Skocz do zawartości

Tekken DR Online


ps3 gitez

Rekomendowane odpowiedzi

Zagraj z ZeliwnaPiesc to sie dowiesz co mialem na mysli;] Slowa tego nie oddadza;] Ale do dzis pamietam, jak na turnieju we wloszech owczesnie najlepszy feng w europie po pierwszej walce z Mirasem szybko zmienil swoja glowna postac;]

rowniez chcialbym zobaczyc jego "mine" ! musialo bolec :D

wracajac do tematu to wiem, co masz na mysli bardzo dokladnie, poniewaz zdaza mi sie zagrac czasem z owym pogromca devilow. ida poty ^ ^

a ostatnio to nawet skapil Bitochou w walce "mirror match" (ONLINE), wiec to wszystko wyjasnia :)

sorki za nieczyste zagranie, ale tylko sprawdzam karty :D

p.s pamietam cie z turnieju tekkena 3 (gdzie byl to juz jest wielki -> ? ) na ktory to bylem ze skupniami bez agi niestety :/ wiec pozwole sobie zapytac jak sie masz? i czy dalej pykasz?

mysle, ze tak, bo temat jeszcze wertujesz... a to cos znaczy... ?

 

Veronuś masz fana ;) A zupelnie serio to kiedy jakas sesja ?? Piki wraca do kraju w grudniu, wiec bedziesz mial konsolke tylko dla siebie :P

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gram to za duzo powiedziane - pykam sobie asuka;] Staram sie utrzymywac w pierwszej 100;]]]]]]]]]]]] Zeby nie lagi to moze i bym co pogral wiecej, a tak to sie nie chce za bardzo juz;]]]]]]

 

Machel - ja nie widze przeszkod - brudas pojedzie do domu to i bedzie mozliwosc, wiec jesli lacza pozwola to ja z checia;]]] Co prawda ostatnio z Mirasem gralem i sie nie dalo za bardzo, wiec nie wiem jak bedzie, ale sprobowac nie zaszkodzi;]

Odnośnik do komentarza
Siedze siedze, ale w polowie lutego bede w polsce, wiec jak bedziesz mial wtedy czas to jak najbardziej mozemy sie zmowic na male conieco;]

a w ktorej czesci dokladnie?

bo ja aktualnie zamieszkuje tipperary (poludniowa czesc wyspy) ^ ^

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...