Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

meczy mnie ten g rank, nie chodzi nawet o trudnosc, ale walki sa za dlugie solo.

mnie ogólnie zaczyna męczyć ta gra :P poziom trudności chyba troszke zbyt wysoki. wkurzają mnie walki z większymi stworami, po dwóch hitach już sie zdycha ;) wiadomo że trzeba uciekać po pierwszym ciosie, ale często można dostać drugiego w trakcie brania potiona albo stojąc przy ścianie czy przy innych przypadkowych akcjach...ogólnie gra dla cierpliwych, mi często brakuje tej cierpliwości ;)

Odnośnik do komentarza

nom, wybitnie nie jest to gra do przechodzenia na pałe :P

 

Dziewiątek: co masz na mysli mwoaic wieksze stwory? yian-kutku ? potem bedziesz z łezką w oku wspominał jakie to bylo dziecinnie proste.. gdy spotkasz przeciwników zachowujacych sie jak rozszalałe debile ktore zabijają jednym ciosem :P

Odnośnik do komentarza
]ogólnie gra dla cierpliwych, mi często brakuje tej cierpliwości ;)

 

ogolnie gra dla ludzi posiadajacych jednak jakiegos skilla... :D

skilla można sobie wyrobić. ogólnie nie mam też czasu na takie gry ;)

Yano, wiem że później sie inaczej na to patrzy, widze to po tych stworach które już ubiłem. teraz siedze przy khezu (urgent przed hr3). zawsze padam jak mu sie załącza rage ;)

Odnośnik do komentarza

Trzymaj się z dala i atakuj tylko w pewnych momentach, ja też najwięcej padałem po jego wejściu w Rage Mode.

 

A szczerze mówiąc druga gwiazdka u Eldera to jest nic ;]. Prawda, gra pożera dużo czasu, ale warto warto!

Odnośnik do komentarza

ja sobie załączam jakieś questy z High ranka żeby się rozluźnić - zbieram sobie jakieś itemki i inne pierdoły, armorki robie, skilla wyrabiam.

Jak poczuje się silniejszy i bede miał wiecej itemów (zaczęły mi sie niektóre konczyc i biegam 'na styk' czasami) to wbije na G rank (na HR7 ciagle jestem).

 

 

i powtarzam - ta gra odziela chłopców od mężczyzn ;D

Odnośnik do komentarza

a ja po przerwie w pieciu sie dogóry i połażeniu na boki przez pare godizn postanowilem skoczyc na 6hr,, i zorbilem potrzbne questy, czeka mnie urgent z dwoma tigrexami, i wsumie nie cieszy mnie to wcale :P nie mam zadnej broni dobrej na tigrexa :P pozatym strasznie go nie lubie ;p

 

w ogole mysalem ze jakos szybko wlazłema 5hr, a tu patrze i mam prawie 100 godizn na liczniku :P

 

co prawda to i tak z 50 godizn szybciej niz kiedyś ale mysalem ze mam 40h a nie 97 :P

ciekawe gdzie ja znalazlem ten czas, w koncu "pisze" licencjata O_o

Odnośnik do komentarza

każdy GS > tigrex, rajang, los, naruga ;p

 

 

 

mam problem, wyskakuje mi blad gdy chce coś ściągnąć.

 

już mam w nosie questy chce móc kupować u babci mięcho ;p

 

 

tu jest mój sejw, jeśli ktoś byłby tak miły i mi ściągnął tą "łatke"

http://www.speedyshare.com/280574427.html

 

nie śmiejcie się z marnego progresu bo zacząłem grać Gunlancami i się uczę od podstaw

Odnośnik do komentarza

;/

 

kuwa...

 

 

 

a wiadomo kiedy będzie?

 

 

 

 

edit bo janek zrobile edycje:

no we freedomie 2 i 2g mozna bylo sciagnac "łatke" dodającą do gry kilka strojów dla świnki i możliwość kupienia mięcha u babci

 

 

 

edit 2:

 

o kuna!

 

 

zrobiłem import sejwa z mhf2 i mogę kupować mięska x]

 

chyba zacznę znów od nowa bo serio nie mam ochoty czekać na DLC

 

 

 

edit3

 

no! i o to chodzi :D nawet kelbi horn, wyvern fang/claw i kilka innych kłopotliwych do zdobycia itemów można kupić

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

uff udalo sie zrobic tego dual tigrexa :D byl wkurzajacy ale jednak moj najbardziej zaufany sposob sie sprawdził - ładowanie GSa w twarz :P

 

 

od dawna juz sposob z lancą/gunlanca mnie wkurza bo za wolno idzie, czesto mozna nie trafic, czesto sie nie udaje zablokować, a w ddoatku trza miec block+1/2 i na dodatek warto zjesc power juice , za duzo przygotowań ;p

Odnośnik do komentarza

Rayos - Gaorena to cisnąć ostro sie da - odbiegaj kawałek, ładuj broń, jak widzisz ze noga jest w górze - biegniesz w strone gdzie postawi noge i jak ma już ją postawić to puszczasz klawisz ataku - postać walnie Superpoundem i nie przerwie Ci to animacji. Najlepiej być w odległości 'na młot' i uderzyc tak żeby młot uderzył tak samo jak on noge stawia, albo ułamek sekundy wczesniej.

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem sobie zbroję z Hermitaura (wygląda to jak strój rugbysty :D) i... nie wiem czemu, ale przestałem grać. Jakoś musiałem odpocząć. 20 godzin na licznku i nie mam ochoty dalej grać, jakoś brak mi konkretnego celu i motywacji.

 

Zróbcie coś, bo jakoś tak fajnie mi się z wami gada a nie mam o czym :P. Nakopcie mi do dupy czy co :P.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...