Skocz do zawartości

Tekken DR Online


ps3 gitez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

T5dr nie chodzi dobrze online, więc jeśli chcesz pograć online to możesz mieć problem. To jest moje zdanie, bo ja z lagami grać nie mam zamiaru ;p Może komuś odpowiadają lagi kilku(nastu) frejmowe, to niech próbuje :( Pozatym pytanie "mam 512 kb/s, czy będzie dobrze chodzić?" jest trochę niepełne, bo to nie tylko zależy od przepustowaności downloadu, ale także od uploadu oraz innych czynników.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No z tymi lagami to jest lipa niestety. Jednak w nocy, jak se wylacze wszystkie kompy na chacie i kolezka po 2 stronie tez ma spoko lacze, to nie ma problemu w sumie - wczoraj gralem z niejakim luksikiem (PL) i chodzilo jak w vs offline (nawet iWS bryana dalo sie spokojnie robic;]), ale w nastepnej walce w tym samym roomie, ale juz z innym kolesiem mialem lagi jak ta lala;]. Mowie - duzo zalezy nie tylko od naszego lacza, ale i od lacza przeciwnika (ja np jak widze kazka czy DJa, co graja na uf+4,4,4,4 to jestem pewien, ze kolesie graja "na lagi", bo nawet najwiekszy matol tego nie robi). A ze stwierdzeniem, ze wszyscy maja lagi to bym polemizowal - udalo mi sie zagrac z #1 total ranging Europe - kolo gral DJ i mial tak movement po arenie i tak wykonywal swoje akcje, ze to jest po prostu niemozliwe, zeby on mial jakiekolwiek lagi.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Veron bo to o to chodzi - sa na online zeby nie byc chamskim - leszcze - ktorzy graja totalnie pod laga. wchodze do gry, koles 480 winow, 80 lostow, 22 winy w roomie. Obsuje gre - -_-; - polowa ciosow po dlaga, zero SS. Biore Fenga (to nie moja postac) i bez wysilku 3:0. Pozniej spotkasz kogos, kto ma stats 140-100 (pewna xiao poczatek usa online; koles z europy) - i gra sie pieknie - kazdy gra swoje, ping obry mimo to i tak nikt nie probuje nawet robic smiesznych ruchow pod laga, tylko 100% swoje - szybki movement, klasyczne granie. Grajac z taka osoba gra sie przyjemnie - nie jest to moze offline, ale jest juz niezle. Jak jest lag/niewielki lag a koles robi jakies pol ekranowe wyskoki (zanim przerwiesz ss na blok, bedzie hit, bo lag) - wychodzi sie i szuka dalej;). po jakims czasie masz /friends liste z ktorymi wiesz ze gra sie ok:). I mimo laga mozna pograc z czolowka - na usa na poczatku gralem sporo z Bode78, aby pozniej sie dowiedziec ze to real Bode:).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

z tym pokojem to fajna sprawa, choć nie zawsze sie ktoś chętnie przyłącza :P zwłaszcza jak mam irlandzka flagę (pracuje w Irlandii) ale jak widzę naszych to automatycznie ja zmieniam na swojska ale również wtydy tez zostaje wykapany bo w końcu mogę sie podszywać;) ale nie w tym przypadku. ;)

i jak zauważyłem po 2 w nocy lagow jako tako nie ma bo punche wchodzą w jugielkach częściej jak zadziej... pozdro...

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

jest tylko jedna wiec to na pewno ta...

propos juz ja zmienilem na nasza na stale :P chlopaki laczcie sie bo chce z wami zagrac :/ zobaczyc jak to jest z polaczeniem z polska bo inni maja nasze flagi ale to napewno gracze z angli, szkocji badz gdziekolwiek z zagranicy.

5iona

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Zapraszam wszystkich do zapisywania się na turniej T: DR Online w odpowiednim temacie :)

Jakby ktoś chciał potrenować to podaję moje ID- KomandosPL

zaproszenie juz do ciebie leci z mojego konta ^ ^

p.s. zapamietajcie sobie raz na zawsze!!!! ze w online nie rzucamy i nie atakujemy przeciwnika kiedy nie ma zasięgu (widać to jak na dłoni kiedy ma zielony, pomarańczowy bądź czerwony stan połączenia a jeśli ma czarny to znak ze atak trzeba przerwać) w inny razie gra nie ma sensu z takim przeciwnikiem.

po pewnym czasie i tak doświadczycie uczucia ze nikt z wami nie chce grac kimkolwiek jesteście. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...