Skocz do zawartości

Problem z udostępnianiem mediów do X360 via WMP11


Rekomendowane odpowiedzi

Ja teraz tez mam podobny problem z tym, ze jak juz sie nie moglem polaczyc z kompem to zainstalowalem ten program TVersity i przez niego udalo sie nawiazac polaczenie z konsola, ale nie umialem sie nim poslugiwac wiec odinstalowalem ale teraz w konsoli jak chce wejsc do muzyka/kompuer to mi nie pokazuje jak wczesniej nazwy mojego kompa tylko dalej widzi tego TVersity mimo ze go mam odinstalowanego. Kurcze niech ktos cos doradzi bo nie wiem juz co mam zrobic, a nie chce mi sie reinstalowac windowsa.

 

Ewentualnie jakby mi ktos wytlumaczyl obsluge tego TVersity na PM to bylbym wdzieczny.

Edytowane przez LooKaZ
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak mam zrobione, i dalej echo

w tym sęk

Spróbuj przekopiować muzykę do folderu Muzyka w moich dokumentach (chodzi o ten windowsowski).

 

U mnie też zawsze działało, a od pewnego czasu konsola nie chce mi się z komputerem połączyć.

Sprawdź czy masz włączone na kompie udostępnianie (napjerw w WMP a pozniej sprawdz w ustaieniach sieci, kilka razy mialem ze samo mi sie resetowało).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cześć,

 

sorki za odgrzewanie tematu, ale teraz ja borykam sie z tym problemem i nie potrafię dac sobie rady :whistling:

Konsola podpięta przez router, na kompie win media player 11, firewall wyłączony, na konsoli net i live normalnie śmiga a konsola kompa/komp konsoli nie widzi. W momencie udostępniania plików w WMP konsoli nie ma na liście urządzeń do zezwolenia do współdzielenia plików. Macie jakieś pomysły? Bo wypróbowałem już chyba wszystko i powoli mi sie kończą...

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

ja sobie przez winampa nowego udostępniłem. "winamp remote" trzeba zaznaczyć przy instalacji. potem tylko dodajemy folder który ma konsola widzieć, winamp nawet nie musi byc włączony (ja go wywaliłem zostawiając tylko remote). konsola widzi to normalnie jako komputer. i wszystko hula fajnie (playlisty widzi te co miałem do foobara [m3u tylko rozpoznaje] więc już na konsoli nic nie trzeba dodawać ustawiać).

 

a co do radia internetowego to jest taki motyw że część stacji jak się m3u plik otworzy w notatniku ma końcówkę "mp3/ogg/wma/itp" te radia działają na iksie przez udostępnianie, te co mają "cyferki" na końcu nie idą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...