że Naruto ma tą chakrę mędrca sześciu ścieżek, co pozwoli mu na je.banie z kruka wszędzie i zawsze (to jak jakiś summon w ogóle).

Dwie rzeczy mnie ciekawią - jak Danzou wykradł oko Shisuiemu (ku.rwa to brzmi dziwnie), no i co czy Nagato skopie drużynę, i wyjdzie że te wszystkie chu.je muje dzikie wężę to nic w porównaniu z jakimś jednym gościem. I wyjdzie że Rinnegan rozjeżdża wszystko i wszystkich kiedy chce.

 

 

Danzou miał wszczepione komórki Hashiramy, a jak wspominał Itachi, dzięki temu nie trzeba czekać 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

a skąd to wychodzi? myślę, że żeby osiągnąć swoją pozycje i taką ilość sharinganów, też coś musiał reprezentować.

 

Kakashi był geniuszem, ale nie wiadomo czy bez sharingana takim na miare kage. z naruto jest inna sprawa, bo tak naprawdę nie wiadomo gdzie kończy się jego czakra, a zaczyna lisa.

czy bez lisa mógłby używać tylu klonów? albo opanować rassengan? nie wiem co mu bardziej przeszkadzało, lis czy jego nieogarnięcie:P nie wiemy czy taki Shikamaru miał by problem z opanowaniem Sage Mode...

 

może rzeczywiście przykłady nie do końca trafione, chociaż nie wiemy jak było wcześniej z danzo, ale jest masa innych. chociażby członkowie akatsuki.

 

Kakashi teraz też nie jest kandydatem na Kage :P Jest zwyczajnie za słaby albo inaczej Sharingan zżera zbyt dużo jego chakry, ja jestem przekonany, że gdyby nie stracił swojego oka to zaszedłby dalej niż z tym Sharinganem.

 

Co do Naruto. Chakra lisa nie ma nic wspólnego z Rasenganem, siła rasengana to nie ilość chakry potrzebna do jego stworzenia bo ta jest relatywnie mała tylko sposób jej użycia, a Naruto go opanował wyłącznie dzięki swojej pomysłowości. Shikamaru pewnie by opanował Sage Mode jak i wszystkie inne techniki... gdyby tylko miał potężną chakrę, a tą niestety los go nie obdarzył.

Odnośnik do komentarza

no tylko, że przecież nikt Kakashiego nie zmusza do używania sharingana:P co dugie, zwykłe, oko ma do jego siły? pozostaje jeszcze sprawa białej czakry:

 

The White Light Chakra Sabre was a tantō that originally belonged to Sakumo Hatake, but then he passed it on to his son, Kakashi. The tantō gave off a white streak of chakra when it was swung, earning Sakumo his title of "Konoha's White Fang". Kakashi used it to fight Kakkō. However, the blade was destroyed during this battle.

 

 

co do rasengana to chodziło mi bardziej, że dzięki lisowi i jego czakrze Naruto był w stanie tak intensywnie trenować i później używać takiej masy klonów, bez czego zajęło mu to by kilkanaście lat pewnie... do Sage jest potrzebna potężna chakra?

Odnośnik do komentarza

A, to wystarczy mieć Hashiramę, żeby używać techniki Shisuiego? ;) Pomijam kwestie, że to jakieś kuriozum żeby dzięki komórkom z rodu Senju udawało się używać najpotężniejszego genjutsu ich największego rywala czyli Uchicha ;) Zresztą jego komórki to jak komórki macierzyste, czego to z nich nie zrobiono - albo przeszczepiano, albo łączono elementy w drewno, albo technikę genjutsu szybciej regenerowano, a nawet cała armia Zetsu powstała z nich :D

 

Co do Nagato nie zapominajmy że umie operować każdym elementem, a teraz ma pełną moc - nie jest ograniczony przez ciała, które musiał kontrolować. A Itachi co może, skoro Rinnegan jest potężniejszy od Sharingana bodajże, a Itachi opiera głównie swoje techniki o iluzję ;) Itachi może coś tam pogmerać pod nosem, a przyda się jako doradca do walki z Madarą. Poza tym... ku.rwa, gościu jest martwy, nie wyobrażam sobie żeby nagle wrócił do społeczności. Pewnie go ktoś sprzątnie po spektakularnej walce...

 

Ps. Chociaż zaje.bista beka by była, jakby Itachi spotkał się z Sasuke i powiedział, że to tak nie było i w ogóle przesadzają z tym poświęceniem, i że nie ma żalu, a Sasuke powinien sobie na wstrzymanie dać :D

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Tyle, że wedle tego co mówił Madara Senju i Uchicha to dwa odłamy tego samego rodu, tylko jedni mają ciało Sage of the six path, a drudzy jego oczy czy coś w tym stylu, więc logiczne jest, że jak połączyć obie te gałęzie w jednym ciele to może być dodatkowy handicap.

 

Nagato to w ogóle kozak. Jak żył to sobie nóg nie mógł naprawić, a potrafił zdalnie sterować 6 trupami :D

 

Takich dziur i głupot to nawet w DB nie było :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...