Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Sam powiedział, że dał Rinnegana Nagato, więc raczej miał. Czy go używał, trudno powiedzieć. Ja jestem zdania, że ten Rinnegan od Nagato jest od Madary i z jakiś przyczyn Madara który współpracował z Tobim umarł, ten drugi wyciął mu Rinnegana. Jak wiadomo Edo Tensei zwraca to czego w ciele brakowało w momencie śmierci.

Odnośnik do komentarza

Hm, ciekawe z tą ręką czy to zasługa jakiegoś jutsu, czy błąd Kishiego. Zresztą nawet jak to jest błąd, to pewnie znajdzie "sposób" żeby to odkręcić. Nawet wolę nie pytać jaki to będzie sposób,

 

No i Madara potwierdził plan Tobi o stworzeniu księżyca z nieskończonym genjutsu (ku.rwa, wiecie jak to infantylnie wszystko brzmi? Jakby to czytała osoba niezwiązana z anime i Naruto, to by pomyślała że to jakiś kącik zwierzeń na haju), choć jest jeszcze ryzyko że Tobi poznał plan Madary i chciał go kontynuować po śmierci tego prawdziwego. Madara pewnie się ewakuuje i będzie dalej planował z Tobim, na końcu będzie mega fight tag team Tobi + Madara vs. Sasuke (bo wiadomo że się nawróci) + Naruto.

 

W zasadzie chapter ten można ograniczyć do obejrzenia pierwszej i ostatniej strony.

Odnośnik do komentarza

To jest raczej zwykłe przeoczenie. Na poprzednich panelach "widać", że nie ma ręki.

 

Jak myślicie, co Madara ma na klacie ? Moim zdaniem Byakugan zamiast sutków :P

 

A po co mu ta technika jak to teraz szrot. I pomyśleć, że w początkowej fazie mangi Byakugan był uważany za KG lepsze od Sharingana. :mocking:

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

W środku walki, wogóle bez żadnego składu, Tsuchikage mówi: "Naruto odmieniłeś moje spojrzenie na świat, dziękuję!". A Naruto przez cały chapter krzyczy że chce pomóc. OMG, co to ma być?

Ogólnie kiepski chap, Madara stał jak ciul i się patrzył jak go atakują. Końcówka daje nadzieję na lepszą akcję. Może dowiemy się więcej o fake Madarze.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

W środku walki, wogóle bez żadnego składu, Tsuchikage mówi: "Naruto odmieniłeś moje spojrzenie na świat, dziękuję!". A Naruto przez cały chapter krzyczy że chce pomóc. OMG, co to ma być?

 

Ja nawet tych bredni nie czytałem, jak widziałem że zaczynają słodzić to oglądałem same obrazki :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...