Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli co, każdy dostał po Oodama Rasenganie (nie dało się tak od początku?), a Naruto + Sasuke zrobili atak w formie którą spokojnie mógł odpalać Madara jak miał Kuramę. Czyżby to był najsilniejszy z możliwych ataków w Naruto? ;) Bu, a liczyłem na Rasenmoona który rozwala ten księżyc... (który nota bene ma krater, mimo iż dopiero powstał). Fajnie ten miecz od Rikudo Sennina wygląda, jak DNA :P

 

Możliwości co do wizji Obito są trzy - albo to już jakiś przebłysk Infinite Tsukuyomi, albo już się kończy jego żywot, albo talk no jutsu od Naruto zmieniło się w ninjutsu (ok, to teraz TO JEST WŁAŚNIE NAJSILNIEJSZY ATAK W NARUTO) i po dotknięciu nim, Obito zrozumiał swoje złe postępowanie, i pomyślał że w sumie lepiej byłoby się pogodzić i żyć szczęśliwie razem z przyjaciółmi z Konohy (oj tam, że praktycznie jako jakiś dziwny twór, bez ukochanej, jako członek klanu na wymarciu, i w ogóle wyruchany na lewo i prawo przez swoją wioskę).

 

Anyway, dobrze że zadali mu jakiegoś final blowa, może sobie ktoś przypomni, że gdzieś tam Madara walczy jeszcze z Hashiramą... :)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Saskuacz ma kwaśną minę bo widzi jak Naruto napiernicza na najwyższym poziomie, przeciwko największym kozakom na świecie, po tym jak już większość swojej energii zdążył zużyć na poprzednie walki i ratowanie tyłka kilkudziesięciu tysiącom shinobi i teraz zastanawia się jakby wyglądało ich starcie gdyby Naruto stanął z nim do walki po tygodniu snu i kilkudziesięciu miskach miso :P

Odnośnik do komentarza

Dobra, to "Have hoo" było lamerskie, ale tak poza tym to chapek fajny. Co prawda final (?) boss poległ w zawodach przeciągania liny, ale ogółem przynajmniej wielu się przydało w walce, a nie że ciągle czterech się bije, a reszta tylko przygląda.

 

No a na koniec Obito dostanie talk no jutsu. Powinni to genjutsu w końcu dodać do gry... :P

Odnośnik do komentarza

 

Łapać: http://www.mangapanda.com/naruto/652

No jawne zerżnięcie z DB, ktoś sobie przypomina walkę Gohana z Cell-em? i jeszcze te yebane talk no jutsu.

Elaborate pls. Co to walka ma wspolnego z walka Gohan vs Cell ?

 

Pamiętasz kiedy Gohan i i Cell siłowali się na KAMEHAMEHY, i wtedy reszta ziomków zaczęła napi.erdalać (a raczej irytować) cella swoimi marnymi atakami, żeby wspomóc Gohana? nie wiem jak było w mandze bo oglądałem tylko anime, jakoś tak mi się skojarzyło.

Edytowane przez Kornolio
Odnośnik do komentarza

 

 

Łapać: http://www.mangapanda.com/naruto/652

No jawne zerżnięcie z DB, ktoś sobie przypomina walkę Gohana z Cell-em? i jeszcze te yebane talk no jutsu.

Elaborate pls. Co to walka ma wspolnego z walka Gohan vs Cell ?

 

Pamiętasz kiedy Gohan i i Cell siłowali się na KAMEHAMEHY, i wtedy reszta ziomków zaczęła napi.erdalać (a raczej irytować) cella swoimi marnymi atakami, żeby wspomóc Gohana? nie wiem jak było w mandze bo oglądałem tylko anime, jakoś tak mi się skojarzyło.

 

słabo :/

 

takie motywy są częste.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...