Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Takie sobie na poziomie, powalczyli, popie.rdolili, i na koniec Kishi (pipi).nął jednego screen'a nic nie wnoszącego praktycznie do wątku Sasuke + Oro + część Taka. Przy tym tempie, akurat Sasuke odnajdzie to coś jak skończy się wojna, a tam kuferek z Kasztankami i Malagą. Oro zrobi troll face i manga się skończy.

Odnośnik do komentarza

Hashirama został zapieczętowany Shiki Fujinem, więc nie mogą go w żaden sposób przywrócić do życia. Poza tym Hashirama nie znał możliwości kopiowania technik, tak jak Madara, więc mała szansa że nawet by umiał się wyrwać (zresztą nie uczynił tego podczas walki z Sarutobim).

 

Jeśli chodziło Ci o Rikudo Senina, to znając japońskie plot twisty podręcznikowe, to pewnie by się rozejrzał, wku.rwił i pragnął wszystko zniszczyć, i by musieli wszyscy się zjednoczyć (z Madarą i Tobim włącznie) by przetrwać i wpie.rdolić mu na tyle, by mógł na moment wsłuchać się w nawijkę Naruto, stwierdzić: "Ok, racja. Oddaję ci moc. Od dziś jesteś moim następcą" i wszyscy byliby szczęśliwi ;)

Odnośnik do komentarza

Haha, no z tym wyciąganiem z Sasuke to niezła beka, w zasadzie mogli przecież wziąć jakiś czterech ludków z wioski, a nie tak kombinować :P Ciekawe po co aż tyle Zetsu w jednym gościu ;)

 

Anyway, to robi się z tego Naruto All Stars Battle Royale, w zasadzie to już nie ma chyba żadnych barier. Ciekawy jestem dołączenia ich do walki, zwłaszcza Hashiramy. Pewnie będzie: "Ok ja zajmę się Madarą, a wy idźcie na drugi koniec świata, żeby nie oberwać odłamkami tego kontynentu". Z drugiej strony jakby Oro ich wszystkich kontrolował, to mógłby spokojnie pewnie wpie.rdzielić wszystkim wokoło, w tym Sasuke i zabrać jego ciało ;)

Odnośnik do komentarza

Oro nie zrobi tego, jeśli nie chce oberwać deszczem rasenshurikenów, więc raczej po prostu da wspomnienia i kontrolę tym hokage. Bardziej mnie ciekawi ich reakcja na edo tensei, ogółem zakazana technika, a ich przywracają i odsyłają jak chcą... :P

 

Przyznam, że prze.srane jest zginąć w tej mandze ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...