Skocz do zawartości

Yakuza 3


drk2

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny wynik, nic tylko pogratulować i trzymać kciuki za to by sprzedało się jeszcze więcej sztuk tej gry.

 

 

Dla zainteresowanych podaję link do oficjalnego tematu na forum NeoGaf gdzie można się dowiedzieć różnych ciekawych rzeczy jakie ludzie już odkryli w Yakuzie 3 np. to że Kazuma ma swój własny blog ^_^ .

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli grałeś w demko to widziałeś, że przechodzenie w tryb walki jest bardzo płynne. Świetnie im to wyszło jak idziemy sobie ulicą, nagle czepiają się nas jakieś śmiecie, wszysdcy przechodznie rozchodzą się na boki i zaczyna sie walka :D. Strasznie mi się to spodobało. I jeszcze te QTE, któe czasem się pojawiają na początku walki. Miód. W ogóle myślę, że w tej części jest więcej QTE (potwierdzisz Super Big Boss?). I też jestem za tym żebyś napisał coś więcej o grze.

Odnośnik do komentarza

No przejście w tryb walki jest płynne. Sama gra jest za to bardziej płynna niż demo. Z fabuły wiem tylko tyle, że Kazama/Fuma, żyje skumał się z CIA i postrzelił Daigo, ale to już można było wyczaić po trailerach. Więcej napiszę może jutro wieczorem jak trochę pogram, bo na razie nie miałem za bardzo czasu.

 

Edit:

 

Jest już pierwszy DLC. Dodali kilka nowych przedmiotów i możliwość grania w darty i bilarda na 2P.

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza

Ja po skończeniu Residenta znowu przysiadłem się do Yakuzy 3. Na razie mam jakieś 10h i 15%. Ta gra jest naprawdę OGROMNA, ilość mini-gierek jest przytłaczająca. Co najlepsze mini-gierki nie są zrobione na 'odwal się' jak w GTA4 tylko bardzo dopracowane, dość powiedzieć, że na samym łowieniu ryb (pierwszą rybie wyciągałem chyba 20min i okazała się wodorostem :P ) i graniu w golfa (prawie jak symulator od EA) zeszło mi dobre kilka godzin, a przecież jest jeszcze tego do groma. Nowem miasto- Okinawa jest bardzo klimatyczne i ciekawie zaprojektowane. Ogólnie widać, ze ludzie z Segi nie poszli na łatwiznę i solidnie się napracowali, dzięki czemu grając w grę, gracz może się poczuć jakby był w Japonii :)

Odnośnik do komentarza

Oby, choć na drugą część przyszło nam trochę czekać. Z tego co pamiętam to gra w Japonii była już dostępna w wydaniu The Best czyli żółtym odpowiedniku naszej platyny kiedy nawet nie było planów na wydanie gry na naszym kontynencie.. W każdym razie gra poza Azję musi wyjść! Szkoda tylko że wiele osób ominął Kenzan...

Odnośnik do komentarza

Wiem że Kenzan jest w platynie bo sam mam taką wersję, chodziło mi o to że w momencie kiedy druga część gry była w Japonii w platynie, u nas jeszcze nie myśleli o wydaniu Yakuzy 2. Gra zdecydowanie nie jest dla każdego ze względu na klimaty w jakich została osadzona, w każdym razie już nie offtopuje :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...