Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

no tak, jesli sie ma kota z dragonem to luz, bo poradzi sobie sam, zapomnialem o tym xD

kurde chyba musze mojemu usypiaczowi zarzucic dragona na chwile:D

 

 

btw kot usypiacz calkiem niezle sobie radzi, nie usypia coprawda w kazdym quescie ale nie raz mi juz uspił tak ze sie zdziwlem az ze taki szybki ;p

 

jedyny problem to to ze kot usypia zazwyczaj w polowie mojego ciosu i odrazu budze przeciwnika jakims gownianym ciosem zamiast użyc najsilniejszego ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

no i Teostre przegonilem :) nawet po 8 miechach nie walczenia z tym potworkiem poszlo mi calkiem dobrze :P mam takie pytanie, czy jak sie przegoni stworka i quest jest na cleard to nie musze go dobijac czy jednak quest niby zaliczony ale jednak nie? troche dziwne pytanie ale jakos nigdy sie nad tym nie zastanawialem :P

Odnośnik do komentarza
no i Teostre przegonilem :) nawet po 8 miechach nie walczenia z tym potworkiem poszlo mi calkiem dobrze :P mam takie pytanie, czy jak sie przegoni stworka i quest jest na cleard to nie musze go dobijac czy jednak quest niby zaliczony ale jednak nie? troche dziwne pytanie ale jakos nigdy sie nad tym nie zastanawialem :P

 

 

musisz go zabić zeby zaliczyło Ci te questy ;)

Odnośnik do komentarza

to nie prawda :P

 

nie musisz zabijac zeby miec clear, jak sam zauwazyles po odgonieniu pojawia sie clear :P

jesli np odgoniles lunastre w wulkanie to ten quest masz zaliczony, potem sie moze pojawic inna wersja np w wierzy , i ten bedzie nie zaliczony, ale w tej lokacji co juz zodgoniłes to masz clear

co ciekawe zycie elderów przechodzi do drugiej rundy niezaleznie od miejsca walki, mozna odgonić w wulkanie a potem wziac questa w wiwrzy i bedziesz walczyl z tą samą lunastrą (np z obcietym ogonem i rogami)

 

 

ale zaby zaliczylo Ci zabicie to musisz zabic naprawde a nie tylko odgonić (potrzbne jest to do odblokowania niktorych rzeczy, trzeba 5 razy zabic eldery)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

no wlasnie zauwazylem ze mialem clear, aktualnie na HR3 mi sie pojawil teostra znow (po raz 3) ale tym razem we wulkanie :) i jesli to faktycznie ten sam to juz go teraz zabije :P Rusted kaszalota zabilem juz :) w sumie to teraz jeszcze chyba 2 eldery na HR3 i bede mial juz fioletowy Clear (nie czerwony :) ) (ten teostra i chameleos ktory mi sie czasem ujawnia :D a potem moge sie wziasc na Gaorena na HR4 :D co wziac na niego? u eldera zabilem go pare s przed koncem (i doslownie ulamek sekundy przed ostatnim ciosem w miasto) walczac devil slicerem, moze cos innego wziac?

Odnośnik do komentarza

jeszcze male sprosotowanie co do tego ze eldery przechodza z rundy na rudne - dotyczy to tylko poszczegolnych zleceniodawców, np babci-eldera, rozne questy z danym elderem sa powiazane, ale jesli pojdziesz do GH to tam ebda nowe eldery powiozane ze sobią w GH (i to oczywiscie na danym HR)

 

czerwone clear oznacza ze sa zrobione wszystkie questy z tych ktore sie juz pojawily, ale mogą sie jeszcze pojawic inne kiedys ktore nie sa zrobione

 

 

co do garoena ja chyba anvil hammerem go niezle zmasakrowalem ostanio, bylo szybko i łatwo, ciągłe triplepundy w brzuch (czesto trafialy w jego czuły punkt -dupe w skorupie ;p), i czasami nogi jak stał wysoko

Odnośnik do komentarza

no anvil hammer w zwykłym freedom 2 było łatwo zrobic i faktycznie był najlepszy ale teraz nie ma sensu pakowac go potemw onsloughta bo w 2G/Unite lepszy na tym poziomie jest młot z ceanataura.

 

Co by nie byc gołosłownym :

2gvimht.png

 

edit - w ogóle to troche przegiety młotek bo łatwy w cholere do zrobienia jest jak sie dochodzi do niego improvem (no troche nafarmic pincery trzeba tylko)

Odnośnik do komentarza

ale i tak warto zrobic anvila i onslaughta bo to bedzie pierwszy młot jaki bedzie mozna dopakowac na poziom g-rankowy :P

 

rzeczywiscie na na highranku pojawily sie lepsze młoty, ale po wejsciu na grank bedzie mozna bardzo szybko i latwo dopakowac onslaughta , a pozostale bronie beda trudniejsze do zrobienia bo trzeba bedzie zabijac g-rankowych przeciwnikow zeby je zdobyc, a do onslaughta wystarczą itemy z farmy :D (kamienie i robale, mozna tez zebrac na gathering questach, nie trzeba walczyc z nikim trudnym)

 

 

oraz bedzie go mozna potem dosyc łatwo dopakowac do młotka ktory ma 1404 dmg :P inne beda silniejsze ale trudniejsze do zrobienia

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

a mi jeszcze zostały 3 treningi z 50 zeby zdobyc barrage piercing ktory bardzo lubie :D

niestety te pozostale treningi to tigrex ktorego nielubieeeee ;p

 

 

potem jeszcze specjale ktore mam pozaliczane raczej pojedynczo , ale w sumie to ten antyodbijaniowy piercing jest mniej fajny niz barrage , bo przydaje sie tylko czasem, za to barrage rpzydaje sie prawie zawsze pdoczas uzywania łuki, i dosyc czestow bowgunach

 

 

wzialem sie za treningi bo jestem w takim miescu gry ze nie mam zadnego konkretnego celu, moge porpostu dalej przechodzic, albo zaliczac ominiete wczesniej questy :P

nie mam zadnego celu sprzętowego ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

khezu zlapalem 8 sekund przed koncem rzutem na tasme, nawet nie wiedzialem czy juz jest blisko smierci.

 

nie wiem jak tego plesa rozwale tym smiesznym lukiem

 

jakis nowy set odblokowalem, chakra cos tam, wszystko ma po 3 sloty ale zadnych skilli, to taka ciekawostka chyba raczej?

 

jak jeden luk ma pierce lvl3 na trzecim poziomie ladowania, a drugi ma 3lvl na drugim to dziala tak samo?

Edytowane przez Shen87
Odnośnik do komentarza

kurde tak sobie mysale ze fajnie by bylo zeby zapodali do sciągniecia questa z JUMP teostrą zeby mozna bylo zrobic piracką zrboje (jest fajna z wygladu i jest najlepsza do podwójnego wycinania z ogonów)

 

no i moze byc problem bo mozemy jej wcale nie dostac , bo ten quest nazywaj sie JUMP od japonskiej gazety "shonen jump" ktora poza japonią nie istnieje zbytnio, wiec albo jakos zmienią nazwe zeby to dopasowac do nas albo moze byc kiepsko...

moje wąpliwosci pogłebia fakt ze jump teostra to byl pierwszy mozliwy do sciagniecia quest w 2G, a tymczasem w unite nie ma ani na poczatku ani dotychczas.... :(

 

 

FFFUUUUUUUUUUUU

 

poczytalem troche forum minegarde i chyba serio unite nie dostanie pirackiej zbroi...

jedyna opcja to połączyc sie na xlinku z kims kto ma 2G i on odpali questa z ktorego mozna zdobyc pirate tickety..

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...