Skocz do zawartości

Lost Planet


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

No to robi się ciekawie - tu DMC 4 5Gb, tu Lost Planet 5Gb, Resident Evil 5 pewnie 10Gb... WTF CAPCOM ??!!

Bardzo ciekawa sprawa z tą instalacją danych na dysków... wręcz podejrzana :/

 

jeszcze jakby nie trzeba bylo ruszac dupy z fotela po plyte ablo dawalo by to jakies naprawde wyrazne efekty ale takto jest to juz naprawde robienie z konsoli PCta :P

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Po prostu partactwo! Robia DMC4 na obie konsole gdzie obydwie wersje stoja na tym samym poziomie, a potem wypuszczaja port z X'a dosc starego Lost Planet, ktore jest krotko mowiac bezszczelnym(szczegolnie przy takiej "jakosci" portu) skokiem na kase!

Na takim przykladzie widac, ze niektorzy developerzy sami partacza port, a potem sie usprawiedliwiaja, ze jakie te Ps3 jest trudne do programowania ^_^

Odnośnik do komentarza
No niestety - Capcom nie popisał się zbytnio konwersją Lost Planet'a na PS3 :P

 

Tu macie recke z IGN.com (oczywiście wersji US)

 

http://ps3.ign.com/articles/855/855216p1.html

Oceny inne nie różnią się zbytnio. Średnia 70% daje nam do myślenia, wstyd , wstyd i hańba

http://www.gamerankings.com/htmlpages4/943729.asp

Hmmm... Lost Planet bylo niezle, ale w 2006 roku. Po konwersji na PS3 nigdy nie obiecywalem sobie gry swietnej, jednak mialem nadzieje, ze Capcom dostarczy nam przynajmniej sprawny port z X360. Tak sie jednak nie stalo. Czy bede plakal? Nie, poniewaz na PS3 mam inne, lepsze gry tego typu, wraz z nadchodzacym Army of Two na czele, na ktorego czaje sie od dawna. Generalnie LP na PS3 byc moze kiedys wyrwe, za 40-50 zl na allegro, bo tyle ta gra warta. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Może ktoś się wypowiedzieć na temat tej gry? Żeby było łatwiej zadam pytania:

 

1) Jak z animacją? Tak samo do dupnie jak w demie czy lepiej? Często chrupie w singlu?

2) Co z grafą? Tekstury tak rozmazane jak w demie?

3) Da sie grać online?

na tylo co pobiegałem to jest spoko

czasem, ale mało gram w singlu

oj da, gdyby nie warhawk to siedziałbym w LP

Odnośnik do komentarza

Wstydzić to może się Microsoft i jego płonące, nie nadające się do niczego pudła. Przez ten chłam ominęły mnie świetne tytuły Dead Rising i Mass Effect. Lost Planet nie odpuszczę. Tym bardziej, że ma genialny tryb online z mechami.

Jak wygląda granie przez sieć? Często wyrzuca? Sporo osób ma lagi?

Wkurza mnie to, że większość gier jest niestabilna. W Warhawku nie ma żadnych opóźnień. Jeśli w pełnej wersji występują takie opóźnienia jak w demie to będę musiał się zastanowić nad kupnem tej gry. Kane & Lynch też miał świetny tryb online tylko nie dało się w niego grać. Proszę o konkretną odpowiedź.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
Jak wygląda granie przez sieć? Często wyrzuca? Sporo osób ma lagi?

Wkurza mnie to, że większość gier jest niestabilna. W Warhawku nie ma żadnych opóźnień. Jeśli w pełnej wersji występują takie opóźnienia jak w demie to będę musiał się zastanowić nad kupnem tej gry. Kane & Lynch też miał świetny tryb online tylko nie dało się w niego grać. Proszę o konkretną odpowiedź.

nie stwiedziłem specjalnie lagów, wszystko chodziło płynnie co prawda nie sprawdziełem wszystkiego pogram w weekend dłużej to dam znać

ale jest miodnie, tym bardziej że to nowy tytuł i wymiataczy, nie ma cudów jak w cod4 też nie ma (chodzi mi o wieczne czekanie)

moje łącze to 1,5 mb więc nawet w cod4 nie miałem lagów poza 1 mapą już nawet nie pamiętam jak się nazywała

Odnośnik do komentarza

Zaryzykowałem i kupiłem LP. Średnia ocen niska, ale gra od capcom nie może być zła :( . Dziś wieczorem albo jutro podzielę sie wrażeniami.

 

 

edit:

 

Właśnie skończyłem sesje z LP. Przeszedłem 6 pierwszych misji w singlu i rozegrałem około 8 meczy online. Graficznie może nie jest az tak ładnie jak w dmc 4 ale nie ma co narzekać. Wszystkie wielkie stwory(arkaidy chyba to sie zwie) z którymi miałem do czynienia w singlu są niesamowite. IMO robią większe wrażenie od bossów z dmc 4 ( którego to przeszedłem 3 dni temu ). Pod koniec każdego etapu czekają kolejne bydlaki co mi sie bardzo podoba. Dropy animacji występują ale nie aż tak często jak sie tego spodziewałem. Najczęściej przy zmianie lokacji, wychodzisz z jaskini na zewnątrz, lub bez powodu, idziesz sobie - nikt cie nie atakuje a animacja dropuje ;) dziwne.... W czasie walki wszystko jest w porządku nawet jak w koło lata ffpyte różnego robactwa i atakuje cie jakieś bydle, dziwne.... Chyba capcom sie po prostu nie przyłożył. Fabuła i dialogi.... tu chwila ciszy. Można spokojnie skipować wszystkie cut scenki bo zarówno fabuła jak i dialogi są po prostu denne - chyba że chcesz sie pośmiać, ale nie radze.

 

Jak narazie za singiel (z nastawieniem na akcje nie na fabułe) spokojnie 9/10

 

Multi wydaje sie fajne ale jeszcze za mało pograłem żeby coś konkretnego napisać. Dużo japońców na serwerach i sporo wymiataczy powyżej 60 lvl. Zawsze byłem w ostatniej 5 na 16 graczy. Baaardzo wolno sie porusza nasz hiroł i graficznie wyraźnie gorzej niż w singlu. Dropy dużo częściej występują ale nie przeszkadzają zbytnio. Co najważniejsze nie zaobserwowałem laggów. Wole Warhawka.

 

Multi 8/10

Edytowane przez Afroman
Odnośnik do komentarza

LOST PLANET COLONIES

http://www.gametrailers.com/player/31922.html

What the hell? Lost Planet Colonies? Pierwsze słyszę? Gra ma ukazać się 23 maja. Pewnie ukaże się tylko na Xbox.

Szkoda słów. Roczne opóźnienie części pierwszej a teraz to. Z drugiej jednak strony nie ma co żałować. Widać, że gra opierać się będzie na współpracy i w pojedynkę nic nie wskóramy. Gdyby tylko osobom grającym online praca umysłowa nie była obca. Więcej frustracji niż dobrej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Zaryzykowałem i kupiłem LP. Średnia ocen niska, ale gra od capcom nie może być zła :/ . Dziś wieczorem albo jutro podzielę sie wrażeniami.

 

 

edit:

 

Właśnie skończyłem sesje z LP. Przeszedłem 6 pierwszych misji w singlu i rozegrałem około 8 meczy online. Graficznie może nie jest az tak ładnie jak w dmc 4 ale nie ma co narzekać. Wszystkie wielkie stwory(arkaidy chyba to sie zwie) z którymi miałem do czynienia w singlu są niesamowite. IMO robią większe wrażenie od bossów z dmc 4 ( którego to przeszedłem 3 dni temu ). Pod koniec każdego etapu czekają kolejne bydlaki co mi sie bardzo podoba. Dropy animacji występują ale nie aż tak często jak sie tego spodziewałem. Najczęściej przy zmianie lokacji, wychodzisz z jaskini na zewnątrz, lub bez powodu, idziesz sobie - nikt cie nie atakuje a animacja dropuje :P dziwne.... W czasie walki wszystko jest w porządku nawet jak w koło lata ffpyte różnego robactwa i atakuje cie jakieś bydle, dziwne.... Chyba capcom sie po prostu nie przyłożył. Fabuła i dialogi.... tu chwila ciszy. Można spokojnie skipować wszystkie cut scenki bo zarówno fabuła jak i dialogi są po prostu denne - chyba że chcesz sie pośmiać, ale nie radze.

 

Jak narazie za singiel (z nastawieniem na akcje nie na fabułe) spokojnie 9/10

 

Multi wydaje sie fajne ale jeszcze za mało pograłem żeby coś konkretnego napisać. Dużo japońców na serwerach i sporo wymiataczy powyżej 60 lvl. Zawsze byłem w ostatniej 5 na 16 graczy. Baaardzo wolno sie porusza nasz hiroł i graficznie wyraźnie gorzej niż w singlu. Dropy dużo częściej występują ale nie przeszkadzają zbytnio. Co najważniejsze nie zaobserwowałem laggów. Wole Warhawka.

 

Multi 8/10

 

 

to moze sie skusze na nią, multi mnie zbytnio nie interesuje. a singiel moze byc ciekawy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Tryb multiplayer jako standard w każdej grze to jakiś absurd. Ze wszystkich gier chyba jedynie Warhawk działa jak należy. Żadnych opóźnień i rozłączeń. W Lost Planet nie da się praktycznie grać. Lagi powodują, że przeciwnicy przez krótki czas stoją w miejscu. Trzeba celować w miejsce gdzie przeciwnik powinien być a nie gdzie jest. Oczywiście problem ten dotyczy małej grupy osób, która stanowi jakiś tam procent ogółu graczy. W Warhawku jednak dało się to jakoś zrobić co w przypadku gier od third-party deweloperów jest praktycznie nie możliwe do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Warhawku jednak dało się to jakoś zrobić co w przypadku gier od third-party deweloperów jest praktycznie nie możliwe do zrobienia

 

Osobiście obwiniam serwery, EA w przypadku Bad Company h*** wie co tam namieszało, Capcom też raczej Bóg wie jakich serwów nie dało. Ale Incognito miało nawet artykuł o serwerowni złożonej z PS3-jek które tym wszystkim sterują.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

ale nie sa one tak uciążliwe jak to wszyscy mówią. Ba, mi tam to w ogóle nie przeszkadza a trzeba powiedzieć że gra jest fantastyczna i jezeli nie miałes styczności z wersja na pc albo xo to śmiało łykaj.

 

Najdziwniejsze jest to, że gra raz wygląda fantastycznie, by chwilę później pokazac nam przed oczami tekstury rodem z psxa:o

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...