Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

giaprey nie moze sie złapac w pulapke ale giadrome moze , potem sa questy gdzie masz np khezu i giadrome jednoczesnie, czasem giadrom moze wejsc w pulapke zamiast khezu i ją zmarnować

 

 

co do usypiania w pulapce to jak powiedzieli potwor musi byc bliski smierci

 

ale zeby poprostu na chwile złapac zeby miec czas do ataku to mozna zawsze

tyle ze elektryczna pulapka nie działa na wszystkich, chociaz na szczescie na wiekszosc działą

 

a pitfall trap to juz w ogole nie działa na kazdego, np nie dziala na diablosy i monoblosy , i na rozne inne stworki (za to dziala na gypcerosa na ktorego nie dziala elektryczna)

w dodatku niektore strowy da sie złapac w pitfalla tylko gdy są w rage albo gdy NIE są , (niektore bedąc w rage odrazu wyskakują z pułapki, inne za to wyskakują gdy nie są)

 

 

Odnośnik do komentarza

lol to dopiero pierwsze questy moje w HR4 (high rank) i juz mi daja popalic... giadroma zawsze pokonywalem w mniej niz 1 min, a teraz sie meczylem ponad 2... to samo z bulldromem... a teraz przy quescie z 2 velocidromami musialem sie LECZYC co mi sie nie zdazylo od 2 lat kiedy spotkalem cholere pierwszy raz o.O strach pomyslec co bedzie dalej... a wlasnie, anvila sobie ulepszyc do onaslughta czy jak mu tam czy poczekac i zrobic lepszy hammer?

Odnośnik do komentarza

Masz nauczkę na przyszłość. Jakoś nie okazujesz emocji, ale ja bym chyba najpierw sobie pętlę ukręcał a potem z radości (po odratowaniu) skakał tak wysoko, że sąsiedzi z góry by myśleli, że remont mam czy co. Szkoda tak 150 godzin z życia wyrwanych.

Odnośnik do komentarza
a wlasnie, anvila sobie ulepszyc do onaslughta czy jak mu tam czy poczekac i zrobic lepszy hammer?

nie zrobisz onslaughta na 4hr, bo potrzebujesz rzeczy z wulkanu ktory sie pojawi na 5hr

 

ja mialem taki plan wlasnie zeby zrobic onslaughta szybko, ale zamiast tego zrobilem młotek z khezu ktory jest porownywalnie dobry a mozna go zrobic juz na hr4

 

niezły jest tez młot z cenataura na tą chwile, jedyna jego wada to to ze w przeciwnienstwie do onslaughta i młotka z khezu nie ma potem jakiegos wybitnego rozwinięcia, tzn w tej chwili jest dobry, ale potem jego rozwiniecia beda gorsze niz inne dostpne młoty

Odnośnik do komentarza
Masz nauczkę na przyszłość. Jakoś nie okazujesz emocji, ale ja bym chyba najpierw sobie pętlę ukręcał a potem z radości (po odratowaniu) skakał tak wysoko, że sąsiedzi z góry by myśleli, że remont mam czy co. Szkoda tak 150 godzin z życia wyrwanych.

czytalem ze to wina tego ze gralem na 3.71, na ktorym teoretycznie unite nie powinien chodzic i kopia save'a by nic nie dala, bo reszta smiga normalnie.

 

niezły jest tez młot z cenataura na tą chwile, jedyna jego wada to to ze w przeciwnienstwie do onslaughta i młotka z khezu nie ma potem jakiegos wybitnego rozwinięcia, tzn w tej chwili jest dobry, ale potem jego rozwiniecia beda gorsze niz inne dostpne młoty

 

bardzo latwe do zdobycia matsy sa na niego potrzebne, wiec nie widze powodu zeby go nie skladac, do g rank jest calkiem niezly.

ja mam teraz juggernauta bo mozna go juz na poczatku g rank zrobic z itemow z farmy

Edytowane przez Shen87
Odnośnik do komentarza
z tego co pamietam (aktualnie nie moge uzywac psp, mlodszy brat meisiecy 16 od razu by je chcial :P) to wlasnie brakuje mi do zrobienia go 4 union ore (potrzeba 5), reszte itemow mam a union ore nie mam zielonego pojecia skad mam jedno :P

no ciekawe skad masz to jedno bo teoretycznie union znajdziesz dopiero w wulkanie a questy z wulkanem beda dopiero na hr5

 

moze cos u kota ledera, moze jakis bardzo rzadki bonus, sam nei wiem ;p

Odnośnik do komentarza

O, te kody mogą się przydać, widzę też wyświetlanie HP stwora jest, ale to już cheatowanie będzie chyba.

 

Wróciłem do grania ^_^. Co prawda nie zasuwam jakichś masakrycznych ilości czasu (jest jeszcze tyle innych świetnych gier, m. in. FF VII i MGS PO), ale już pokonałem w Solo Training wszystkimi możliwymi broniami Congalalę i Yian Kut-Ku. Świetna sprawa, zakochałem się w kilku nowych broniach i odkryłem sprawcę znużenia Monster Hunterem - po dwudziestu godzinach śmigania z jedną bronią człowiek ma prawo się znudzić ;].

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...