Skocz do zawartości

Yakuza 3


drk2

Rekomendowane odpowiedzi

Ten 20min trailer to istna poezja, grafika super, ilość pobocznych rzeczy do robienia jest ogromna ( karaoke w wykonaniu Kazumy rządzi :D ), plus customizacja laseczek to spoko rzecz :D . Widać, że rozwinęli też system walki, a same miejscówki są pięknie zrobione. To najbardziej oczekiwana przeze mnie gra na 2009r. zaraz za Killzone 2, no i oby tylko Yakuza 3 wyszła w tym 2009 ...

I oby więcej gier tego rodzaju ^_^

Odnośnik do komentarza

No widać, że Yakuza w przeciwieństwie do Shenmue odniosła spory sukces i kolejne gry z serii będą wychodzić regularnie :D To, że gra nie pojawi się w Europie przed 2010 to chyba oczywiste skoro nawet Kenzan jeszcze nie wyszedł poza granice Jap. W sumie szkoda, że Sega nas tak olewa ale dzięki temu jest większa motywacja, żeby zacząć się uczyć Japońskiego :P

Odnośnik do komentarza
No widać, że Yakuza w przeciwieństwie do Shenmue odniosła spory sukces i kolejne gry z serii będą wychodzić regularnie :D To, że gra nie pojawi się w Europie przed 2010 to chyba oczywiste skoro nawet Kenzan jeszcze nie wyszedł poza granice Jap. W sumie szkoda, że Sega nas tak olewa ale dzięki temu jest większa motywacja, żeby zacząć się uczyć Japońskiego :P

 

Oczywiscie mowisz o sukcesie komercyjnym/finansowym...

Odnośnik do komentarza

No sukces komercyjny to jedno ale gry z tej serii były też bardzo wysoko oceniane. Ogólnie może i Shenmue (jak na tamte czasy) było lepsze ale co z tego jak kasa wydana na produkcję się nie zwróciła. Sztuka to zrobić dobrą grę, która w dodatku dobrze się sprzeda i właśnie w przypadku Yakuzy to się udało.

Odnośnik do komentarza
http://www.gametrailers.com/player/41278.html - 20 min. materiał z gry. Teraz już jestem pewien, że kasa wydana na PS3 nie poszła w błoto :D

 

Do mnie to bezsprzecznie gra targów TGS-targów ,które miały przynieść niesamowitą ofensywę M$ na Japonię ,targów na którym Sony miał wyjmować swoje największe asy z rękawa.TGS wielce rozczarowało ale to już temat na osobną dyskusję.Dobrze,że mimo tego takie perełki jak Y3 wyszły na jaw.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

 

Trailer jest tez na jap ps store i z tamtad polecam go sciagnac aby zobaczyc jak cudownie sie to prezentuje. Z trailera bije za(pipi)istym klimatem. Grafika oszolamia. Jedyne co to mi se troche muzyka nie spodobala nie lubie japonskiego popu. Preferuje raczej bardziej tradycyjne kawalki takie jak w Shenmue ale mysle ze i tego nie zabraknie. Bedzie hit!!

Odnośnik do komentarza

http://www.cng4u.com/2008/11/21/yakuza-3-n...ficial-trailer/

 

No i dostalismy kolejny trailerek jeszcze lepszy niz ostatni. Mamy wiecej gameplayu i wogole widac jak ta gra prezentuje sie w ruchu czyli... kur.. niesamowicie!! Walki juz wogole miazdzą dupe sa tak efektowne ze az zapiera dech..nie wiem czy tylko ja sie tak podniecam tą grą ale jako ze nie mamy co sie raczej spodziewac Shenmue 3 czyms trzeba:D

Odnośnik do komentarza

Jedyny minus tych killerów na ps3 to to, że my dostaniemy je 6-10 miesięcy po JP, więc podniecać się za bardzo nie ma czym ;p serio. ale zanim najlepsze gry do nas przyjdą to będzie już PS4.....

 

W sumie to x360 też nie błyszczy, tam wszystko w US wychodzi i potem EU.....więc jest tak samo, tyle tylko, że w zrozumiałym języku, ale dupa bo region locki są xD

 

Też czekam na Yakuzę, ale realistycznie podchodzę do terminu wydania dla "chołoty" ;p

Odnośnik do komentarza

Jako, że jedynka i dwójka bardzo przypadły mi do gustu to na Yakuze w wersji next-gen czekam z niecierpliwością, tym bardziej, że ostatnie trailery cholernie zaostrzyły mi apetyt. Grafika prezentuje się ładnie i stylowo, miasto jak zwykle tętni życiem, no i wreszcie po ulicach jeżdżą samochody. Ilość mini-gierek już w Y2 była ogromna, a wygląda na to, że trójka będzie mieć ich jeszcze więcej (dodano bilard i...karaoke!). Wielki minus jednak już na starcie - wygląda na to, że przyjdzie nam odwiedzić Kamurocho...po raz trzeci.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość Mr. Blue

Facet, o co ci chodzi? Drugie zdanie kłóci się z pierwszym.

 

Mogę się mylić, ale yakuza to chyba jednak prawie czysty gameplay, gdzie nie znajomość historii nie wpływa za bardzo na frajdę z grania.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
Facet, o co ci chodzi? Drugie zdanie kłóci się z pierwszym.

 

Mogę się mylić, ale yakuza to chyba jednak prawie czysty gameplay, gdzie nie znajomość historii nie wpływa za bardzo na frajdę z grania.

 

Powiem Ci ze jestem wlasnie w XII rozdziale Yakuzy 2 i fabula i filmiki koszą dupsko:) Momentami robi się nawet romantycznie i smutno. A co do pytania to mysle ze nie ma problemu. Np na poczatku yakuzy 2 bylo wszystko wyjasnione co sie dzialo w jedynce. Oprocz tego w opcjach sa wymienione wszystkie postacie jakie się pojawiają w grze i mozna sprawdzic kto jaką ma funkcje. Mysle ze tak samo bedzie w Yakuzie 3. Ale tak czy siak polecam wam zaznajomic sięz ostatnią częścia. Przekleje tu potem moją opinięz innego forum bo nie chce mi sie pisac od poczatku :)

 

Dla mnie juz Yakuza 2 zjada nowe GTA na sniadanie ale to moja opinia. Tutaj naprawde czuć ilosc ludzi i kilmat Japonskiej Metropolii. Ulice są za(pipi)iscie gęsto zaludnione nie to co w GTA. Wogole tutaj mamy prawdziwą mafie, niesamowity klimat bycia kims kto wychowywal sie w atmosferze porachnukow mafinych, mordowania, haraczy ale sam jakos umie się od tego odciać. Kiryu jest prze za(pipi)istym bohaterem. Taki niby dobry niby cichy ale jak trzeba wali po mordzie, nie omieszka podniesc butelki i rozwalic jej przeciwnikowi na lbie. Fabula jest poprowadzona duzo spojniej niz w GTA. Nie trzeba bez senoswnie przebijac sie z jednego konca miasta na drugi zeby zaliczyc misje a potem nawet nie ma opcji Retry. Ja tam podziekuje za taką swobodę. Za to poproszę o Yakuze z niesamowitym klimatem, mocno zarysowanymi postaciami, efektownymi walkami, mafią, kobietami, dziesiątkami minigier. Co najwazniejsze gra przypomina legendarne Shenmue ale wcale nie jest tak ze gram i mysle..kurde to jest podobne do tego co widzielismy ale nie tak dobre. Gra broni się sama a to ze tworcy inspirowali sie takim hitem jak Shenmue jest tylko i wylacznie dodatkową zaletą gry. Yakuza 3 skopie jaja.

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.