Skocz do zawartości

Tekken DR Online


ps3 gitez

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem o czym mowisz xDDD Mavek z Bitochou pomimo ze to jest super gracz naprawde przegrywam strasznie zadko xD z z ZeliwnaPiesc ( Miras ) dostaje non stop oklep ...

 

Naprawde zapodajcie swoja liste ludzi z OnLine zeby bylo ciekawiej i zeby dalo sie wzbogacic friend liste ...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

trochę wyrozumiałości w grze online proszę pana, czasem warto przerwać attak i przeczekać chwilkę by potem grało sie znacznie lepiej.

byc możne dlatego z nim wygrywasz?? ja z nim rzadko... :( i nie wymiguje sie lagami online! "przegrana to przegrana"

Odnośnik do komentarza

Ja do gry jestem chetny ... tylko jak mam sie bawic w slideshow z Polakami na Neostradzie 512 to wole nie grac wcale ... Gram slabo zwlaszcza teraz jak ucze sie grac DJ na padzie od podstaw co i tak nie zmienia faktu ze becki dostaje lagi nie lagi wpier-dol to wpier-dol ... tylko nie oznacza to ze mam sie stresowac i grac z kims nastepna walke ... 100 wole grac bez laga z osobami ktore wymienilem dostawac baty od nich bo sa w cholere lepsi niz wkoorwiac sie ze nie bylem wsranie wyblokowac jakiej pasci Lili od dziecka neostrady

Odnośnik do komentarza
MAVEK_MARSHALL - ( Law , Bryan , Feng ) Tani podcinajacy kapiacy sku... nie no zartuje mysle ze top 5 graczy online gra bardzo skutecznie i przyjemnie dla oka :*

 

Mavek w top 5? Z tym się absolutnie nie zgadzam. Grałem z dziesiątkami lepszych graczy od niego. Jego Law też nie jest jakiś specjalny, nawet juggle mu bardzo rzadko wchodzą. Jasne jest dobry ale do najlepszych mu bardzo daleko.

 

 

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza
Przy lagach można praktycznie każdego brać na df 3+4,3+4,d 3+4 albo 10 hit.

Za to właśnie ją uwielbiam :P, zresztą gadanie - jakby online był Bóg wie czym poważnym, poza tym dużo osób jakie widziałem całkiem sprawnie radziło sobie z takimi pronoobami.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
EE tam Komandos gadasz :) Dużo sparów z lili i można znależć sposób na nią :)

 

Bez lagów Lilka jest prosta do rozwalenia, jak ktoś nią gra na dwie akcje. Przy lagach nie ma szans tego zablokować, bo nie można zrobić ani ss-a ani low parry, a jak jeszcze się trafi arena ze ścianą to już całkiem pozamiatane.

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza

To wlasnie imo najwieksza bolaczka grania online, wywazone ciosy staja sie przegiete. Lagi powoduja brak strat i uniemozliwiaja przerywanie dziecinnie prostych akcji.

 

Co do lili d/f+3+4, 3+4 po zablokowaniu pierwszego drugi mozna na offline przerwac nawet 10 klatkowym punchem i kazda postac ma tam jakiegos juggla za darmo, na online roznie z tym przerywaniem bywa.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam

Ja może troszkę nie w temacie lecz o Tekken DR Online.

Chodzi mi o taką sprawę. Trzy konsole, trzy konta na PSS - US-JP-EU czy mogę grać z wersjami US i JP mająć EU

 

Nawiązując do informacji w tym wątku, który napisał solo/ng

Tekken 5:DR z euro/pl store:

- 50 klatek tylko w 480i PAL

- 60 klatek w 720p/1080p

i tu moje właściwe pytanie.

Czy posiadając TV 720p/1080p istnieje możliwość wspólnej gry na trzech różnych wersjach. Dodam, że w tej chwili pokoje widzimy na wzajem,

US-EU, EU-US

JP-EU, EU-JP

Oni nie mają problemów z połączeniem sie US-JP i odwrotnie

dopiero wejście do pokoju kończy się informacją An Error Occurred

 

Może wina nie leży po stronie wersji gry z PSS tylko po stronie TV?

Jeżeli może to ktoś sprawdzić to proszę o odp. mam nadzieję, że się nie mylę a jeśli tak, to informacja taka ułatwiła by rozwiązanie problemu wielu osobą.

Proszę o odpowiedź jeżeli ktoś będzie miał pewność (sprawdzone pod kontem technicznym) - ja niestety nie mam takiej możliwości CRT

 

Pozdrawiam

I z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

Hehe, przypadkiem wlazlem do tego tematu i znowu mi sie spodobalo;]

 

Od siebie polecam granie z Gremaitre - klasowo poukladany edek, lucho83cor - ciekawy jack, dragukingto - maszujacy baek, srd_brothers - skuteczny marduk. Ale i tak najlepszy jest wspomniany przez Ukyo Prodigalson2 - koles gra DJ i robi to po prostu slicznie - chyba najfajniejsze baty, jakie dostalem na necie.

 

Jakby kto chcial zagrac to slac invite'y do Madpicool.

Odnośnik do komentarza
Gość mevek
Hehe, przypadkiem wlazlem do tego tematu i znowu mi sie spodobalo;]

 

Od siebie polecam granie z Gremaitre - klasowo poukladany edek, lucho83cor - ciekawy jack, dragukingto - maszujacy baek, srd_brothers - skuteczny marduk. Ale i tak najlepszy jest wspomniany przez Ukyo Prodigalson2 - koles gra DJ i robi to po prostu slicznie - chyba najfajniejsze baty, jakie dostalem na necie.

 

Jakby kto chcial zagrac to slac invite'y do Madpicool.

 

lepszy tylko od niego jest " Bitochou " najlepsza europejska kuma ^ ^

Odnośnik do komentarza
Zagraj z ZeliwnaPiesc to sie dowiesz co mialem na mysli;] Slowa tego nie oddadza;] Ale do dzis pamietam, jak na turnieju we wloszech owczesnie najlepszy feng w europie po pierwszej walce z Mirasem szybko zmienil swoja glowna postac;]

rowniez chcialbym zobaczyc jego "mine" ! musialo bolec :D

wracajac do tematu to wiem, co masz na mysli bardzo dokladnie, poniewaz zdaza mi sie zagrac czasem z owym pogromca devilow. ida poty ^ ^

a ostatnio to nawet skapil Bitochou w walce "mirror match" (ONLINE), wiec to wszystko wyjasnia :)

sorki za nieczyste zagranie, ale tylko sprawdzam karty :D

p.s pamietam cie z turnieju tekkena 3 (gdzie byl to juz jest wielki -> ? ) na ktory to bylem ze skupniami bez agi niestety :/ wiec pozwole sobie zapytac jak sie masz? i czy dalej pykasz?

mysle, ze tak, bo temat jeszcze wertujesz... a to cos znaczy... ?

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...