Skocz do zawartości

Tekken DR Online


ps3 gitez

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam wszystkich do zapisywania się na turniej T: DR Online w odpowiednim temacie :)

Jakby ktoś chciał potrenować to podaję moje ID- KomandosPL

zaproszenie juz do ciebie leci z mojego konta ^ ^

p.s. zapamietajcie sobie raz na zawsze!!!! ze w online nie rzucamy i nie atakujemy przeciwnika kiedy nie ma zasięgu (widać to jak na dłoni kiedy ma zielony, pomarańczowy bądź czerwony stan połączenia a jeśli ma czarny to znak ze atak trzeba przerwać) w inny razie gra nie ma sensu z takim przeciwnikiem.

po pewnym czasie i tak doświadczycie uczucia ze nikt z wami nie chce grac kimkolwiek jesteście. pozdrawiam

 

 

Nie ma reguły z tym wskażnikiem ,czasami pokazuje brak zasięgu i gra się komfortowo a czasami full i jest lipa.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zapraszam wszystkich do zapisywania się na turniej T: DR Online w odpowiednim temacie :)

Jakby ktoś chciał potrenować to podaję moje ID- KomandosPL

zaproszenie juz do ciebie leci z mojego konta ^ ^

p.s. zapamietajcie sobie raz na zawsze!!!! ze w online nie rzucamy i nie atakujemy przeciwnika kiedy nie ma zasięgu (widać to jak na dłoni kiedy ma zielony, pomarańczowy bądź czerwony stan połączenia a jeśli ma czarny to znak ze atak trzeba przerwać) w inny razie gra nie ma sensu z takim przeciwnikiem.

po pewnym czasie i tak doświadczycie uczucia ze nikt z wami nie chce grac kimkolwiek jesteście. pozdrawiam

 

 

Nie ma reguły z tym wskażnikiem ,czasami pokazuje brak zasięgu i gra się komfortowo a czasami full i jest lipa.

 

masz absolutna racje. czasem mimo dobrego połączenia, czuje sie dyskomfort.

Odnośnik do komentarza
Zapraszam wszystkich do zapisywania się na turniej T: DR Online w odpowiednim temacie :)

Jakby ktoś chciał potrenować to podaję moje ID- KomandosPL

zaproszenie juz do ciebie leci z mojego konta ^ ^

p.s. zapamietajcie sobie raz na zawsze!!!! ze w online nie rzucamy i nie atakujemy przeciwnika kiedy nie ma zasięgu (widać to jak na dłoni kiedy ma zielony, pomarańczowy bądź czerwony stan połączenia a jeśli ma czarny to znak ze atak trzeba przerwać) w inny razie gra nie ma sensu z takim przeciwnikiem.

po pewnym czasie i tak doświadczycie uczucia ze nikt z wami nie chce grac kimkolwiek jesteście. pozdrawiam

 

 

Nie ma reguły z tym wskażnikiem ,czasami pokazuje brak zasięgu i gra się komfortowo a czasami full i jest lipa.

 

masz absolutna racje. czasem mimo dobrego połączenia, czuje sie dyskomfort.

 

LOL, mevek ty się lepiej nie wypowiadaj. Za te cyrki co odwalasz to już jesteś na mojej czarnej liście. Niestety niekiedy bardziej niż lagi w grze irytują sami gracze :/

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza

(...)tak jak niektóre ssaki, ja też łapie czasem złe dni.

z 2 strony dobre połączenie za ocean jest rzadkością. z reszta moja gra nie opiera sie na rzucaniu przeciwnika z prawej na lewa, wiec nijak sie z zdał twój komentarz.

p.s. co masz na myśli pisząc cyrki ?

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Nick killabien niech ktoś sie zgłosi do gry.

 

Edit: Ku,rwa przez te lagi czasami sie nie da grać. Ja typa nawalam chce zrobić juggla ia tutaj zero reakcji, ale już w następnej walce wchodzi normalnie. Fak

wysyłam zaproszenie...

dzięki online ogram sie troszkę :D

Odnośnik do komentarza
Ej też trafiacie na kapuściarzy? no kurde walczysz z takim chcesz zrobic juggla to Ci zlaguje a on ciagle to samo i czasami tylko coś zmieni żebyś nie zblokował. MEvek nie dotarło do Ciebie moje zaproszenie?

wyslij ponownie prosze!

co do online to nie mam żadnych lagow :D robe juggle i nie ma opcji by cos nie wyszlo, a ziomki co graja na lagi so nie w temacie <-- bynajmniej u mnie w roomie ;) pozdro...

Odnośnik do komentarza
najbardziej rozbrajaja mnie typy cwele ktorzy zakladaja roomy, dolaczasz sie, ogladasz cala walke, zeby po niej ktos Cie z roomu wyje.bal (vide Ukyo) :/ jak chcesz se pograc z kolega to room na 2 osoby a nie tracisz czas innych graczy tylko po to zeby se popatrzyli :/ bezsens...

to takie "szopki" sie teraz odstawia... no ladnie, ladnie...

Odnośnik do komentarza

Dla zainteresowanych ... wypiszcie pare Nickow graczy ktorzy poprostu graja w Tekkena zamiast lamic na 3 ciosy na lagu + rzut

Mavek wiem ze pewnie sie ze mna nie zgodzisz co do wyboru nickow ;p ale nie wszyscy sa tacy za-je-bi-sci jak ty i dla mnie ci kolesie juz na online wymiataja xDDD

 

NarutoUzamakiAC - ( Devil Jin , Kaz ) Najlepszy wavedash w Tekkenie Online ...

ProdigalSon2 - ( Devil Jin , Feng ) Nastepny dobry DJ

Bullrage - ( Hwo , Lee , Bryan ) Super Manual robi skillowe Juggle w online Mavek mowi ze koles ssie xDDD

Dark_Ky - ( Xiao ) bez komentarza nie umiem grac na ta mala pi-zde wiec dostaje baty ale koles jest dobry

gangsta1216 - ( Xiao ) jeszcze lepsza mala pi-zda ^_^

juanmanova - ( Bryan ) gra Bryanem szkoda slow skuteczny koles

KRoLdBoYKR - ( Lee Hwo Bryan Mokujin ) kolejny gracz z niezlym manualem robiocy popisowe akcje w online

MAVEK_MARSHALL - ( Law , Bryan , Feng ) Tani podcinajacy kapiacy sku... nie no zartuje mysle ze top 5 graczy online gra bardzo skutecznie i przyjemnie dla oka :*

Zen___ - ( Yoshi ) hmmm najlepszy Yoshi Online

ZeliwnaPiesc - ( Kuma , Wang , Bruce ) Kolejny polski gracz o "przyzwoitych" umiejetnosciach Kuma robi mi bol glowy

xXMishimasterXx - ( Mishimy , Hwo ) ... Najlepszy Mishima player Online

DenisCRO - ( Marduk ) jeden z niewielu Mardonow a z tych niewielu on jest najlepszy

JinTheBest - ( Jin ) Tak to on nie sikac ... ciezko go dorwac ale najlepszy Jin w europie ;p

SoHiT - ( Anna King Lil ) Fajny King kapiasta Anna a o Lil nawet nie wspomne poprostu gra w miare skutecznie

Jin75_SkS - ( King ) Najfajniejszy King Online

TekkenChances - ( Nina Anna ) gra dzi-wkami wiec no commment ;p

Machel - ( Hwo ) Brak ogrania w Tekkena daja o sobie znac bardzo fajny Hwo tylko za duzo rzuca xDDD

TheMainManSWE - ( Kaz ) dzisiaj mialem przyjemnosc z nim pograc i musze naprawde napisac ze byla to przyjemnosc za(pipi)isty Kaz

Mejzor - ( Yoshi ) Mejzor to Jamor z Forum kolejny fajny Yoshi z dobrym polaczeniem

 

Niech inni tez daja nicki DOBRYCH graczy i moze wkoncu bedziemy sie mniej wkoorwiac na ta gre

Odnośnik do komentarza
Pal ... w NTSC to juz sie w ogole grac online nie da :P

z pal_a rzecz jasna!

a o to moja lista:

-bitochou (najlepsza kuma z jaka kiedykolwiek grałem),

-NarutoUzumakiAC (wspaniały dash_er nawet w online)

-NeoNinja (bardzo dobry steve),

-Locolei (prze_skuteczny lei)

-aha... jeszcze PYCHU (stary wyjadacz)

każdy ma swoja kapę na, która ludzie sie nabierają i nic na to nie poradzimy... niektórych rzeczy po prostu nie da sie zobaczyć :/

to, iz ja nie preferuje rzutów online to nie jest moja osobista zachcianka, bo przecie tam nie ma ucieczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

co innego blokować, niz wyczuć timing odpowiednich klawiszy do wyrwania z owego rzutu, ale co tam... w końcu i tak nikt nie traktuje online na serio!

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...