Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ogromna ilość informacji o MoP z press touru: LINK

Między innymi:

-7 nowych krain zamiast 5

-14 raid bossów plus 2 world boss

-9 heroic dungeonów na 90 lvl

-anulowanie item squisha

-dodanie AoE lootingu (w koooońcuuuu)

-z każdym kolejnym patchem Pandaria będzie pogrążać się coraz bardziej w wojnie

-2 nowe BG (całkiem innowacyjne jak na Blizza ;p ) plus 1 arena

-daily questy na rozbudowę farmy! Farmville w WoWie xD

-więcej detali o Pet Battles - pokemony w WoWie jeśli ktoś nie kojarzy

-zamiast przekolorowywania mountów dają po prostu zupełnie nowe modele

-pracują nad updatem modeli postaci ale nie zdążą na premierę MoP

-...i dużo więcej

 

Cóż, dla mnie wygląda ciekawie i na pewno wrócę ten tydzień czy dwa przed premierą dodatku żeby zobaczyć Siege Of Ogrimmar (pre-expansion event) a potem podbić Pandarię ;p

Odnośnik do komentarza

Cóż, dla mnie wygląda ciekawie i na pewno wrócę ten tydzień czy dwa przed premierą dodatku żeby zobaczyć Siege Of Ogrimmar (pre-expansion event) a potem podbić Pandarię ;p

Dokłądniej poczytam wieczorem ale....

 

"The final patch of Mists of Pandaria will be the Siege of Orgrimmar!"

 

 

...widzę tu konflikt mały xD

Odnośnik do komentarza

nadal porownujesz zlamanie jedynie zasad firmy w jakies gierce do lamania prawa na duzo wieksza skale.

brzmi to tak samo idiotycznie jak reklamy "you wouldnt download a car" i powinienes przestac sie osmieszac czepiajac sie tego ze chce sprzedac gre.

Ty myslisz ze "on chce sprzedac gre bo wiele osob tak robi" czy raczej bo sam tego chce.

cos jak gdy wszyscy koledzy ida na piwo wiec ide z nimi bo tez sie chetnie napije to mam rozumiec ze zaraz podbiegnie kazuun z tekstem "jakby skakali w przepasc tez bys skoczyl". idiotyzm

Odnośnik do komentarza

Nieważne misiaczki, podniecajmy się lepiej nowinkami:

 

The Tillers faction will let you run your own farm! The farmer's market will provide daily quest to improve your farm every day, you will be able to clear plots of land and plant things like cooking ingredients, herbalism nodes, gifts for NPCs to build your reputation... etc.

 

dmduvl.jpg

Odnośnik do komentarza

@Gattzu

Trochę porwała Cię wyobraźnia chyba ;)

 

Oczywiście, że chce się pozbyć konta, bo to jego osobista decyzja, w której przyczyny nie ma co wnikać. Ale tu nie chodzi o "chce sprzedać grę, bo inni tak robią", tylko o usprawiedliwianie nielegalnego/zabronionego/złego (w zależności o jakim przykładzie byśmy dywagowali - morderstwo, kradzież telefonu na przystanku, sprzedawanie konta z WoWem, czy bieganie nago po centrum handlowym etc) zachowania tym, że inni tak postępują. To jest idiotyzm.

 

Idziesz na pizzę bo kumple idą - a idź.

Idziesz pograć w piłkę, bo kumple idą - have fun.

idziesz na piwo, bo kumple idą - miłej pogawędki przy piwie.

 

Żadne z powyższych nie ma w sobie nic złego i jako takie nie ma sensu tego przytaczać, bo porównujesz trochę odmienne sytuacje moim zdaniem ;)

 

 

 

 

 

Wracając do tematu:

Nie bardzo kumam jaki jest sens owej farmy tbh. Wstępnie wygląda na bezsensowny element, który jest wprowadzony by zapchać czas pomiędzy BG, 5 manem i raidami.

Odnośnik do komentarza

Może ktoś się orientuje.

Mam taki problem,chciałem odłączyć token od konta,najpierw usunąłem go w profilu ,a potem w kom. tak jak piszą,ale zrobił się zonk,bo jak chciałem się zalogować powtórnie to krzyczy o weryfikator(który przecież wcześniej odłączyłem).Z formularzem mam taki problem,że nie jestem w stanie wysłać im skanu dowodu,bo konto kupiłem tu na forum dawno temu.

 

Jakieś rady co teraz robić? Dzwonić do blizza ?

Odnośnik do komentarza

Wracając do tematu:

Nie bardzo kumam jaki jest sens owej farmy tbh. Wstępnie wygląda na bezsensowny element, który jest wprowadzony by zapchać czas pomiędzy BG, 5 manem i raidami.

Bo po to, to wlasnie jest... :P.

 

Zaboli Cie jak powiem Ci, ze sprzedalem w cholere golda (pareset tysiecy) i robie to od lat? :P

Nic nielegalnego... zadnego prawa nie lamie. Jedynie ich uzytkowanie, co nie jest przestepstwem :P.

 

@Soban: Na androidzie moze? Jesli tak, to powinno sciagnac Ci ponownie ten sam token (ID). Inaczej musisz do nich dzwonic. Jednak zazwyczaj to chca dowod :P.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...