Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy chap - znowu gadka o akceptacji, ale teraz wydawała się nawet troche na miejscu. Itachi to chyba jedyna rzecz w tej mandze, które pozostała równie za(pipi)ista od początku do końca. Tak czy owak, mam nadzieje, że wojna wreszcie zmierza ku finałowi, bo mam dość oglądania tych mega nieciekawych walk postaci pobocznych. I nie wierze, że to mówie, ale stęskniłem się troche za saskiem :(

 

szaden - polecam One Piece, ale nie jest to nowe <nawracacz> W każdym razie lepszy od Naruto i Blicza połączonych razem.

Odnośnik do komentarza

Asem w rękawie Kabuto raczej nie będzie Pierwszy ani Czwarty. Ani żadny inny Hokage bo przecież ich zapieczętował 3 przecież w walce z Orochimaru. Może to rzeczywiście Sage of the 6 path ?

 

Poza tym nie łapie jeden rzeczy. Dlaczego Naruto zmęczył się od wykorzystania chakry lisa ? Przecież było powiedziane nie jeden raz że 9-ogoniasty ma nieskończoną ilość chakry więc chyba nie zużył jej, co nie ?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Kiedy człowiek zaczyna tęsknić za Sasuke alias Rozpadlina Rozpaczy to wiedz, że coś się dzieje ;)

 

A dlaczego Naruto się "zmęczył" ? Odpowiedź jest prosta jak budowa cepa - Naruto ani razu nie dostał jeszcze takiego powerupu co by mu się później jakąś czkawką nie odbijał.

 

PS. A Bleach zaczyna wracać do korzeni :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

No ale łapa do góry, nad nią jakaś kula energii itd. No nie wiem, dla mnie sprawa jest jasna. Może nadinterpretuje, ale to pewnie dlatego że denerwuje mnie fakt przeciągania epizodów po to żeby zamieścić w nich jakieś głupie gadki, a gdy jest możliwość naprawdę świetnej walki (Nagato vs Itachi) to nagle sprawa rozwiązuje się w pół odcinka. Za to o mamusi Gaary to chyba przez dwa epizody czytałem.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy konczy mu sie w koncu ta chakra czy jednak nie konczy.

 

pół nieskończonej chakry się nie kończy:P on się po prostu męczy jak jej używa chyba.

A nie jest przypadkiem tak, że to za pomocą swojej chakry kontroluje chakre lisa i gdy ta się skończy to Naruto zginie lub "pojawi" się lisek. Nie pamiętam teraz, a było przecież nie tak dawno o tym.

 

O chyba znalazłem:

http://www.mangareader.net/naruto/519/10

Edytowane przez McDrive
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Raczej jak słaby był Hiruzen Sarutobi. W porównaniu do tych kage, ten to była jakaś oferma. Dobrze, że Minato był mega przekozakiem przynajmniej ;)

Cóż, skoro nazwa kolejnego chapteru to "Koniec walki z Raikage" to oznacza tyle, że kameham... znaczy bijuu-dama weszła ;) I wychodzi też na to, że zwykła kulka na której wzorował się rasengan będzie lepsza niż ulepszony rasen-shuriken ;)

Odnośnik do komentarza

Na pewno nie zaryzykuje trafienia direct hitem, bo to się raczej nie uda.

Choć z tym, że Rasen-shuriken nie zrobił nic raikage to chyba przesadzili, przecież trafienie tą techniką centralnie powoduje uszkodzenia na każdym możliwym poziomie, od komórek po połączenia chakry, w zasadzie to rozrywa wszystko na strzępy, tak jak to było z Pain Human Path. A tu jakby poranny zefirek :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...