Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ChOomik

monhan.jpg

 

 

I pomyśleć, że chyba wszystko zaczęło się od potionów Final Fantasy VII :) Później pojawiły się z okazji jakiegoś tekkena, a teraz to. Dla mnie butelki te wyglądają jak najgorszy i najtańszy syrop z apteki ;]

Edytowane przez ChOomik
Odnośnik do komentarza
wyobraźcie sobie MH w fotorealistycznej grafie :)

 

ja sobie wyobrażam (i na to liczyłem) MH na ps3 ktory ma grafike taką jak filmiki (intro itp) :P z taką grafą bylo by nextgenowo i za(pipi)iscie :P:D

a na wii bedzie tylko troche lepiej niz mh2 na ps2 (co i tak spowoduje ze to bedzie najladniejsza gra na wii xDDD ale mimo wszystko liczylem na prawdziwego nextgena)

 

dla tych co grali tylko na psp

polecam intro z mh2dos

http://pl.youtube.com/watch?v=sYQF-wbR7Es

 

na taką grafe liczyłem :P (chociaz i tak na jutubie (pipi) widać :/ na TV mozna docenic ile tam mają detali zbroje i wszystko :)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Ja tam jednak poczekam na MH3 na PS3 bo grac na WII w huntera to Żal.

Dla mnie takie wypowiedzi to ŻAL.

 

MH 3 dla PS3 to na razie rzecz niemożliwa, może w wypadku sukcesu serii na Wii, Capcom ogłosi konwersję na PS3. Czyli tak, rok, dwa lata po premierze gry na konsolce od Big N, z czego na pewno nie zrobią nowego silnika graficznego. Dlaczego? Bo to on był głównym powodem zrezygnowania z PS3, tworzenie nowego engine zdolnego wykorzystać możliwości "trzeciego plejaka" było zbyt kosztowne. Jak chce wam się czekać tyle, by pojawiła się wersja na konsolę Sony to śmiało, ja i parę milionów japończyków, będziemy w tym samym czasie grać w MH3:G albo MH3: Rathalos Cooking Edition. Bardziej prawdopodobne wydaje się Monster Hunter 4 na PS3, ale to dopiero jak Capcom sobie zarobi i wymyśli w końcu jak oszczędzić na silniku.

Odnośnik do komentarza

Możliwe, ale ja wolę wierzyć w orzeczenie Capcom o tym, że robienie MH3 na PS3 to masa kasy w plecy:

 

"Due to high development cost of titles for PS3, we have decided to switch the platform to which we release our Monster Hunter 3 title," Capcom managing corporate officer Katsuhiko Ichii told Thomson.

 

Chociaż Capcom może kłamać i rzeczywiście wydać te słowa publice, a w rzeczywistości skoczyć na kasę posiadaczy Wii. Obydwie sytuacje kończą się jedną rzeczą, o której każdy z nas wie :/

Odnośnik do komentarza

mysle ze oba te powody sa proawdziwe

 

1 kasa na zrobienie nextgenowej gry jest ogromna, a zrobienie kotleta na starym silniku ktory i tak sie sprzeda to czysty zysk (a niestety capcom nie chce wydac kupy kasy na gre ktora sprzeda sie tylko w japonii a reszta swiata to zagadka)

 

2 wii jest wiecej wiec kolejny argument

 

ale mysle ze ejst jeszcze jeden bardzo chybiony i przykry - ktoś "genialny" pomyslal - ejjj wiekszosc broni ma powolne charakterystyczne ataki ktore pieknie mozna by odwzorować za pomoca ruchów pilota! zrobimi taki bajer!

i racja, takie cos moze byc fajne przez pierwsze 3 minuty :/ ale potem po pierwsze odpadna nam ręce a co gorsze stereoanie takie bedzie zostawialo sporo do życzenia w kwestii tajmingu i precyzji... (wiec mam andzieje ze bedzie tez mozliwosc sterowania zwyklym padem)

Odnośnik do komentarza

Ja myślę że powinni na serio zając się Hunterem na PS3 ponieważ Hunter 2(na PSP) sprzedał się dobrze w europie.Pewnie teraz sie posypią komentarze ale to na PSP,jednak częśc tych ludzi na pewno ma PS3.Jeśli ci którzy nie mieli PSP i PS2 i kupią PS3 może sie skuszą na huntera.Japończycy też mają PS3 i częśc ich będzie oburzona.Ja myśle że te newsy to są nic nie warte,pewnie i tak wypuszczą krócej niż po roku.

Odnośnik do komentarza

ale trzeba jednak zwrocic uwage ze MH to gra niszowa, ma wierne gronow wyznawców, i jak juz ktos gras to gra kilkaset godzin :/ ale jednak wieszosc ludzi nie umie docenić, a i recenzenci wystawjaja zazwyczaj 6-7/10

 

widac taka gra trafila w serca japonczykow (najlepiej sie sprzedajaca gra na psp :/) , ale niestety nie ma szans trafic w usa i w europe z taką mocą... bo jest zbyt specyficzna, nie da sie jej porownac np do god of war albo dmc, nie jest nastawiona na bezmyslną i mega szybką sieczke.. a takie gry sa teraz w modzie na swiecie;p

predzej mozna porownac do diablo albo jakiegos mmo, bo tez trzeba wykonywac setki razy te same czynnosci zeby zdobyc fajne itemy (i to w sumie moze byc popularne w europie, ale najbardziej jest w chinach xD)

 

niestety capcom ma podstawy zeby sie wachać..

 

edit

 

ehh zoabczcie na wyniki wprzedazy w jpoani i poza japonią... żal ;/ nic dzwnego ze capcom woli wydawac MHw japonii...

 

111111112.jpg

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

nowy filmik z MHP2G!!!1 xD

http://pl.youtube.com/watch?v=LSYU-m6WOPA&...orum/topic/9213

 

 

a w nim

- prawdopodbnie fragmenty nowego intra, ktore jest za(pipi)iste ;)

- ogromny vespanoid queen O_O

- nowe bronie

nowe bajery xDDDD

 

 

 

edit

 

omg za(pipi)ista figurka >D:D:D:D:D:

13664iy7.jpg

 

jak by co to damska zbroja z kirina, wiekszosc ludzi mowi ze to naladniejsza zbroja dla laski-huntera (pewnie dlatego ze sporo odkrywa;p)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

Bo wiesz, ja wtedy szukałem tej black perły i jakoś udało mi się zdobyć ... jednak odrzuciło mnie póki co od tej gry, no nie wiem- po prostu zrobiłem seta i odechciało mi się grać. Mam nadzieję, że podobnie odrzuci mnie Final Fantasy VII, bo inaczej zbyt prędko do tej gry nie wrócę ;)

 

Kurczę, ale wyobraźcie sobie pełen, nextgenowy miód w postaci MH3 na PS3, żeby te wszystkie potwory różniły się na serio, a nie tylko kolorami. Żeby tak dali jeszcze w pełni zniszczalne środowisko ... Toż to kurde pewniak byłby :P No i gdyby jeszcze ta fabuła....

Odnośnik do komentarza

Wyjdzie, wyjdzie, trzeba być optymistą.

Co do mh:f2 wie ktoś, gdzie dostane 2 egzemplarze tej gierki? (wreszcie namówiłem znajomych na wspólną grę).

Sam kupowałem w ultimie, ale tam już pusty magazyn. W sklepie psx również. Czyżby tak ciężko było ją dostać?

PS: Chodzi mi o jakiś sklep internetowy. Z góry dzięki za odpowiedź (najlepiej priv) ;)

Odnośnik do komentarza

100% to osobiscie bym nie dał ;P (nawet jesli to pewnie bedzie pół roku poślizgu i tak)

 

ale nawet jak nie wyjdzie to ja kupie japończyka, albo poczekam na tłumaczenie fanów ktore na 100% bedzie, tym bardziej gdyby sie mialo okazac ze nie wyjdzie, to napewno zrobią, a pewnie zrobia tak czy siak bo japonska wersja ma o wiele wiecej krwi i sporo ludzi tak gra ;)

Odnośnik do komentarza
Co do mh:f2 wie ktoś, gdzie dostane 2 egzemplarze tej gierki? (wreszcie namówiłem znajomych na wspólną grę).

 

Z ciekawostek dropsa - jak byłem 2tyg temu u znajomych w poznaniu to znalazłem MH2:F w Empiku oO' w szczecińskim z kolei nie było - więc idź poooglądaj okoliczne empiki ;D

Edytowane przez Dark Serge
Odnośnik do komentarza

oprocz filmikow to ogolna rada - obserwuj jej zachowanie i nie atakuj na pałe ;) daj jej sie wyszalec :P kiedy biega i skacze to nie atakuj chyba ze masz pewnosc ze zdazysz

 

kiedys zieje ogniem, wali ogonem albo ryczy to jest fajny czas na walenie po glowie

jak robi ekslozje to mozesz ryzykowac i podejsc , czasem jak jestes blisko to walnie daleko i nic ci sie nie stanie (mozliwe ze eksplozja zalezy od miejsca gdzie stałes podczas "gwiazdeczek" XD jesli stales daleko i potem podbiegłes to jest szansa ze walnie daleko, ale to nie dziala w 100% ;p wiec jesli nie masz pewnosci to czasem lepiej poczekac

 

staraj sie nie pić i nie jesc jesli luna biega i skacze bo prawie zawsze zdazy ci przywalic zanim zjesz, lecz sie tylko jak robi jakis powolny atak

 

no a jak jestes blisko i nie zaczyna biegac to mozesz starac sie trzymac blisko nóg tylniach i nawalac, moze bedzie sie odwracac w kółko i da ci czas na atak

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...