Skocz do zawartości

Mortal Kombat vs. DC Universe


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
wersja na us jest ocenzurowana! więc nie wiem czego się czepiacie?

dla tego prosiłem o wersję PAL, w której nie ma cenzury ( pewnie po za niemcami )

 

Niczego się nie czepiamy tylko stwierdzamy fakty,gra ta to największa parodia serii mk..Po za tym te fatale to nadal nie będą fatalami..Gdyż już oficjalnie DC zabronił używania brutalizmu (krwi,flaków,itd..) na swoich siuuuuper bohaterach:D

 

A oto drobny przykład bez cenzury..

 

Last month Kotaku reported that at least one of the game's fatalities has been altered in order to secure a T-rating in the States. The Joker's finishing move sees the villain scaring his opponent with a joke pistol, complete with 'BANG!' flag, before blowing their brains out with a real gun. In the American depiction of this execution, the hapless victim will walk off-screen before receiving the fatal bullet.

 

W skrócie w amerykańskiej ver przeciwnik Jokera nie jest pokazany na ekranie tak aby nie było widać jak obrywa kulką w głowę...

 

Masz tutaj masz pokazane nie ocenzurowaną ver Joker i DeathStroke :

 

 

 

http://uk.youtube.com/watch?v=gqqbQjKQKKg

 

http://uk.youtube.com/watch?v=7gZ7joPRLyA

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

no dobra zle czydobre fatality, moze ktos mi powie jak je wogole zrobic bo na yutubie znalazlem jakies a,b,b(a) i nie wiem ocb, wersja na ps3.

 

 

 

 

 

 

widze ze nie wiecie o co chodzi. Jak ktos moze to niech zerknie tutaj na link http://pl.youtube.com/watch?v=Wl-epIeFV8g i mi napisze co znacza poszczegolne litery.

Edytowane przez fishbone
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dzis giere załatwiłem i przeszedłem story ... Uwielbiałem MK2 potek katowałem 3 i kulminacją trylogy, potem nastała era 3D, ostatnim tytułem był armagedon ale tak ja dc univers dalego temu do ciemnego klimatu i giery z znaczkiem 18+, co mnie cieszy ze grajac arcade mozemy wybrac czy chcemy grac też przeciwko universum DC, fabuła jako całość nie jest tragiczna ale juz widze jak skorpion i sub zero , oraz liu kang tsang tsung rami w rami walcza o ocalenie planety , główny bos wyglada podobnie jak ten z armageddonu niezdradze kim jest:P co mi przeszkadza byłem przyzwyczajony to high punch,low kick itp ale chyba takie sterowanie juz nie wroci.Graficznie momentami jest ekstra szczególnie jesli chodzi o niekture stroje postaci scorpion i sub zero pierwsza klasa, a np ubranko lex lutera mało detaliczne ..ehh z poziomami tez dość nierówno. Dał bym gierce spokojnie 7 w gdzies tam po cichu licze na prawdziwego mortala moze jakies nowe postacie ale by bylo klimatycznie i krwaro ...bardziej dorośle(chodzi tez to te fatality :X )

Odnośnik do komentarza
Dzis giere załatwiłem i przeszedłem story ... Uwielbiałem MK2 potek katowałem 3 i kulminacją trylogy, potem nastała era 3D, ostatnim tytułem był armagedon ale tak ja dc univers dalego temu do ciemnego klimatu i giery z znaczkiem 18+, co mnie cieszy ze grajac arcade mozemy wybrac czy chcemy grac też przeciwko universum DC, fabuła jako całość nie jest tragiczna ale juz widze jak skorpion i sub zero , oraz liu kang tsang tsung rami w rami walcza o ocalenie planety , główny bos wyglada podobnie jak ten z armageddonu niezdradze kim jest:P co mi przeszkadza byłem przyzwyczajony to high punch,low kick itp ale chyba takie sterowanie juz nie wroci.Graficznie momentami jest ekstra szczególnie jesli chodzi o niekture stroje postaci scorpion i sub zero pierwsza klasa, a np ubranko lex lutera mało detaliczne ..ehh z poziomami tez dość nierówno. Dał bym gierce spokojnie 7 w gdzies tam po cichu licze na prawdziwego mortala moze jakies nowe postacie ale by bylo klimatycznie i krwaro ...bardziej dorośle(chodzi tez to te fatality :X )

 

 

Chłopie czytać się tego nie da . Odnośnie tematu to gierkę będę miał chyba w sobotę więc coś więcej naskrobie . Ale nie jestem zbytnio zachwycony tą częścią , DC Comix wtf? Dla mnie mortal umarł , położę na nim swoje łapska tlko z powodu braku fightera w kolekcji(czekam na SF IV)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...