Skocz do zawartości

Lost Planet


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Na innym forum piszą że różnic nie ma.

Ja tam również nie widzę różnicy, ale zawsze gwizdałem na grafę.

Samo demo jest identyczne jak te z X360, jedynie online i jedynie na mapie Pirate Fortress, giera dalej wypas, dziś strzeliłem trzy meczyki z czego 2 wins ;) trzeci teamowy i niestety trafili mi się cieniasy w drużynie. Widziałem nawet kilku polaków. Na pełną grę raczej się nie zdecyduję, offline przeszedłem 2 czy 3 razy na Xie, a online z moją osiedłówką chodził jakby chciał, a nie mógł, raz udało mi się zagrać na 30 prób(ani grama przesady). No chyba, że tu poprawią to się pomyśli, dla osób które nie grały, będzie to kolejny tytuł do sprawdzenia, bo choć Lost Planet nie jest na 9+ to i tak jest to kawał dobrej gry.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to demo to padaka. Nie można grać! Widzi ciągle 6 serwerów na które nie można wejść, mimo wielu prób i wolnych miejsc (informacja że błąd połączenia). Próbowałem samemu założyć pokój, ale po 30 minutach czekania na chętnych do gry sobie odpuściłem. Jednym słowem: żałość ;)

Odnośnik do komentarza

Ale macie problemy, trzeba wchodzić na nowo powstałe serwery z 1/8 2/8 i łączy bez problemu, żeby od razu porażka, stres ;)

 

Online całkiem fajne, można pograć nic poza tym, po Warhawku mam ciągle wrażenie, że jest trochę powolnie i plansze jakieś miniaturowe... do tego jakość połączenia ma za duży wpływ na przebieg gry, raz rakieta VS zabija 1 strzałem, innym razem potrzeba 3 serie z karabinu i z 4 rakiety :P

Odnośnik do komentarza

Krótka recenzja dema (wersja multi).

 

Przyznam się, że w takie dno nie grałem już dawno. Ta gra to jednym słowem "żal". Po dosyć dobrej gierce na X-a (wysokie oceny w magazynach i serwisach internetowych), oraz świetnej graficznie wersji na PC DX10, spodziewałem się miażdzącej grafiki... lecz to co zobaczyłem to prostu brak słów. Ilość fps/sek jest bardzo niestabilna. Ma się wrażenie, że w pewnym momencie jest 30fps a chwilę później 15 fps - żal. Grafika - sprawa podstawowa - byłem bardzo pozytywnie nastawiony do tej gry, lecz to co zobaczyłem w pierwszej chwili to gra z PS2. Zero jakichkolwiek efektów graficznych, a jak już są to są z bardzo niskiej półki. Jednym zdaniem - chamówa po całej linii. To co Capcom od(pipi)ało nie powinno ujrzeć światła dziennego, bo wygląda jak wersja pre-alpha. Nie będę już wspominał o problemach z wejściem na jakikolwiek serwer.

Może coś się jeszcze zmieni do chwili premiery, chociaż bardzo w to wątpię. Na obecną chwilę, gra nie warta złamanego grosza.

Edytowane przez w00t
Odnośnik do komentarza

Mi sie gra podoba. Kiedyś u kumpla grałem na x360 i graficznie jest troche gorzej jeżeli porównamy multi do singla. Multi na x360 wyglądało IMO niemal identycznie. Pełna wersja będzie wyglądać pewnie tak jak na X0 a moze i lepiej. Silnik maja obcykany bo to ten sam co przy DMC a do premiery jeszcze troche zostało. Wydaje mi sie ze puścili demo multi aby sprawdzić jak ich servery sobie poradzą czy cuś:P, bo to bodajże pierwsza onlineowa gra na ps3 od capcom. Jeżli LP by kosztowała 60 euro to bym ja kupil, a jezeli ma byc w lepszej cenie ( podobno 40 euro) to jak dla mnie jest to must have.

 

PS. Nie mam żadnych problemów z wejsciem do gry. Czasami pokoj jest pełny ale wystarczy wybrać jakiś z 1-3/8 osób i poczekać ze dwie minuty.

Odnośnik do komentarza

jak chcecie sie dolaczyc do gry to po pierwsze latwiej na demie zciagnietym z psn usa a po drugie odrazu po wyszukaniu pokoji wejsc do tego gdzie jest 1/8.Giera wedlug mnie kosi jak na xie oczywiscie jesli chodzi o gameplay.Grafika dalej jest za(pipi)ista aczkolwiek teksturki i fremrate sa minimalnie gorsze ale zobaczymy jak bedzie w pelnej wersji.Jak dla mnie must have mimo ze gralem na xie top wpyte mi tej giery brakowalo zreszta to jeden z najlepszych tytulow na 360 jesli chodzi o klimat obok gearsow dead rising bioshocka wiec mysle ze ladnie tytul zarekomendowalem:)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Teraz porownalem demo z wersja na X360, w wersji na PS3 jest odrobine gorszy AA, gorsza ostrosc, reszta raczej juz tak samo wyglada, jesli chodzi o wyglad.

W PS3 dodali nowe ludziki (na X360 obie druzyny graja piratami), i widac flagi krajow z ktorych pochodza gracze. Dziwne jest, ze na konsoli Sony mozna grac tylko w 8, a na X0 w 16... Aha, duzo latwiej bylo mi dolaczyc do meczu na PS3, tez na tej konsoli byly duzo mniejsze lagi i wiecej ludzi mialo podlaczony headset.

 

Jak cos to porownywalem TYLKO demka.

Odnośnik do komentarza
Ale macie problemy, trzeba wchodzić na nowo powstałe serwery z 1/8 2/8 i łączy bez problemu, żeby od razu porażka, stres :)

 

Online całkiem fajne, można pograć nic poza tym, po Warhawku mam ciągle wrażenie, że jest trochę powolnie i plansze jakieś miniaturowe... do tego jakość połączenia ma za duży wpływ na przebieg gry, raz rakieta VS zabija 1 strzałem, innym razem potrzeba 3 serie z karabinu i z 4 rakiety :)

 

No właśnie. Te błędy są wynikiem tego, że ktoś zamknął pokój albo jest pełny. Największym problemem są opóźnienia.

Krótka recenzja dema (wersja multi).

 

Przyznam się, że w takie dno nie grałem już dawno. Ta gra to jednym słowem "żal". Po dosyć dobrej gierce na X-a (wysokie oceny w magazynach i serwisach internetowych), oraz świetnej graficznie wersji na PC DX10, spodziewałem się miażdzącej grafiki... lecz to co zobaczyłem to prostu brak słów. Ilość fps/sek jest bardzo niestabilna. Ma się wrażenie, że w pewnym momencie jest 30fps a chwilę później 15 fps - żal. Grafika - sprawa podstawowa - byłem bardzo pozytywnie nastawiony do tej gry, lecz to co zobaczyłem w pierwszej chwili to gra z PS2. Zero jakichkolwiek efektów graficznych, a jak już są to są z bardzo niskiej półki. Jednym zdaniem - chamówa po całej linii. To co Capcom od(pipi)ało nie powinno ujrzeć światła dziennego, bo wygląda jak wersja pre-alpha. Nie będę już wspominał o problemach z wejściem na jakikolwiek serwer.

Może coś się jeszcze zmieni do chwili premiery, chociaż bardzo w to wątpię. Na obecną chwilę, gra nie warta złamanego grosza.

 

Grafika nie jest tak tragiczna. Po za tym wiele obiektów można zniszczyć co urozmaica rozgrywkę. Sama zabawa jest przednia. Mozolne ruchy uważam za plus bo mam słaby refleks. Od Resistance mnie odrzuciło bo nie nadążałem nad innymi graczami. Tak jak napisałem wyżej największy problem to lagi. Niezniszczalność i strzały znikąd.

Odnośnik do komentarza
Jak dla mnie to demo to padaka. Nie można grać! Widzi ciągle 6 serwerów na które nie można wejść, mimo wielu prób i wolnych miejsc (informacja że błąd połączenia). Próbowałem samemu założyć pokój, ale po 30 minutach czekania na chętnych do gry sobie odpuściłem. Jednym słowem: żałość :)

:D Selectem odświeżasz listę. Ludzie szybko zamykają lub zapełniają pokoje. Po odczekaniu minuty albo ich po prostu nie ma albo gra już się toczy i nie można dołączyć. Multiplayer dopracowano. Stanowi bardzo mocną stroną tego tytułu.

Odnośnik do komentarza
Gdzieś czytałem że wersja na ps3 nie będzie sprzedawana po jakiejś wygórowanej cenie. Chyba nawet w psxe mają tam cenę 159. Prawda to?

159pln to nie wygorowana cena ?!

Z USA mozna kupic (cena z wliczona przesylka) za 22 funty = 22x5 (powiedzmy, chyba funt jest tanszy nawet) = 110 pln.

?????

To gdzie ta nie wygorowana cena ? Dziwny kraj ta Polska - wszyscy chca wszystkich wyruchac bez litosci.....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...