Skocz do zawartości

Mortal Kombat vs. DC Universe


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Grales na splita? Pewnie nie ;) tutaj jest power tej gry. Co do twoich argumentow to z czescia sie zgadzam - postacie z DC sa slabe oraz beznadzieje, nie czuc ich powera. Inne bijatyki jak SC czy DOA mnie nie ciagna - stare MK w 3d byly tylko fajne na 2 graczy. Sentyment do serii i brak fajnych bjiatyk (dla mnie) daje mi fun z tej gierki.

 

Zamiast takiego MK vs DC wolalbym juz Armageddona HD - tworzenie wlasnych postaci, multum znanych twarzy z pod znaku smoka, freefall + freekombat,itp

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza
no ta gra jest pelna bugow...ale moim zdaniem najbardziej wnerwiajace jest i tak mozliwosc strzelanie niektorych postaci. Ustawiasz sobie takiego Lex Luthora albo Jaxa i walisz rakietami non stop i nawet cie nie musnie przeciwnik :/

 

Na wszystko jest sposób ;) Fakt, że niektóre postacie są ostro przesadzone ale taki już urok tej gry.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra

Pograłem troche w nowego Mortala i o dziwo mi się spodobał.

Jest lepszy od Armagedona i gra się całkiem przyjemnie.

Dobrze się będzie sprawdzać jako party game, dla ludzi nie lubiących bardziej technicznych bijatyk.

Odnośnik do komentarza
no ta gra jest pelna bugow...ale moim zdaniem najbardziej wnerwiajace jest i tak mozliwosc strzelanie niektorych postaci. Ustawiasz sobie takiego Lex Luthora albo Jaxa i walisz rakietami non stop i nawet cie nie musnie przeciwnik :/

 

Na wszystko jest sposób ;) Fakt, że niektóre postacie są ostro przesadzone ale taki już urok tej gry.

 

no jak postac ma jakis teleport czy cos to sie znajdzie sposob ;p ale niestety wiekszosc postaci nie posiada czegos takiego. Wezmy np.

Kapitana Marvela. Jego dół,tył i Y zadaje nawet jak weżmiesz garde i na dodatek odsuwa cie caly czas.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam takie pytanie bo mnie nurtuje pewna rzecz. Po podłączeniu xboxa do live w bibliotece gier wyświetlane są ostatnie trzy gry wraz z okładkami. Tutaj mam taki problem otóż ta gra się pojawia ale bez okładki to znaczy jest po prostu puste miejsce. Też tak macie?

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
no ta gra jest pelna bugow...ale moim zdaniem najbardziej wnerwiajace jest i tak mozliwosc strzelanie niektorych postaci. Ustawiasz sobie takiego Lex Luthora albo Jaxa i walisz rakietami non stop i nawet cie nie musnie przeciwnik :/

 

Na wszystko jest sposób ;) Fakt, że niektóre postacie są ostro przesadzone ale taki już urok tej gry.

 

no jak postac ma jakis teleport czy cos to sie znajdzie sposob ;p ale niestety wiekszosc postaci nie posiada czegos takiego. Wezmy np.

Kapitana Marvela. Jego dół,tył i Y zadaje nawet jak weżmiesz garde i na dodatek odsuwa cie caly czas.

 

Ale przecież strzały na dystans da się stepować, więc nie wiem w czym problem?

Odnośnik do komentarza
Spoko, dzięki za odpowiedź. Widzę że ta gra jest nieźle zbugowana. Nie bede już pisał że nie pojawiają się achievementy bo to pikuś <lol>

Cos ci nie wyskoczylo? Ja nie mialem problemu z aczivami - wchodzili takie ktore robilem :}

Za story mode chapter 3 nie dostałem a za 5 chapter dostałem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Ja nie rozumiem czemu ludzie sie czepiaja ze kiepskie sa fatale, ludzie przeciez zawsze rzeba cos poswiecic mortal poswiecil fatale dla postaci DC .Jakos nikt sie nie czepia burnouta ze nie ma licencji na oryginalne auta krew w mortalu to zawsze byl tylko dodatek do fajnej gry.A i ze spamem strzalow mozna sobie poradzic w kazdym mortalu mozna bylo spamowac strzaly

Odnośnik do komentarza

No nie wiem czy krew, brutalność, flaki itd. były tylko dodatkiem do MK. To raczej esencja tej gry, która między innymi stanowiła o niej, a dziękuje za takie poświęcenie. Postaci z DC zamiast fatali daj spokój. Nie powiem gierka jest fajna sam ją miałem jakiś czas temu i nawet dobrze się przy niej bawiłem ale tych żałosnych fatali nie podaruję. Przecież to znak rozpoznawczy MK, a nie Batman czy inna hołota.

Odnośnik do komentarza
Ja nie rozumiem czemu ludzie sie czepiaja ze kiepskie sa fatale, ludzie przeciez zawsze rzeba cos poswiecic mortal poswiecil fatale dla postaci DC .Jakos nikt sie nie czepia burnouta ze nie ma licencji na oryginalne auta krew w mortalu to zawsze byl tylko dodatek do fajnej gry.A i ze spamem strzalow mozna sobie poradzic w kazdym mortalu mozna bylo spamowac strzaly

Chcialbys grac w Burnouta bez crashow, takedownow, boostow, itp? Co prawda 2 pierwsze czesci byly cakiem inne od 3 do Paradise

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...