Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

ja olewam eldery i zacząłem robić gildie.

jest trudniej ale przez to jeszcze fajniej :P

wskoczyłem już na HR2 a u babci nie mam nawet 5* odblokowanych

 

 

w ogóle fajnie się gra jak się używa innych broni/zbroi niż kiedyśtam

 

teraz biegam w secie z hornetaura, chyba najwcześniejsza zbroja z pełnym HGE.

no i gram panienką, wszystkie zbroje wyglądają inaczej niż zwykle :D

 

polecam odmienić swój styl gry, monotonia od razu mija

Odnośnik do komentarza

to prawda ze czasem wcale nei widac czy sie trafilo (nie mowiac juz o odrzonianiu weakspota) przez tą mała ilosc krwi ;p

 

wczoraj sie zastanawialem czy tego nie zainstalwoac ale jestem rpzeciwnikiem cheatow, a od zrobienia krwi juz tylko mala droga do pokazywania zycia potwora :P niby fajne ulatwienie ale kurna nie chce czitowac bo mi to zepsuje gre :P

 

za to chyba troche zaczeng rac lancami, na naruge są fajne :>

 

 

btw ciekawostka - jako ze kazda bron ma jakas zdolnosc specjalną i nie mieli czego dodać do lancy to zrobili ze lanca ma dmg tnący i obuchowy jednoczesnie, zależnie od miejsca trafienia przeciwnikia! dziła ten ktory jest korzystniejszy w danym miejscu, to oznacza ze mozna lanca obcinac ogony ale też rozwalac czaszke hermitaura (wymaga obuchowego), chociaz oczywiscie samo to ze lacna sama wybiera korzystniejszy typ obrazen jest fajnym bajerem, w koncu niektore czescie ciała przyjmuja np 20% tnącego i 60% obuchowego, graajc kazda inna bronia jest sie skazanym na to co sie akurat uzywa, a z lancą wszedzie gdzie walniesz masz korzystniejszą wersje :>

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

gdzieś o tym czytałem, dawno temu jak zaczynałem mhf2 ale wtedy jeszcze nie miałem takiej kumacji w MH.

dzięki za przypomnienie ;)

 

w Tri skoro nie maGL mogli by dać lancy ten atak z bloku po skosie, bo takie szturchanie z bloku jakie teraz jest to się nie nadaje do niczego

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

bo to szturchanie z bloku z lancy jest rzeczywiscie najsłabszym ciosem lancy, ale jak wiesz lanca ma atak po skosie do góry, a prawdopodobnie atak z GL był wykonywany z bloku tylko i wyłacznie dlatego ze nei starczyło klawiszy zeby go gdzie indziej wsadzić ;p (tak samo jak jedzenie z sns wykonuje sie trzymajac blok)

 

w mh3 za to lanca ma ładowany atak co juz wiadomo, ale dobry bajer jest taki ze podczas ładowania postac zasłania sie tarczą! wiec jest automatyczny blok jak sie łąduje ten atak, to moze dac ogromne pole do popisu :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

ej kurna, chyba mi nie dziala ten cheat na krew, zrobilem chyba dobrze, bo jak naciskam select to pojawia mi sie menu cwcheata, wybieram yes na chetach i na konkretnym czicie z krwią ale nie widze zadnej roznicy przy właczonym i wyłaczonym, za to jak odpalilem na szybko 2g to tam ejdnak krew jest wieksza... hmmm

 

 

snap008k.png

snap010g.png

 

poczatek jest o wiele wiekszy

snap015.png

 

nawet na skrzydle strumien jest wiekszy niż w unite z głowy

snap019e.png

 

w obu wypadkach mialem ta samą broń jak by co

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

mam do europejskiej o ile kumam, moze cos zle z cwchetem zrobilem, nigdy go nie uzywalem wczesniej

 

podejzewalem ze efekt moze być nie-az-taki jak w japonskim, ale nie ma serio zadnej roznicy kiedy wale z włączonym i wyłączonym (chyba ze to nie dziala tak ze w trakcie gry zrobienie Y/N zmienia cos odrazu ?

Odnośnik do komentarza

hmmm ja sobie wysylam trenyana zeby mi zdobywal thunder sac na true devil slicer... robie treningi, (zdobylem 2 expand pickaxe :D:D), zarabiam punkty, wysylam kota i tak non stop... poki co dopiero mam jeden sac, jeszcze 3 :/ coraz lepiej mi idzie granei mlotem, na treningu kirina zabijam coraz szybciej i coraz lepiej (tzn nie obrywam tak duzo :P)

Odnośnik do komentarza

jesli chcesz masowo zdobyć punkty to jest sposob ktory daje z 12000 w 10-15 min :P

 

bierzszesz zbroje z backpacking (ta slaba metalwoa zbroja albo jej highrankowa wersja daje tego skilla, trzeba odpowiednio zlozyc)

bierzesz HH ktory gra muzyczke dająca stqmine (biały + niebieski albo fioletowy + niebieski)

 

idziesz do wulkanu na gathering

w przedostaniej lokacji ,=, tej najbardziej czerownej na mapie (ale nie tej malutkiej) , jest obok kawalka skały grupka czarnych kamieni, zbierasz tam sootstone ore (czy cos) - gorący kamień ktory sie nosi jak jajko

biegniesz znim do bazy i wrzucasz do skrzyni = 3000 :>

 

na jednym quescie mozna zebrac 2-3 kamienie, i potem konczysz questa i znowu to samo

 

mozna natłuc mase punktów :D

 

jedyny problem to iopraye podrodze, ale najczesciej kot je skutecznie zajmuje, ogolnie biegnij tak zebys widzial praye a nie droge rpzed sobą, dziki temu mozesz w ostaniej chwili zrobic unik gdyby skakał , a kierunek w ktorym idziesz sprawdzaj na mapie

Odnośnik do komentarza

jest na to sposób, odkryłem go w pierwszym freedomie.

 

bierzemy jajko albo kamień, zanosimy.

 

zanim weźmiemy następny trzeba wytłuc wszystkie preye na drodze, aż przestaną sie respawnować

jak je zabijemy to nie czekamy aż trupy znikną tylko wychodzimy i wchodzimy do lokacji.

 

a i tak najlepiej się te questy robi w kilku ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...