Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to i tak jest nagięte, nie ma co się nad tym głowić, bo chyba to w ogóle nie jest logiczne.

 

Jyuubi w tej formie powinien zamieść wszystko i wszystkich, wioski się z jednymi bestiami męczyły czasami, i to w czasach swojej sławy, a ten ma ich osiem w sobie i nadal ma kłopot z poradzeniem sobie z czterema shinobi.

 

W ogóle to Kishi nie ogarnia tej wojny, postacie są ale ich nie ma, i gdzieś w tle ponoć walczą.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

a wiecie, że neji nie żyje?

 

 

ciekawe czy ktoś pamięta, że umarł

 

Jakieś badyle przebiły na wylot kogoś, kto ma znakomicie opracowany kaiten ( obrót nieba - technika defensywna na 360 stopni ). Największa wada Naruto teraz - brak logiczności, sensu i powiązania + widoczna chęć by skończyć to jak najszybciej.Przecież PTS Neji by to odbił.

Sam Nejii padł jak random, by pokazać grozę ( xDDDD ) wojny :D

 

Rock Lee, Maito Gai, Kakashi, Killer Bee i cała reszta innych to tylko 100 % randomy. Nie liczy się teraz nikt poza Naruto, Sasuke i Hokage/Madarą.

Mamy kilka tysięcy shinobi, którzy co najwyżej kunaiem mogą rzucić. Lepsze randomy były podczas ataku Oro i Piasku na egzaminie na chunina.

Wogóle, przeczytałem teraz od 1 do 15 tomu i sam nie mogę uwierzyć, jak to wszystko się zepsuło.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

O, była teoretyczna analiza jakiejś techniki, coś z czego słynęły dawne Naruto. Może będzie fajna do tego muzyka w anime i długi monolog z powagą tłumaczący zasadę działania rozszerzenia Hiraishin no Jutsu. Poza tym nawet kreska przejrzysta, no i trochę nostalgicznej paplaniny (nie mogło się obyć). W sumie może być, choć akcja ledwo popchnięta do przodu.

Odnośnik do komentarza

 

Który to już power up dresa? Sasuke to już pewnie myśli jak wywinąć się od konieczności pojedynkowania się z Naruciakiem. Ogółem wyobraziłem sobie Kishiego, który rozmyślając buszuje po internecie i szuka różnych fanficów i myśli sobie: "Hm, czego ja tu jeszcze... Gdzie by tu... Aaaa! Tak, tam wtedy pokazała się moc Kuramy podczas treningu i żab, to damy że się wymieszała, ok? Czemu? No bo Kurama nie chciał się dzielić z żabami. Voila!". Następnym krokiem będzie rozwalenie księżyca stworzonego przez Obito przy użyciu "sennin-modo-bijuudama-rasenmoon" ;)

 

Odnośnik do komentarza

 

No ok, nie żebym wymagał ambitnej historii od shonenowego tasiemca, ale ciekawi mnie skąd Sharingan w tym drzewie, oraz kiedy Kishi sobie przypomni że to nie jest pełny Juubi, tylko Juubi z kawałkiem chakry Gyukiego i Kuramy. A, no i Kishi sobie przypomniał o Sarutobim i pewnie to jego jedyny ważny udział w tej walce XD

 

Odnośnik do komentarza

Ja sie zgubiłem. Czy ci przywołani edo tensei nie mieli mieć nieskonczonej czakry czy coś? Jak czwartemu się skończyła czakra

 

Wszystko zostało wchłonięte, albo jest wchłaniane na bieżąco, a może i zanegowane bo Juubi jak widać może sprawiać np. że Edo Tensei nie ma regneracji. Ewentualnie drobna wpadka Kishiego... :P

Odnośnik do komentarza

Hmm... owoc dający super moce... gdzie ja to już widziałem...

charka charka no mi anyone?

 

W każdym razie, rozdział podobał mi się, bo wreszcie mamy coś innego niż bezproduktywną walkę. Jakieś randomy padły (i oby nie wstały), historia świata się rozszerzyła. Było good.

 

Co do samej treści historyjki - nie jest jakaś tragiczna, większy problem mam z tym, że została wyciągnięta z tyłka... jasne, była pewna luka tutaj, bo nie wiadomo było skąd ten mędrzec się wziął w ogóle i skąd ma te powery, ale boli to, że NIGDY nie było ANI JEDNEGO hinta na cokolwiek związanego z tym owocem, drzewem, matką mędrca, czy źródłem jego mocy. Dlatego po prostu nie brzmi to wiarygodnie i wygląda na wymyślone niedawno.

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...