Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Ten scenariusz jest bessensu IMO - czyli prawdopodobny :sorcerer:

Odnosze nieodparte wrazenie, ze Naruto mialo zaplanowany scenariusz jedynie do zabicia Zabuzy. Potem to juz pelen freestyle. Przypomnijmy sobie te piekne czasy swietnosci tej serii:

 

http://www.youtube.com/watch?v=IRU_9AOeoCg&feature=related

Kreska i animacja tez lepsze.

 

Bylo wytlumaczone czemu pierwszy i drugi hokage nie mieli czerwonych oczu po summonie?

Edytowane przez Czez
Odnośnik do komentarza

Aż dziwne, bo prawdopodobieństwo istnieje. W sumie nie wiadomo co się działo z rodzicami Sasuke podczas ataku lisa na wioskę. Ale ta Samsara przypadkiem nie miała "ograniczenia", że nie mogła wskrzesić osób które były zbyt długo martwe jak np. Jiraiyi? Jeżeli to prawda, a Madara chciał jej dla siebie to znaczy, że musiał umrzeć bardzo niedawno.

Odnośnik do komentarza

Tu masz opis tej techniki - http://naruto.wikia.com/wiki/Summoning:_Impure_World_Resurrection

Nie wiem skąd pomysł z ograniczeniem czasowym jeżeli wskrzeszany np. był pierwszy Hokage.

Jiraya nie może być wskrzeszony, bo Kabuto nie ma jego DNA - ciało "schowane" pod wodą.

 

W nowym chapterze Madara pokaże co potrafi. Wątpię żeby w najbliższym czasie wyjaśniła się kwestia Tobiego.

Odnośnik do komentarza

ahm, trochę się zawiodłem nowym chapterem...

 

nagłe przebudzenie rinnegana jest idiotyczne. i do tego mu jeszcze susano pozostał (susano robi pieczęcie??).

wychodzi, że madara jest silniejszy od nagato i sasuke razem wziętych...

jeżeli największy badass w historii da się kontrolować i manipulować takiemu przydu.pasowi jak kabuto o już w ogóle będzie przegięcie.

Edytowane przez luk_ash
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak można pokonać takiego na(pipi)iacza. Już wskrzeszony Nagato nieźle kosił bez tych jego 6 ciał, a Madara przy nim to jak słoń przy mrówce. Do tego jeszcze Mangekyo z Susanoo, Tsukuyomi i pewnie Amaterasu. A może jeszcze Kamui się tu gdzieś pojawi.

 

Masakra. Mam tylko nadzieję, że ze względu na power level walka nie zakończy się uspokojeniem serca złego Uchichy i wypełnienia go nadzieją i miłością.

Odnośnik do komentarza

Tu masz opis tej techniki - http://naruto.wikia....ld_Resurrection

Nie wiem skąd pomysł z ograniczeniem czasowym jeżeli wskrzeszany np. był pierwszy Hokage.

Jiraya nie może być wskrzeszony, bo Kabuto nie ma jego DNA - ciało "schowane" pod wodą.

 

W nowym chapterze Madara pokaże co potrafi. Wątpię żeby w najbliższym czasie wyjaśniła się kwestia Tobiego.

Mi nie chodziło o IWR tylko o tą technikę co Nagato użył by wskrzesić wszystkich mieszkańców wioski po ataku, co to niby miał zachować ją dla Madary. Wygląda na to, że ta teoria jakoby Madara i Tobi byli teammates powoli zaczyna się sprawdzać.

Odnośnik do komentarza

no to się nie zrozumieliśmy. nie pomyślałem nawet o http://naruto.wikia.com/wiki/Outer_Path:_Samsara_of_Heavenly_Life_Technique, bo kilka razy było wspominane, że ogranicza ją czas.

wątpię żeby Madara miał taki plan, że zostanie tą techniką wskrzeszony. z drugiej strony jeżeli znał Nagato, co wcześniej też się wydawało nie możliwe...

 

zakręcona jest sprawa z Rinneganem: Tobi potrzebował Nagato, Madara miał niby już przed śmiercią, ale teraz mu pomógł Kabuto. zaraz się okaże, że Sasuke też będzie go miał...

 

pytanie: z Madarą, razem z Gaarą, walczy Naruto czy jego klony? wcześniej było, że prawdziwy jest razem z Bee, ale teraz się pogubiłem...

Odnośnik do komentarza

No to kishi pojechał po bandzie.

 

Czy on przywołał meteor ? WTF

Jest nadzieja ze tsuchikage zginie niszczac go swoim dust techique, wyczerpując sie z Chakary.

 

Mnie tez nie podoba sie ta ewolucja w Rinnegana, zawsze lubiłem te porównania Sharingan vs Rinnegan, bron boze zeby Sasuke dostal takiego power upa.

 

A pozatym rzeczywiscie chyba nikt szans nie ma na tą chwilę z Madarą.

 

Ale przynajmniej mozna wyluczyc biednego Obito jako Tobiego (rest in peace bro), skoro pradawny Madara go znal. No i wiadomo przynajmniej ze jest to facet ;3

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Mnie tez nie podoba sie ta ewolucja w Rinnegana, zawsze lubiłem te porównania Sharingan vs Rinnegan, bron boze zeby Sasuke dostal takiego power upa.

 

Bądźmy szczerzy, to już pewniak. Kishiemu brakuje od dawna pomysłów i leci w absurdy. Teraz sobie pomyślcie na jaką skalę technik będą musieli używać ci co z Madarą wygrają. Ilość chakry już od dawna nie jest brana pod uwagę, Uchicha będą ją teraz generować pocierając o siebie odnóżami.

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy można coś wykluczyć jeżeli chodzi o pomysły Kishiego. czemu miałby go nie znać skoro zna Nagato?

 

ogląda z was ktoś anime? filery? ostatnio krytyczny poziom został chyba przekroczony... z 2 czy 3 odcinki nie było nawet ani jednej techniki, a wcześniej kilka odcinków pod rząd było praktycznie takich samych...

czemu oni nie zrobią jakiś sensownych filerów z bohaterami z mangi? jakieś z przeszłości - o starych kage, o akatsuki, o jinchuriki??

jest gdzieś podany jakiś termin kiedy się filery skończą?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...