Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

akantor to ostatni boss F2 :P poczekaj na ucamulbasa ;>

 

 

 

btw zrobilem sobie garoena u kota ledera , heroics + łuk z narugi (ten slabszy) , spowodował ze musialem sie powstrzymywac od ataków xD

ten quest jest w forcie a nie w miescie, czyli na mapie gdzie normalnie jest lao - krabik najpierw idzie kanionem i jest tak idealnie wystawiony ze co chwile flin(pipi)e :P tak czesto ze balem sie ze nie dojdzie do ostatniej lokacji przed koncem czasu i przez to przegram xD musailem mu odpuscic :P jak juz wlazł do ostatniej to 3 strzały i zgon :P

Odnośnik do komentarza

wolalem nie sprawdzac na własnej skórze po 30 minutach walki :P

 

ale kiedys bylo tak ze lao i garoen mogą umrzeć tylko w ostatniej lokacji, a jesli zbyt często upadają i nie zdąrzą dojsc to game over

 

moze to sprawdze na zwyklym garoenie jak mi sie trafi herocis, bo on powinien paść po niecalych 15 minutach ciągłego napieprzania, a jesli bedzie sie trzymał to znaczy ze kupa :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

no wlasnie , zabiles 3 ciosami dlatego bo wczesniej on ma blokade i nie umrze ;p nawet jak juz zycie powinno spac do zera to on sie trzyma i zdycha dopiero w ostatniej lokacji po dobiciu tej zablokowanej resztki ;p (trza uwazac zwlaszcza przy lao zeby brzuch wlazł do lokacji bo jak sie go zabije za szybko to nie da sie wyciąć brzucha)

 

a bronia zakantora zaiste są marne :P niby maja sporo dmg i duzo krytyka, ale maja tak tragiczną sotrosc ze nie ma sensu ;p

Odnośnik do komentarza

chyba sie przekonalem do mlotow :D kirina w training school zabilem mlotem w troszke ponad 8 min i calkiem niezle mi szlo tak mi sie wydaje :D jaki mlotek na niego stworzyc? mam aktualnie black hammer, zastanawiam sie czy by nie zrobic Striped Striker (884 raw, kawalek niebieskiej ostrosci -30% affinity (po co to w ogole?))

Odnośnik do komentarza

affinity to szansa na krytyka lub negatywnego krytyka, (negatywny jesli liczba jest na minusie)

w wypadku młota z tigrexa oznacza to ze masz 30% szans na to ze zadasz mniejsze obrazenia , czyli do dupy :P

bronie ktore maja pozytywnego krytyka sa fajne, ale te ktore maja negatywnego sa gorsze niz sie wydaje, zwlaszcza jesli maja tak duzo na minusie, (jesli mają mało to da sie zniwelowac skillem)

 

krytyk oznacza ze cios jest o 25% silniejszy lubi słabszy (jestli to negatywny)

 

innymi słowy -5% nie oznacza ze zadasz 5% mniej dmg tylko ze średnio 5 ciosów na 100 zada 25% mniejsze obrazenia

a np +50% oznacza ze 50 ciosów na 100 zada 25% wieksze obrazenia

 

 

co do polecanych młotów to anvil hammer jest ok, i łatwy do zrobienia, albo młotek z khezu tez bardzo spoko

Odnośnik do komentarza

no tak, młotek z cenataura jest niezły chociaz jego rozwiniecie juz nie za zbytnio :P

tzn pprostu anvila mozna bardzo szybko na granku przerobic w pierwszy porzadny g rankowy młot , bez zabijania czegokolwiek , za itemy z farmy

za to z khezu mozna zrobic jeden z lepszych młotków dobrych do konca gry

 

rzeczywisce cenataur moze sie rpzydac jakis czas ale ja go odpuscilem bo robie bronie ktore mozna rozwinac potem do czegos przydatnego w dalszym terminie :P

 

no i ten z cenataura ma dziwny kształt przez co czasem moze nie trafiać :P

Odnośnik do komentarza
ale nie 16:25 zabilem go ale 16:25 zostalo mi do konca questa, czyli walczylem z nim 33:45 :P kirina da rade ogluszyc? bo mi sie ani razu nie udalo :/

ahh no 30 min to sporawo, ale nie martw sie , duzo zalezy od treningu, nie dziwne ze 1-2 walka daną bronia z danym rpzeciwnikiem nie poszla jakos extra;p

 

tak zeby mial gwiazdki to sie chyba nie da, mi sie nigdy nie udalo, chyba nie pojawia sie tez ten rozbłysk ktory zwykle sie pojawia przy waleniu w glowe, to moze sugerowac ze sie nie da

 

 

 

Odnośnik do komentarza
ale nie 16:25 zabilem go ale 16:25 zostalo mi do konca questa, czyli walczylem z nim 33:45 :P kirina da rade ogluszyc? bo mi sie ani razu nie udalo :/

tak zeby mial gwiazdki to sie chyba nie da, mi sie nigdy nie udalo, chyba nie pojawia sie tez ten rozbłysk ktory zwykle sie pojawia przy waleniu w glowe, to moze sugerowac ze sie nie da

 

mi się wydawało ze się da - a na pewno napierając mu w róg z superpounda da rade go wywrócić (ale to flinch chyba zwykły) i jak pada na ziemie to cisniemy go triple poundem :P

Odnośnik do komentarza

ok, zastanawialem sie jeszcze nad moim kochanym devil slicerem ale sprobuje eternal strifem :) cholera baardzo dawno nie walczylem z teostra, bedzie z 10 miechow :/ poki co nie bede go/jej(?? ktory to samiec? Lunastra czy Teostra? :P) zabijal bo ucze sie grac mlotem, rathalosa zalatwilem w niecale 10 min leczac sie tylko first aid medem 2 razy i nie uzywajac zadnych dopalaczy (power seed etc) :D chyba powoli przekonuje sie do mlota :)

Odnośnik do komentarza

luna to suczka, a teo samczyk xD

 

eternal ma taką zalete ze rozwlisz nim głowe i wyłączysz ogień z dupy :P bez dragona nie rozwalisz i bedzie caly czas przypalać

 

 

ostnaio walczylem z tym elderowym łatwym teo, i bardzo malo mi zadawal bo mam juz dobra zbroje, ale jego aura zawsze dziala tak samo i chamsko mi schodizlo zycie jak stalem obok .. wkurzajace ;p (zbroja z volganosa przed tym chroni :D)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...