Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

nie jestem pewny ale mozliwe ze mozna dostac te ryby po zabiciu plesa, albo po zrobieniu treningu z plesem. ale moge sie mylić ;p

probowalem znaleść jakieś info o nich ale mi sie nie udalo

 

 

EDIt

dobra znalazlem, podobno mozna je złowić w forest&hill w lokacji 11 (mała lokacja prawie na koncu) na high i G ranku

jak sie nauczysz jak wyglada to bedziesz w mire łatwo mogł je łowic bo bedziesz mowl wybiegać i wbiegac do lokacji zeby zresetować ryby i jak zoabczysz ze jest to co trzeba to dopiero wtedy mozesz łowic

pewnie lepiej bedzie tez zrobic jakies lepsze przynęty

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

a co juz masz ?:P wiecej juz nie dolozysz raczej ;p

 

ja mam

- short charge

- artisan

- guts

- terrain dmg negate

- i jeśli broń ma slot to zabieram negatywny efekt do mixowania itemow

 

dzieki temu oczywiscie artisan to podstawa, i szybciej ładujesz młot wiec mozna czesciej atakowac, a guts daje spore bezpieczeństwo , wiec mimo braku bloku mozna wiele znieść

no i jako bonus terrain dmg negate raczej zbędny, ale możesz stać obok lawy ;) i co wazniejsze - niweluje do zera działanie ognistej aury teostry i lunastry, w sumie to jedyna realna zaleta tego skilla (i to spora zaleta w sumie)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

fakt, zagalapowalem sie : P mam tylko 2 wolne sloty jezszce wiec nic ciekawego nie doloze... ponad 500 arma, spoko : ) ulepszac go na maxa? (teraz z nudow zalaczylem highrankowego tigrexa (bo tak jak powiedzialem, przechodze nieukonczone questy wczesniejsze) no i... zloil mi skore, dawno nie walczylem z tigrexem i 0.5h go meczylem o.O i 2 razy padlem i stracilem wszystkie mega poty (10)... wstyd sie przyznawac nawet xd

 

EDIT

 

A co do szybszego ladowania mlota... nie zauwazylem tego : /

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

ja wymaxowalem, co dalo chyba 606 defa, w sumie fajnie jest , tzn tyle jej uzywalem ze chyba warto bylo, chociaz teraz przesiadłem sie na full dmg zbroje ktorą tez wymaxowalem (to jedyne 2 jakie mam wymaksowane na okolo 600def)

chociaz ogolnie maxowanie boli - kupa kasa i kupa kamyków, ktorych niby ma sie sporo, ale potem nagle tych najlepszych brakuje szybko, a wolno sie je znajduje (a do wymaxowania schodzi ich pewnie z 50)

 

a tigrex to cham, praktycznie najsilniejszy ze zwyklych przeciwnik zwłaszcza w rage, potrafi zabierac 90hp nawet w swietnej zbroi, przesadza ostro ;p

 

co do szybkiego ładowania to ja widze roznice zwłaszcza teraz gdy uzywam innej zbroi i strasznie wolno sie ładuje, wczesniej prawie zawsze moglem walic z 2 poziomu, praktycznie odrazu, a bez szybkiego ladowania trzeba sporo sie naczekac zeby walnac z 2 poziomu , nie jest o ogromna roznica ale czesto w szybkiej sytuacji mozna doczuc powolność ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

no fakt, po paru questach zauwazylem jednak ze szybciej sie laduje mlotek : ) tak jak powiedzialem, przechodze dalej high ranka, narazie bez problemow, lekkie problemy z four horns, ale udalo mi sie nie pasc ani razu i zabilem drugiego diablosa jakeis 9 min przed koncem, poszedlem rowniez zobaczyc na the floating shadow (2 kiriny na battlegroundzie), slyszalem ze quest mega ciezki ale ja w 15 min go przeszedlem i padlem tylko raz (i akurat jak padlem to jeden kirin padl po 1 min a drugi 2 min po nim ^.-)

Odnośnik do komentarza

kurde bawie sie ostatnio bowgunami i zobilem do testów ultimate lao cannon, i zabilem nim naruge 2 razy szybciej niz bronią meele ;p

tak czesto flinchowała ze niewiele mogła zrobic, 5-6 filnchow pod rząd tak ze nie mogla nawet podejsc

 

to serio mocarna broń , nie dziwie sie teraz czemu tak duzo ludzi na xlinku brało bowguny

Odnośnik do komentarza

mi tez sie psuje gała, potem sie sama naprawia, i czasem znowu psuje

czasem troche odkrecam kawalek obudowy (2 srubki) i dmucham tam, niewiele pomaga ;) (czasem troszke)

 

 

btw fajny bajer - jak sie z bowgunem chce wziąć questa nie mając w ekwipunku amunicji to pjawia sie informacja "uwaga nie masz zadnych pociskow" :D milo ze ktoś pomyslał :)

gorzej jak sie ma tylko resztki ammo z poprzedniego questa, wtedy nic sie nie pojawi ;p

Odnośnik do komentarza

ultimate lao cannon

 

skille

- evade+2

- evade dist up

- auto-reload

- fast trap (raz użylem)

 

ammo:

- diablos, najwolniej umierał - pallet3 w ogon, potem normal2 w ogon (najwolniej szło bo przy auto-reload palety maja wielki odrzut, a naboje z elementem strzelaja za(pipi)iscie szybko, wiec potem bylo o wiele lepiej)

 

- grav - crag i clust 3, a potem waterS , zdechł zanim zdazylem wystrzelic wszystkie 60water , i nawet nie rozwaił sie brzuch mimo zmiękczenia cragami i clustami , zdechl szybciej niz diablos

 

- narga - fireS, thunderS - zdechła zanim sie zorientowalem O_O

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

mam za slabego kompa;p jak gram z podlaczona kamera to mi muli animacja ;p to nie ułatwia gry. w dodatku gałka coraz bardziej sie kaszani ;p

 

 

robilem te questy zeby sobie odblokowac fatalisy, i wczoraj odblokowalem białego i mnie wkurzył - mialem już jakiegoś prawie zdechłego fata ktorego kiedys zabijalem na xlinku , i pomysalem ze przyszpanuje bowgunem i polazłem go zastrzelić clustami i palletami , ale po 20 minutach zdechlem a on jakos dobrze sie czuł ;p ponieważ jego zycie przechodzi na nastepne questy to zapisalem po smierci i polazłem z gunlanca zeby go zastrzelić z myslą ze serio ma malo zycia - ale dalem ostro ciała , zamiast go szybko zabić to aż 30 min walczylem żeby uciekł!! (normalnie ucieka po 25 min, ale zeby uciekł trzeba zadac okreslony dmg, a ja go zadalem dopiero po 30 min wiec porażka)

a w koncu po to wzialem gunlance bo wygladał jak by byl w armor mode ;p

 

 

 

edit: co do filmikow moze nakrece jakis za tydzien, bo w tym tygodniu oddaje licencjat wiec mam kupe roboty, ale rzeczywiscie jakis filmik pokazujacy jak lao canon trzepie g-rankową naruge w 4 minuty byłby ciekawy (zwłaszcza z heroics :>)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

od prawie dwoch miechow cisza zalegla w tym temacie : ( trzeba go znowu rozruszac! wlasnie przegonilem pierwszy raz w zyciu fatalisa :D nawalam wciaz onslaughtem, popylam w armie z volganosa i jest fajnie : P

 

EDIT

 

ja pierdziele, dopiero w czwartej rundzie go zabilem o.O i odblokowal mi sie quest z crimson fatalisem... ale przeciez zeby go odblokowac trzeba zabic po 10 sztuk kazdego eldera, a ja nie zabilem ; /

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

heh, zabilem po 4 rundach crimsona, jego armor mode doprowadzal mnie do szalu xd teraz jeszcze zabic 2 lunastry i jednego fatalisa zeby white odblokowac i moge z czystym sumieniem pozostawic High Rank i HR6 xd potem trzeba dokonczyc HR7 i meczyc HR8 :D

 

EDIT

 

Zabilem te 2 lunastry, high rankowy sprzet na questach u eldera to cudo : D pierwsza lunastra troche ponad 10 min a druga troszke ponad 12 :) ale white fatalis dalej nie odblokowany... czyzbym musial zabic rowniez 5 Lao Shan lungow? czy moze jeszcze cos innego zrobic? ;/

 

EDIT2

 

Zaprawde powiadam wam, White Fatalis to najbardziej upierdliwy przeciwnik z jakim mialem do czynienia, jego armor mode doprowadza mnie do szalu ; / jakos przebrnalem przez 2 walke (uciekl dopiero jakies 8 min do konca!!), w kolejnej mam juz nadzieje, ze mu sie "skonczy" armor mode i bedzie git.... 15 small barrelbomb+, 15 big bombow+ powinno dac rade :) ale fatalisow nigdy wiecej! (chyba ze na G ranku :P ale do tego czasu pasuje sobie znalesc inna bron to mlotem na fatalisy mi sie nie chce chodzic... jakis luk moze polecicie? )

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

znowu ja, robilem kazda mozliwa kombinacje nie liczac tej ze skillem alchemy bo przeczytalem gdzies ze dostaje sie za to alchemy guide czy cos takiego dzieki czemu mozna robic kombinacje wymagajace alchemy skilla... a takie cos bgy mi sie bardzo przydalo na walke z white fatalisem ; / ale zrobilem kazda mozliwa kombinacje a tu ni ma nic :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...