Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

monoblos powinien wystarczyc w zupelnosci

 

ogolnie jedna z lepszych zbroi na low lvl to set guragi (maska guragi zamiast hełmu guragi), daje za(pipi)iste skille , ja jej uzywalem az do 5hr , szkoda tylko ze wyglada sie w niej jak fioletowa małpa ;p ale skille naprawde fajne :D

 

co do kushy.. zalezy jakiej broni uzywasz ale w sumie taktyka jest podobna - biegaj sobie na około i czekaj az

1 odskoczy do tyłu, po skoku do tyłu ZAWSZE ryczy , to najlepszy czas na atak w glowe

2 strzeli tym swoim wiatrem, stój z boki i po strzale podbiegnij i walnij w głowe

 

w obu tych wypadkach nie nalezy atakowac zbyt nachalnie, tylko 2-3 ciosy zalezy jak szybko podbiegniesz, a potem turlaj sie na bok, bo moze taranowac albo strzelac

 

najlepiej jak ustawisz sie tak ze kusha bedzie odskakiwac do tyłu mając za sobą ściane, wtedy nie ebdziesz musial za nią biegac bo odskoczy i zatrzyma sie na scianie i nadal bedzie blisko i mozna pieknie nawalac :)

 

na początku moze byc taki problem ze ma włączony wiatr i czesto odpycha, to mozna bardzo utrudniac atakowanie , zeby wyłączyc wiatr zatruj go nożami, ewentualnie oślepiaj, jakos dotrwasz do momentu kiedy rozwalisz głowe , wtedy wiatr wyłączy sie calkowicie

 

w sumie jedyne co moze byc wkurzajace to jesli kusha za dużo lata, wtedy mozna probowac walic po ogonie i nogach ale łatwo oberwac, lepiej raczej unikac po prostu.. przez to walka sie przedluza strasznie jesli lata co chwile ;p

 

ale nie martw sie po 25 minutach kusha ucieknie (jesli wystarczająco oberwie) i bedziesz mogl ją dobic w nastepnej rundzie (jesli 1 runda jest w gorach to druga tez musi byc w górach, jesli po gorach zrobisz questa w dzungli to spotkasz inną kushe, i bedzie walka od nowa, a 2 runda nadal bedzie czekac w górach)

Odnośnik do komentarza
(jesli 1 runda jest w gorach to druga tez musi byc w górach, jesli po gorach zrobisz questa w dzungli to spotkasz inną kushe, i bedzie walka od nowa, a 2 runda nadal bedzie czekac w górach)

E tam nieprawda jak ja zbiłem kushale w górach i potem miałem quest w dżungli to miała ucięty ogon i rozwaloną banie z pierwszej rundy, a wtedy po raz pierwszy biłem kushale.

Edytowane przez Dworek
Odnośnik do komentarza

hmmmmm dziwne dziwne.. w mh2dos było tak ze kontynowac trzeba bylo w tym samym quescie..

 

kierujac sie tym robilem tak tez we freedomie, ale musze to sprawdzic

 

 

edtiw: sprawdzilem i rzeczywiscie ranny przeciwnik pojawia sie tez w innym quescie (inna lokacja)

to w sumie spore ułatwienie bo łatwiej jest zabić teo w miescie niz w wulkanie, i mozna 2 rundy zrobic w miescie a na 3 runde ktora potrwa pare chwil isc do wulkanu i zaliczyc questa ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Upolowalem dzis dwa Tigrexy na pustyni, tam duzo latwiej sie z nim walczy niz w gorach, wiecej miejsca jest i latwiej unikac jego skokow.

 

Ubilem tez Graviosa fartem, zaczal kulec a mi sie skonczyly cool drinks, nie mialem juz zadnych potionow, hp jakies 50% i ostatnia szarza go powalilem, a chcialem juz psp wylaczyc bo myslalem ze polegne hehe

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

a ja zaczynam odczuwać pierwsze oznaki nasycenia :/

 

co prawda moge wymyslic kupe rzeczy do zrobienia , ale te co moge wymyslic (np zbroje z fata albo rajanga) to dłuuuuuga i w(pipi)iająca droga :/ wiec troszke mnie to zniechęca ;p

 

w dodatku nadal mnie wkurza ze zbroje z aka i fatalisów maja tragiczną odpowrnosc na dragona wiec są niezbyt przydatne na wszystkie eldery i fata

 

a z questow do wykonania to został mi tylko dual kirin , ktory rzadko sie pojawia ;p

 

 

 

 

hymhym musze chyba kupic wifimaxa szybko ;p tylko ze akurat zachorowałem i nie powiniem wyłazic do sklepu XDD

 

 

edit: z nudów zrobilem zbroje akantora dla gunnera :) niby jest spoko tylko (pipi) droga xD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

Kurde, zachorowałem i myślałem, że sobie dłużej pogram w MH... a dupa, jak patrzę na ekranik psp to oczy bolą i nie da się grać. Co innego w LocoRoco na słabym podświetleniu :/

 

BTW. Tego posta napisała moja siostra :) - przypadkowy rym

Odnośnik do komentarza

lol wszyscy chorują :/ ja tez jestem chory po nocnym piciu i szlajaniu sie po mrozie :D

 

ale grac juz moge, tylko pierwszego dnia bylem na tyle padnięty ze nie gralem wcale :D

 

polecam gripex max :/

 

 

 

 

a co do MH.. od paru tygodni (od pierwszej walki) az do wczoraj uwazalem rajanga za najbardziej w(pipi)iqajacego super sajana jakiego znam :P (pomijam fatalisa ktory zabija 1 ciosem) , i jeszcze wczoraj myslalem "no (pipi)a umiem go zabic ale z wielkim fartem i trwa to dlugo i jest wkurzajace" :)

 

a tymczasem dzis zabilem go bez problemu, zjadajac 2 potiony ;p

 

nadal potrafi zabrac 90% jednym ciosem jak sie mu wejdzie na linie ognia, ale odrobina treningu i taktyki powoduje ze nie ma wiekszych problemow :)

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie, otóż na początku gry istnieje możliwość załadowania sejwa z części pierwszej. No więc, czy opłaca się męczyć jedynkę kilkaset godzin, aby mieć jakieś bonusy na starcie w dwójce i czy te bonusy są warte zachodu ? Czy takie coś jest opłacalne, bo ja męczyłem sporo jedynke i nie wiem czy to kontynuować, czy zaczynać 2 bez tych bonusów??

Odnośnik do komentarza
Przerzucaj swoją postać, nie dostajesz "śmieci", część przedmiotów zostaje przetransportowana, część zostaje zamieniona na kasę (przydaje się na początek), bardzo przydatny patent. Chyba po to to zrobili, by z tego korzystać, nie? ;]

 

I tak bym przerzucił, bo to na starcie coś daje, ale chodziło mi dokładnie o to, czy te itemy są warte, powiedzmy, 100 dodatkowych godzin grania w część 1. Dobra, w każdym razie już nie będe męczył tej jedynki, przechodzę do dwójki :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...