Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

wzialem zaby jak radziles, troche pomoglo, rozpykalem go w 20 minut ale gdyby siedzial caly czas na ladzie to pewnie bym go ubił w 5, zrobilem Eager Cleaver, biegalem przed nim a jak strzelal to walilem po glowie i szyji, troche wkurzajacy ma ten atak barkiem bo czasem sie nim dostaje nawet jak sie stoi po jego lewej stronie

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

Do czego potrzebne są koty na samym początku gry? Da się zrobić aby chodziły ze mną na bitkę ? :whistling: a i jeszcze jedno. Próbuję na początku gry (nabite 10 godzin) stworzyć hełm (jeden z lepszych na ten moment ). Muszę znaleźćjakieś żuki, jakieśtam ore ( mam te składniki akurat) i tu z kolejnym składnikiem jest problem. Muszę zabić te owady ze śnieżnych gór z których mogę pozyskać ten składnik ( z tego co pamiętam to jest jego pancerz) ale gdy biję tego owada to się rozpada na kawałki i nie mogę nic z niego wziąć ? Jaką bronią muszę je bić aby się udało ? Raz czymśje ubiłem ale nie wiem jak bo nie pamiętam :ninja:

 

Sorka za to że tak nie jasno piszę ale jestem nowicjuszem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
zrobilem Eager Cleaver, biegalem przed nim a jak strzelal to walilem po glowie i szyji,

musisz czytac dokladnie moje porady :ninja:

 

mieczem najlepiej walic w brzuch (szyja na 2 miejscu)

a łukiem najlepiej w szyje

 

waląc w brzuch mieczem zabijesz 3 razy szybciej niz waląc w glowe ;p (bo glowa przyjmuje 30% obrazen a brzuch 100% :whistling:, dla łuku szyja przyjmuje najwiecej)

 

w glowe nie oplaca sie zbytnio ;p

 

staraj sie raczej stac pod nim i walic po brzuchu trójkątem, bark bedzie robil jak "idzie w miejscu" wiec jak to widzisz to uciekaj w bok i turlaj sie

 

a jak bys wlaczyl lukiem to wlasnie stój przed nim prowokujac do plucia i wal w szyje

 

 

 

---------------

chomik:

no wlasnie piszesz niejasno ;p pisz nazwe przedmiotu jaki potrzebujesz :rolleyes:

jedyny i najlepszy sposob zeby zdobyc robaki tak zeby sie nie rozpadły to broń z trucizną , najlepiej hydra bite (hunter daggr - > + -> snake bite -> hydra)

niestety musisz dostac sie do wulkaniu ablo nabagna zeby to zrobic bo musisz miec itemy z czerwonych raptorów

 

a koty w kuchni gotują ci żarcie ktore ma rozne efekty (zwieksza zycie i atak iitp)

 

nie mozesz isc z kotami na questa narazie, taka opcja bedzie w MHf2G (ale narazie nei wiadomo czy to wyjdzie poza japonie ;p)

Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

Dzięki! Tyle że te owady uwaliłem bez żadnego robienia broni ... ale tak swoją drogą to gra baaardzo wciąga, tylko jak wracam ze szkoły to katuję tak ze dwie godzinki i dopiero wtedy lecę do lekcji :rolleyes: gta lcs też jest fajne ale MH bardziej wciąga jakpy :whistling:

 

A tak poza tym Yano ty lepiej poproś Fenixa żebyś mógł założyć dział MH. Bo znawcą jesteś wielkim :ninja:

Edytowane przez ChOomik
Odnośnik do komentarza

czasem te owady sie po prostu nie rozpadaja, to zalezy od szczescia, mozesz je zabijac uzywajac Poison smoke Bomb[ polaczenie Bomb Material i Toadstool ], wtedy napewno sie nie rozpadna i bedziesz mogl spokojnie wyciac co trzeba, jak nie masz itemow do zrobienia poison smoke bomb, to dostajesz dwie na poczatku questa z dwiema gwiazdkami ktory sie nazywa Attack of the Giant Bugs!

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
mnie zaraz cos strzeli, nie moge zrobic rekawic z setu Ceanataur bo nie mam Ceanataur Pincers, rozwalilem mu te szczypce ze 4 razy i nic, a szansa na wyciecie ich to 2% :)

Najpierw rozwalasz m szczypce, a potem łapiesz, wtedy dopiero dostaniesz Ceanataur Pincers. Tyle, że Shoguna łapie się pułapką elektryczną, a potem sleep bombami (jak leje mi się czarna piana z pyska to znaczy, że można go już złapać).

Odnośnik do komentarza
szczerze to jeszcze niczego nie łapałem w mh2, jak juz bedzie slaby to wystarczy ze postawie pulapke a potem bede rzucal sleep bombs? i to wszystko?

Widać, że na treningach klepałeś "dalej" i "dalej" zamiast czytać co tam pisało :)

 

Łapanie w MH:F2 daje zawsze więcej przedmiotów (no chyba, że akurat wylosuje Ci się tylko kilka), a także zwiększa szanse wylosowania tych rzadkich i czasami można dostać prawdziwe rarytasy, ja prawie każdą wywernę/stwora starałem się łapać, później nie musiałem się męczyć z ubijaniem w kółko jednego przeciwnika.

Odnośnik do komentarza

black perla mozna znalesc w kilku lokacjach w dzungli

w 4 i 10 , tam gdzie znak zapytania i napis oyster

http://www.gamefaqs.com/portable/psp/file/934395/50002

wiekszosc tego co tam bedzie to jakies badziewko ale perła sie tez trafia czasami

 

co do uzyskania perły z kraba to trzeba mu pozwolic dokonczyc jedzenie zeby upuscił "swiatełko" a nie walic go :)

 

 

co do MH to ogolnie w różne częsci mam nabite okolo 820 godzin

a we freedom2 mam 250h

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...