Skocz do zawartości

Yakuza 3


drk2

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Yakuza 3 ukończona. Przejście story mode zajęło mi 23h. W statystykach na koniec gry pokazało mi się, że mam mam 8% zaliczone :P Myślę, że zaliczenie gry na 100% zajmie mi jeszcze co najmniej kolejne 20h. Na gamefaqs.com jest już dostępny obszerny poradnik z opisem jak zaliczyć grę na 100%, opisem fabuły i dialogami, więc jak dla kogoś bariera językowa była przeszkodą to może teraz śmiało atakować ;) Aha, moja ocena (wstępna) 9+/10.

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza

Hmm, w końcu jest dostępny faq do tej części. Tak go przeglądałem i muszę przyznać, że autor odwalił kawał dobrej roboty. Sam jeszcze poczekam parę miesięcy czy ukażą się jakieś wieści na temat angielskiej wersji tej gry, jeśli nie to może skuszę się i sprowadzę japońską wersję i będę grał z tym poradnikiem... ;)

Odnośnik do komentarza
Hmm, w końcu jest dostępny faq do tej części. Tak go przeglądałem i muszę przyznać, że autor odwalił kawał dobrej roboty. Sam jeszcze poczekam parę miesięcy czy ukażą się jakieś wieści na temat angielskiej wersji tej gry, jeśli nie to może skuszę się i sprowadzę japońską wersję i będę grał z tym poradnikiem... ;)

 

Dobra robota to mało powiedziane, ten kolo przetłumaczył prawie całą grę (nawet piosenki z karaoke!). Sega powinna zatrudnić go przy lokalizacji :P Dzisiaj sobie wydrukowałem ten cały guide i zajęło mi to prawie 200 stron.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

b) ja grałem tylko w jedynkę, dwójka mi niestety umknęła. Kenzan wydany na PS3 nie ma tu nic do rzeczy bo to spin off. W trzeciej części przewijają się wątki znane z serii ale grając bez znajomości japońskiego i tak z fabuły raczej dużo się nie wychwyci. Spróbuj zacząć przygodę z tytułem od dema chyba że masz już je za sobą, ja nie żałuję wydanych na grę pieniędzy. :)

Odnośnik do komentarza

Mi jeszcze do 100% wiele brakuje, ale na razie Yakuze 3 pożyczyłem i gram w Kenzana. W ogóle na Y3 po angielsku już nie czekam, bo wszystko wyczaiłem dzięki poradnikowi z gamefaqs i jedynie minigierka quiz jest jeszcze dla mnie trochę niezrozumiała. Co do Kenzana, to jest to dla mnie bardzo dobra gra, właściwie najlepsza w tych klimatach. Jak ktoś lubi gry w stylu Way of the Samurai czy Kengo to na pewno mu się spodoba, zwłaszcza, że Way of the Samurai 3 na ebay chodzi po 50-60$ a Kenzana można łyknąć za połowę tej ceny :P

Edytowane przez Komandos
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Gierka wyglada swiezo i oryginalnie, wielka szkoda ze w nia nie zagram. Mam pytanie co do Kenzan - czy ta gra rowniez nie opusci brzegow Japonii?

 

PS. Tak to juz jest niestety...dla nas gry to "czaso-umilacze" ,dla tych co je wydaja, to biznes i kasa. Sami byscie nie inwestowali w niepewny rynek, jezeli stawka jest bankructwo firmy, lub duze finansowe straty. Po prostu za wpadki leca lby w takiej firmie. Trzeba to przecierpiec i grac w "glupie szczelaniny" :D

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Czyżby istniała mała szansa na wydanie Yakuzy3 poza Japonią?

http://www.gamikaze.pl/PlayStation/Aktualnosci/Yakuza_3_jednak_nie_tylko_w_Japonii.aspx

 

Miałem kupować wersję jap. ale chyba jednak wstrzymam się z zakupem skoro istnieje jeszcze jakaś szansa na wydanie zrozumiałej wersji.

W międzyczasie będę grał w Way of the Samurai 3, które ma zostać wydane w USA już w październiku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...