Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

a ja w koncu zakupilem MHFU, za 5 dych + wysylka :P dopiero zakupilem, doslownie przed chwila, wiec dojdzie za kilka dni, mam pytanie, po przeslaniu save'a z MHF2 to bede musial grac od nowa tylko ze znow z kasa i biletami na lepsze itemy (jak to bylo z savem z MHF1 do MHF2) czy bede mial te questy zaliczone wszystkie co mam w MHF2 a tylko zrobic te questy ktore doszly?

Odnośnik do komentarza

ok, MHFU doszlo, co pierwsze sie rzucilo w oczy: loadingi szybsze po instalacji nawet niz w MHF2 po wrzuceniu iso : D, oczywisice koty walczace - fajna rzecz, nowa muzyka podczas walki z congalala, nowe skille, misje i w ogole duzo nowych fajnych opcji :D fajnie ze moge kontynuowac swoje poczyniania z MHF2 nie zaczynajac od zera. Aktualnie, wydaje mi sie ze wzgledem MHF2 nie mam tylu skillow co w unite o.O mam tylko Artisana i sie zastanawiam nad drugim (tylko tyle moge miec... wiecej dekoracji sie nie zmiesci, tzn przynajmniej te co daja +1 do skilla :P), mam do wyboru: szybsze ostrzenie albo expert albo sharpness... co wybrac? (tak jakby co to mam hr 6 :P)

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

wybierz expert

 

ogolnie to pewnie zauwazyles ze wszystkie dekoracje wypadły ze zbroi wiec trzeba powkładac z powrotem :P

 

no i niestety wiele zbroi stracilo swoje skille, tzn albo maja mniej punktow niz mialy i nie da sie dopchać na styk dekoracjami, albo straciły calkowicie danego skilla (zwłaszcza te najsilniejsze zbroje)

ogolnie poprostu osłabili zbroje z hr6 dlatego bo teraz te nowe g-rankowe zbroje beda miały full wypas skille, nie chcieli zrobic zeby na grnaku kazdy mial po 5 za(pipi)istych skilli w zbroi wiec zamiast przepakować nowe to osłabili stare, i teraz g-rankowe są mocarne , a 6hr ktore byly kiedys dobre (ciut slabsze od grnakowych, teraz sa o wiele słabsze - chodzi o skille)

 

fajna jest opcja mixowania w skrzynce i kupowania w sklepie z dostawą do domu

 

jak tylko wejdziesz na hr7 biegaj dużo do farmy, mozna zgarnac przydatne rzeczy na poczatek g-ranka

Odnośnik do komentarza

ee tam, ja zawsze robie wszystkie questy w danym lvl, dopiero potem robie urgenta na kolejny lvl ;) poki co ZABILEM (!!) Laosa u eldera :D w MHF2 ani razu nie zabilem laosa mimo ze kilka razy go przegonilem :/ za to w MHF za kazdym razem zabijalem : D tak czy inaczej Onslaught Hammer dobrze sie spisal ;) teraz musze pozabijac pare blangongow zeby zdobyc pare itemkow na hi frost edge, bo tym bede tlukl rajanga :P a wlasnie, co wziac na The Final Invitation? moge juz teraz zabic te 2 rajangi czy bede mial problemy? i z jakim sprzetem atakowac? i jeszcze jedno pytanie: co znacza te rozblyski kiedy trzaskam kut ku w leb? (walczylem tylko z kutku i congalala, u congalali nie stwierdzilem nic takiego :P) nie chodzi mi o te czerwone po criticalu tylko takie bardziej zlote...

Odnośnik do komentarza

na final invitation weź Ceanataur Axe ;D

 

A te nowe rozbłyski pojawiają sie jak uderzasz w głowe z młota - to takie 'potwierdzenie' ze trafiłes w głowe. Uderzysz odpowiednią ilośc razy i stunujesz przeciwnika ;)

 

masz różnice między ceanataur i Onslought. IMO jeśli zamierzasz jak najdłużej siedziec na questach u kota, to ceanataur jest lepszym wyborem.

 

 

2rnk755.jpg

 

280ib9k.jpg

Odnośnik do komentarza

jesli nigdy nie walczyles tto raczej dostaniesz baty ;p

rajang jest najsilniejszym przecinikiem jekiego do tej pory spotkales, ma tez dosyc rozległe ciosy ktre musiz dobrze poznac, i uciekac przed nimi

najwiecej obrazen dostaje w glowe ale zarazem najniebezpieczenij jest atakowac glowe (jak atakujesz dupe to praktycznie tylko 1 cios moze cie trafic)

atakujac glowe od przodu szybko turlaj sie pod niego tak zeby wyjsc przy (pipi)e, zwykle wtedy unikniesz masakry (jesli zrobisz to na czas)

 

na poczatku najlatwiej jest łukiem, mozna w miare latwo unikac i nawalac, ale trzeba miec sensowny łuk

nie polecam frost edga , lepiej cos mocnego co (pipi)nie raz a dobrze i sie odturla (młot albo GS)

 

najgorsze w tym quescie jest to ze po 10 minutach wychodzi drugi rajang i wiec jesli nie zabijesz pierwszego to jest bardzo niebezpiecznie ;p (drugi wychodzi po 10 min, lub po zabiciu pierwszego, jesli zabijesz w mniej niz 10 min) , drugi jest o wiele wiekszy i dosyc nieprzyjazny :P

 

wazne jest zeby z pierwszym sie spieszyc, potem juz mozna byc ostroznym

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...