Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to po pierwszej stronie przewinalem do konca zeby upewnic się że to tylko gadanie i wyłączyłem. Ile chapterów trwa juz ta wojna? 100 ? Ile mozna rociągać to gadanie, powinna byc szybka akcja, wyjasnienie sasuke o co cho i na wojenke sie bic. Jak kolejny chapter bedzie przegadanym nudnym flashbackiem o rzucaniu kamieniami przez rzeke to ostawiam naruto

Edytowane przez A.L.I
Odnośnik do komentarza

Mam pytanko... Kiedyś oglądałem Naruto ale jakoś mi się znudziło po 120 odcinku i zaprzestałem ale ostatnio wziąłem się za mangę do której mam dostęp w bibliotece.

Jestem już na 35 tomie. I tu pytanko bo postanowiłem znowu oglądać anime, lecz już od shippuudena, czemu w 1szym odcinku jest scena z  chapterów 305, 306 jak znajdują Sasuke u Orochimaru? Czy później też są sceny niechronologicznie z Mangą? 

Edytowane przez Krystek
Odnośnik do komentarza

Ten nie jest taki zły, niemniej kulisy "przemiany" Madary w złego chłopca, są iście... "shonenowe" (żeby nie powiedzieć gorzej). Że nie wspomnę o tym mega tajnym, zaszyfrowanym haśle, do którego trzeba mieć oczy. Suche jak ch.uj, ale i tak Madara dorobił do tego swoją filozofię ;)

Odnośnik do komentarza

Racja, dobry.  Wszystko co dobre upchnięte i dobrze wyważone. I koniec flashbacka z jakimś podsumowaniem :)

 

 

Jest wreszcie zatrzymana kilka chapterów temu walka. Będzie to epicko wyglądało w anime i w grach. Do tego kończący pojedynek 1 na 1 (w stylu Naruto vs. Sasuke, a jakżeby inaczej), i jakiś niewyjaśniony bunshin który w lamerski sposób oszukał Madarę (chciałbym aby w anime coś wymyślili). Konkluzja i teraz zapowiedź ciekawej reakcji Sasuke... No cóż, przyznam że naprawdę bardzo dobry chapter! :)

 

Odnośnik do komentarza

No nie on jeden brata stracił i po to była przecież cała ta wioska, aby zapobiec temu i żyć w końcu w zgodzie. A że jeden tobirama miał jakieś ale, to trochę za mało, żeby mnie przekonać.

 

Tu chodziło bardziej o to, co się stanie w przyszłości z klanem Uchicha i to jak zostaną potraktowani. A fakt, że umniejszano ich rolę poprzez stworzenie z nich policji (co dawało Senjuu formalny nadzór). Do tego Tobirama będąc drugim Hokage, ze względu na okoliczności uzyskiwania i wzmacniania Sharingana, traktował ich jako zagrożenie. Dlatego dał im siedzibę na krańcu wioski (która nota bene dawniej była więzieniem... ). Do tego ich Sharingan był nie tylko zagrożeniem, ale i pokusą dla takich jednostek jak Danzou - który zresztą wydłubał Shisuiemu jego potężne oko z techniką Komoamatsukami za pomocą której planował przejąć władzę w wiosce (nie wspomnę już o wykradzionych oczach innych Uchicha których używał do Izanagi). Potem ponoć zbiegiem okoliczności pojawił się Tobi/Obito z kontrolowanym Kuramą (przez co atak został powiązany z Uchicha). W końcu w Uchicha zrodził się bunt i spisek, przez co starszyzna wysłała Itachiego z misją anihilacji swego klanu (cóż, w sumie Tobi/Obito mu pomógł, ale to nie zmienia faktu), co doprowadziło praktycznie to wymarcia całego klanu Uchicha.

I to właśnie przewidywał Madara i stąd nie godził się na współrządzenie w takiej formie, zaś marzenie Hashiramy uznawał za nierealne. Do tego doszła interpretacja tablicy Rikudo Sennina jako dwóch zwalczających się siłach i dwóch rodzajach dróg do celu. Pewnie jeszcze dokładnych szczegółów tej interpretacji się dowiemy, niemniej w ostatnim chapterze sam Hashirama przyznał że być może Madara miał rację.

Odnośnik do komentarza

A ja mam taką nadzieję, że po tej historii z wojną, Naruto nie zakończy się. Będzie kolejna seria, w której Naruto i Sasuke będą dorośli, ale będą nadal ze sobą walczyć - teraz jako przywódcy całych armii. Naruto byłby Hokage i jednocześnie przywódcą zjednoczonych sił shinobi, a Sasuke mógłby założyć coś w stylu "Outer Heaven" z MGS-a, taką rebelię i miejsce gdzie znaleźliby się ci, którzy są tym pokojem poszkodowani (bo nie mają pracy ;p ) lub nie godzą się na ten porządek.  Jednocześnie wszystko byłoby bardziej głębokie i dojrzalsze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...