Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

kurde szybko zrobilem G*1 (questy wymagane do urgenta) i czeka mnie teraz naruga... FFUUUUUUUUUUUUUUUU

 

pamietam ze sie z nią meczylem w 2G i chyba teraz tez sie pomęcze ... zwlaszcza ze musze biegac w zbroi z cenataura bo nie chce mi sie robić czegos nowego skoro za chwile bede robil z volganosa :>

 

chyba wbrew moim zwyczajmom musze napakowac sie 4 pułapkami, sonicami i wszystkim co sie da zeby sobie ułatwic sprawe :P

no ja wzialem 3 pitfale i ulepszonego true devil slicera a na koniec naruge zlapalem, sporo potionow mi zeszlo ;p

raz probowalem ubic naruge lanca ale chyba nie da sie zblokowac tego najmocniejszego ciosu ogonem bo od niego padlem dwa razy

Edytowane przez Shen87
Odnośnik do komentarza

ogolnie loadingi w MHF2 sa niezle, ten kto gral w MHF na pewno pamieta loadingi 2x dluzsze niz te z 2 :P btw zaczalem znow grac "normalnie" w 2 zaliczajac questy w GH i znow dostalem szoku, high rank jest przerabany :/ daimo hermitaura meczylem z 10 min anvilem i na dodatek padlem 2 razy (drugi raz przed 2 ostatecznymi ciosami :/) a na wczesniejszych HR zalatwialem go w jakies 1 min (liczac od rozpaczecia z nim walki a nie od zaczecia questa)

Odnośnik do komentarza

to dobrze że czuć przeskok w HR.

 

 

pamiętam zdziwienie jak po zagraniu pierwszy raz w 2G, rozłożył mnie niebieski G kutku ;p

 

po prostu byłem przyzwyczajony do rozwalania tego kurczaka w sekundy i sobie poszedłem w kijowej zbroi bez potów xO

 

 

to jest zaje***te bo grę tak naprawdę przechodzisz 3 razy

 

lo-rank

hi-rank

g-rank

 

wszędzie mniej więcej to samo a jednak ciągle chce się grać =D

Odnośnik do komentarza

udalo sie pojechac naruge młotem :P bylo dosyc wkurzajaco i zeżarłem wiekszosc potów ale jakos poszlo

 

chyba glownie dzieki temu ze jakims cudem zdobuylem rzeczy do zrobienia ostatniej wersji anvil hammera, te rzeczy wpoinny byc w wulkanie czyli na hr8, ale fuksem zdobylem po jednym (kamyk i robal) na farmie i zjadlem wszystkie swoje expand pixaxy (8) i udalo sie zrobic :D

 

teraz juz tylko z 6 volganosów zabić (w starej zbroi) i dalej luzik xD

Odnośnik do komentarza

A ja sobie treningi zaliczam, wkurza mnie zwykła lanca bo nie ma turlania, czuje sie jak ułomny bez tego - jedyne co mam to odskok do tyłu i w bok (po ciosie). Kij, że mam tarcze i sobie mogę blokować, to już nie to samo xD

 

zaliczyłem narazie wszystko(wszystkimi brońmi) łacznie z tigrexem, czyli jeszcze chwilka i bede miał wszystkie ^^

 

ale jak widze w specjalnych treningach plesiotha to mi się ręce pocą i deliry dostaję xD nienawidze go

Odnośnik do komentarza

FFUUUUUUU

 

takiego pecha to jeszcze nie mialem... potrzebuje 18 volganos shelli, zabilem juz 10 volganosów i mam dopiero 12...

praktycznie za kazdym razem dostaje tylko ze 4-5 itemów w nagrde, w tym 2 jakies (pipi)ane wyvern fangi... , a przeciez czasem jest az 10 itemów w nagrode... nie mowiac juz o tym ze shelle wcale nei sa jakies rzadkie jak plate czy cos, powinienm juz ich miec ze 25 (łusek mam chyba 30) , (pipi)a no co za pech ;p

 

zeby zrobic zbroje z shoguna wystarczylo mi zabić 2 kraby i juz mialem akurat tyle itemów ile trzeba, a tutaj sie męcze i dupa...

 

dobrze ze volganos jest łatwy, ale jednak jak sie jest na jeden cios to nie zawsze jest wesoło

Odnośnik do komentarza

a czym go robisz?

 

ja zawsze lancowałem

 

 

 

 

a dziś robiłem sobie Azure Losa i przydarzył mi się zabawny bug

 

 

otóż korzystałem z rady Dark Serga i waliłem golfswinga gdy lądował, a że latał często to dużo swingów obrywał.

no i po którymśtam razie, gdy już wyczułem moment walnąłem go jeszcze w powietrzu i Los upadł na ziemię tak jak bym go ściągnął flashbombem...

 

ALE! po upadku wstał, i... znów upadł, tyle że z gwiazdkami nad głową O,o

 

próbowałem to powtórzyć ale go zabiłem zanim zdążyłem zrobić kolejne K.O.

może uda mi się nagrać filmik to spróbuje to wrzucić

 

 

 

 

btw. jeśli ktoś z was zna Final Fantasy to może to sobie wyobrazić, bo wyglądało to mniej więcej tak samo jak śmierć po critical hit w FF

postać się podnosi po criticalu, ale zaraz upada bo ma 0 HP ;p

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

no to sie zdarza , jak sie zflin(pipi)e w polcie to spada an glebe, ale widocznie ten sam cios mial go ogłuszyc wiec najpierw pojawial sie animacja spadania z powietrza potem ogluszania xD

 

 

a volganosa robie młotem... jak wiekszosc rzeczy xD

 

calkiem fajnie sie go tłucze, jedyny problem to wlanie zbroja z cenataura, jak jest w rage wiekszosc ciosów odrazu zabija

Odnośnik do komentarza
dual volganos, do tego g rankowa lanca z water [ nie pamietam nazwy] , stajesz w przejsciu z jednej lokacji do drugiej i jedyne co volganos moze ci zrobic do strzelic ognista kula, mozna spokojnie go lac po mordzie bez konca. z kusza tez tak mozna, jak strzela to wystarczy na chwile przejsc do drugiej lokacji

 

a nie lepiej HBG z tarczą?

Odnośnik do komentarza

znam ta metode z przejsciem miedzy lokacjami, ale to "torche" nie fair :P

 

z hgb mozna sie tez urlac, co prawda wyjscie do innej lokacji jest bezpieczniesze ;P

 

a tarcza w hgb jest za słaba zeby porządnie blokowac takie strzały, sporo dmg przechodzi, pzoatym do tej metody dobrze jest miec heroics

 

EDIT

noooo! w koncu, mam zbroje i mam narazie dosyc volganosa :P

musailem az 13 zabic :P

i niedlugo bede musial znowu sie męczyc bo chce tez zbroje dla gunnera :P fak ;p

 

ale teraz moge sie wziac za g-rank w pełni sprawny :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

hmmm jakies porady na urgenta na hr5 w MHF2? (z tego co pamietam to bedzie ash laos :P) czym walczyc? eternal strife? devil slicer? anvil hammer? chce juz wiedziec bo jeszcze jeden quest i mam urgenta :P (daruje sobie trenye i sepic na thunder saci... (czy jak im tam), mam nadzieje ze na HR5 bedzie jakis khezu zeby zdobyc ten item?)

Odnośnik do komentarza

ja to sie ostanio zdziwilem bo skoczylem na lao z lanca tak z nudów i zabiłem szybciej niz młotkiem :D

 

no w sumie porownywalnie szybko tak ze tylko kilka ciasów na wejsciu go dobiło ale lanca byla dosyc slaba itp, a tu nagle jazda :D

 

mialem szczescie ze brzuch wszedł do lokazji , tak szybko zdechł xD

 

w sumie lanca jest odrobine wygodnej bo nie trzeba sie turlać pod nogi ryzukujac złapanie w "wiatr" tylko wali sie combosy na zmiane z uskokiem do tylu i caly czas jest sie w dogodnej pozycji do ataku

 

ale lenca jednak musi byc dosyc silna, ja uzywalem brack gravios lancy z ogniem

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...