Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

ja niestety tez tak mam, pare dni ostanio mialem przerwe, jest jeszcze troche spraw ktore troche na siłe moge załatwic troche spraw, ale to co chcialem to juz mam :D kusi mnie zbroja białego fatalisa tyle ze nie wiem do czego bym jej uzywal tylko podobaja mi sie skrzydła na (pipi)e :D

 

 

a 2G... nowe filmiki ostanio coraz bardziej mnie nakręcają :D:D:D japonczyki bedą juz go mieli za niecaly miesiac, a my... nie wiadomo :P poprzednie czesci mialy okolo 6 miechów opoznienia, tym razem nawet nie wiadomo czy w ogole wyjdzie:p

ale licze na to ze po maksymalnei 2 miesiacach wyjdzie fanowskie tłumaczenie :D

choicaz nie wykluczam ze za miesiac włacze tryb berserk i bede grał na japonczyku xDDDD narazie mam zamiar poczekac do oficjalnej albo fanowskiej wersji angielskiej, ale juz raz gralem w japonczyka i dalo sie :D wiec moze teraz tez sie nie powstrzymam :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

tak, to przedluzona wersja ostatniego trailera

 

 

koty bedzie mozna brac ze soba na misje u eldera, taka namiastka multiplayera :D

bedzie mozna dla nich robic broń i zbroje (ale prawdopowodbnie niewiele)

beda 3 rodzaje kotow, nie do konca pamietam jakie, ale glowna zasada polega na tym ze jeden rodzaj bedzie bardzo waleczny, inny bardziej leczący a ostatni chyba taki pośredni

koty beda mogly walczyc wręcz, albo rzucac bombami (pewnie beda mogly robic wiele innych rzeczy, np leczyc albo uzywac przedmiotów, moze tez beda mogły nosic za nas itemy (taki wiekszy plecak) i pewnie tez beda pomagały w zbieraniu roslinek itp

prawdopodbnie bedzie mozna je leczyc tylko mając skilla ktory powoduje leczenie wszystkich w poblizu (zbroja khezu np)

ale pewnie one beda mogly sie leczyc same

beda mialy zycie i jesli "umrą" to sie zakopią pod ziemie i wroca po jakims czasie keidy odnowią zycie

beda mialy rozne statystyki (zapewne sila , zycie itp, ale np tez odwaga - niektore bedą uciekac przed wiekszymi przeciwnikami)

bedzie mozna trenowac koty w domu, poprzez rozne minigierki

bedzie mozna je wymieniac z innymi graczami

 

zapewne to ułatwi walke xD a napewno urozmaici

 

 

co do nowego typu broni to nie ma potwierdoznych informacji ale na 99% nie bedzie nic nowego, na jednym ze screenow widac statystyki uzycia broni (w guild card) i widac tam tylko 11 broni, wiec tyle co bylo, mozliwe ze dali to specjalnie dla zmyły, ale raczej poprostu nie bedzie nowego typu broni

zreszta do MH ciezko wrzucic jakas nowa bron zeby byla w miare zbalansowana, pasowala do klimatu i byla mozliwosc zrobinia 50 jej rozajów nawiązujac do potworow w grze xD i miała jakis "sens" , styl walki itp, jest bardzo specyficzny ;p

 

za to bedzie sporo nowego sprzetu ze starych typow, ale to oczywiste :D

 

ogolnie zapowiada sie za(pipi)iscie :D:D:

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

bedzie sie dalo przniesc save z japosnkiej wersji na japonsa i z usa na usa i tak dalej (o ile wyjdzie usa i eur)

 

ale podobno jest tez konwerter sejvów tak ze nawet z angielskiej wersji na japonską mozna przeniesc

 

a co do samego sejva to bedzie kilka kopcji, od takiej gdzie przenosza sie tylko statystyki i kasa az po taka gdzie przenoszą sie wszystkie wykonane questy, cały sprzęt, itemy i kasa :D

Odnośnik do komentarza
Z tą grą jest tak, albo pokochasz albo znienawidzisz.

 

a dokladnie: albo pokochasz albo sie zrazisz po 20 minutach i wywalisz :D

 

jesli pokochasz bez problemu spedzisz znia 100-200 godizn, a znam ludzi ktorzy spedzili ponad 1000 :D

więc porownujac do gier ktore teraz mozna przejsc na lewo i prawo w 10 godizn to jest ladny wynik :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

ma błedy ale dosyc surowo oceniasz gre z ktorą spedziles 80 godizn ;p

 

sa gry ktorze przejdziesz w 6h, potem 2 raz jeszcze i sie znudzi kopletnie mimo ze byla fajna , a tutaj miales 80h ;)

 

 

ja osobiescie (dla mnie) daje mosnterom ogolnie 10/10, bo to moja ulubiona gra

 

 

ale bardziej obiektywnie a nie fanbojowsko to 8+/10

 

a dla ludzi ktorzy nie lubia nietypowych gier i lecą tylko na mainstream to 6/10

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

naprawde za(pipi)isty łuk do zabijania wszystkiego zdabedziesz dopiero na koncu gry :P

 

narazie proponuje walczyc tym co masz ;)

 

 

 

 

a teraz cos za(pipi)istego

traile 2G pokazujący jak za(pipi)iscie pomocne moga byc koty!! ;)

http://pl.youtube.com/watch?v=-3uy8lAimqc&...rum/topic/10158

 

najlepsza akcja jak pod koniec zablokowal własnym ciałem fireballa O_O

 

pzoatym kopanie spiacego i ogluszonego gracza zeby szybciej sie otrząsną - ZA(pipi)ISTE! norlanie tylko inny gracz mogl to zrobic zeby "ocucić" kumpla, a jak sie gralo samemu to lipa :P

teraz bedzie za(pipi)iscie ;)

Odnośnik do komentarza

grava trzeba po brzuchu walic;p albo miec skill ESP (anty odbijanie)

 

łuku nie polece bo wszystkie sa tak samo slabe ;) (glowna roznica to element, wiec jak chcesz zabijac kogos slabego na wode to kup wodny ;p itp) dopiero akantor bow kopie zad ;)

 

jak chcesz cos innego poprobowac to polecam młoty :P

 

 

zobacznie jak za(pipi)isty jest ten kot!!! brawdziwy bohater!

 

felyneherodh0.gif

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

ja je olewałem ciepłym moczem (mimo ze w lubie koty) bo myslalem ze to bedzie taka popierdółka co zadaje 2dmg :P

 

ale po tym filmiku odrazu je pokochalem :) oby tylko te akcje to byl standard a nie ze ich "sztuczna inteligencja" zadziiała raz na 20 przypadków :P

 

 

szkoda tylko ze beda dostepne tylko u eldera a nie w tych najtrudniejszych questach

ale dobrze chociaz ze u eldera będą teraz o wiele trudniejsze questy tez :) bo te co teraz są to praktycznie wszystkie na 2 minuty (i to doslownie)

 

tak czy siak koty dają czadu i w wielu sytuacjach moga byc zbawinne :P

oby miały fajną inteliencje ;) a nie okazaly sie przeszkodą ;p

 

jak narazie najgorsze co se moge wyobrazci to uspienie przeciwnika zeby polozyc bomby a kot mi go budzi jakims slabym ciosem :P

 

 

na innym filmiku widac ze kot robi to co gracz, np razem z graczem sie czołga, jak gracz gotuje to sobie lezy :( jak gracz łowi ryby to lezy na brzuchu i obserwuje wode :( jak gracz zbiera roślisny to tez sie rozgląda na ziemi ;)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
szkoda tylko ze beda dostepne tylko u eldera a nie w tych najtrudniejszych questach

ale dobrze chociaz ze u eldera będą teraz o wiele trudniejsze questy tez :) bo te co teraz są to praktycznie wszystkie na 2 minuty (i to doslownie)

chyba dla Ciebie sa na dwie minuty ;p ja nie moge paru urgentow przejsc :)
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...