Skocz do zawartości

Lost Planet


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko cokolwiek wywnioskować po screenach ,ale mozna zauważyć że ogień jak i padający puch jest chyba gorszy na PS3 ;/ trzeba czekać do premiery...

 

Jak nietrudno zauważyć, jest to porównanie wersji retail z produkcją w toku :( Ostatnie screeny od Capcomu (direct feed) z PS3 wyglądają okropnie. Jakby zrzucili z frame buffera przed pp.

Odnośnik do komentarza

Ja uważam (chociaż nie mam PS3 tylko XO) że warto żebyście zagrali w tą gre... Faktycznie.. Fabuła debilna i kiepskie dialogi... Klimat z kolei jest pierwsza klasa...Zimno aż czuć... AI przeciwników stoi na dosyć niskim poziomie (Wchridy i ludzie... Ludzie w VS są bardziej rozgarnięci) ale za to Bossowie których tutaj jest bardzo dużo są bardzo wymagający i co ważniejsze bardzo ciekawi...

Naprawde warto poczuć ten klimat zaszczucia i zimna...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gra jest bardzo fajna i nie wiem za co zbierała takie cięgi na X360 od posiadaczy tej konsoli. Ktoby się tam przejmował fabułą, ważne, że się dobrze gra :(

 

To tak jakby ktoś się rozwodził nad fabułą DMC i rysem psychologicznym Dante :D

 

 

Nie wiem od kogo ta gra zebrala ''ciegi'' na xie ale ja gram w nia juz od ponad pol roku w multi na xie i jak dla mnie pozamiatala wszystko (Gearsy,H3 w CoD4 jeszcze nie gralem), mimo ze nigdy nie bylem fanem tpp.gre kupilem przypadkowo i okazala sie bardzo, bardzo milym zaskoczeniem.Zgodze sie z tym ze fabula , dialogi i ogolnie singiel sa slabe, ale jezeli ktos chce kupic ta gre dla kampanii to odradzam - w multi nie ma sobie rownych, gra wymaga za.j.e.bi.stego skilla i doswiadczenia i przedewszystkim niezlego kombinowania, dlatego wiele ludzi sie do niej zraza (robia 50 level myslac ze sa juz niezli, a padaja jak kaczki, widze ze podobna sytuacja jest wlasnie w nowym Unrealu).Miod w czystej postaci, singiel kapa, a multi kosi wszystko, swiadczy o tym naprawde MASA ludzi z calego swiata, ktorzy caly czas w te gre graja.

 

P.S.Ogladalem wiele screenow z PS3 i musze powiedziec ze gra w stosunku do Xa prezentuje sie bardzo srednio (szczegolnie tekstury, ktore przywodza na mysl PS2 :P ).Tylko prosze nie posadzajcie mnie o fanbojstwo bo nie o to mi chodzi, jestem wielkim fanem tej gry i po prostu jakbym kupil PS3 i mial grac w LP z taka grafika jak ta na screenach to bym sie zalamal.No ale pdo premiery jest jeszcze czas wiec wszystko moze ulec zmianie, poczekamy zobaczymy.

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza
Screeny nie są wyznacznikiem końcowego produktu i powinieneś już to wiedzieć dawno temu. Screeny mają niższą rozdzielczość, są skompresowane, nie są z końcowej wersji gry i co najważniejsze nie są w ruchu. Dlatego ocenianie gry po screenach to objaw debilizmu.

 

rozumiem o co ci chodzi ale jakosc tekstur widac na screenach,a jak umiesz czytac to przeczytaj kocowke mojego posta jeszcze raz - napisalem ze do premiery jeszcze jest czas wiec grafika moze ulec duzej zmianie.

Odnośnik do komentarza
Screeny nie są wyznacznikiem końcowego produktu i powinieneś już to wiedzieć dawno temu. Screeny mają niższą rozdzielczość, są skompresowane, nie są z końcowej wersji gry i co najważniejsze nie są w ruchu. Dlatego ocenianie gry po screenach to objaw debilizmu.

Ok,to zarzuc linka do screenów które "są w ruchu" ;) Sorry,nie mogłem sie powstrzymać ;)Przecież on nie oceniał gry ale porównanie screenów PS3 vs 360 .Przecież screen z 360 też " maja niższą rozdzielczość, są skompresowane, nie są z końcowej wersji gry i co najważniejsze nie są w ruchu" 8)

Ech nie ma co sie oszukiwać,zapowiada sie kolejny port wygladający nieco gorzej,ja tam płakać z tego powodu nie bedę,świat sie nie zawalił ;)

Odnośnik do komentarza
Screeny nie są wyznacznikiem końcowego produktu i powinieneś już to wiedzieć dawno temu. Screeny mają niższą rozdzielczość, są skompresowane, nie są z końcowej wersji gry i co najważniejsze nie są w ruchu. Dlatego ocenianie gry po screenach to objaw debilizmu.

Ok,to zarzuc linka do screenów które "są w ruchu" ;) Sorry,nie mogłem sie powstrzymać ;)Przecież on nie oceniał gry ale porównanie screenów PS3 vs 360 .Przecież screen z 360 też " maja niższą rozdzielczość, są skompresowane, nie są z końcowej wersji gry i co najważniejsze nie są w ruchu" 8)

Ech nie ma co sie oszukiwać,zapowiada sie kolejny port wygladający nieco gorzej,ja tam płakać z tego powodu nie bedę,świat sie nie zawalił ;)

 

 

Dobrze prawi - polac mu :D

Odnośnik do komentarza

Czytaj ze zrozumieniem albo idź do szkoły. Screeny nie są w ruchu, screen to jedna klatka obrazu, która nigdy nie pokaże jak wygląda gra w "ruchu". Teraz już rozumiesz? Czy mam ci to jeszcze narysować? Idź dalej oglądać screeny i oceniaj gry na ich podstawie - może zostaniesz recenzentem gier, które jeszcze nie wyszły.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem gra jest dobra, ale od czasu premiery minął cały rok i ukazały się ciekawsze tytuły. Po screenach widać, że grafika jest wyraźnie gorsza. Może coś się jeszcze zmieni. Po ostatnim trailerze zniechęciłem się do tej gry. Postacie robione według japońskiego schematu są moim zdaniem żałosne. Zgraja debili z krzywymi ryjami. Jednak wykreowana rzeczywistość i klimat mroźnych pustkowi dają radę.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Panowie z dostępem do netu mogą dziś sprawdzić demko- które jak zaznaczyłem jest wyłacznie Online. Nie grałem w wersję na xO więc grafiki nie będę porównywał, ale wydaje mi się że jest jednak gorsza- co nie znaczy że to totalne dno. Zagrałem jeden meczyk dopiero więc i o całym systemie się nie wypowiem. Co fajne to naprawdę czuć ten zimowo- arktyczny klimat, czuć ciężar postaci noszącej cały ten ekwipunek. Nie dane mi bytło sprawdzić sterowania mechami a wydaje mi się że takowe może być dostępne, gdyz pokazało mi się ustawienie sterowania do takowego.

 

Demko full englisz- 231Mb na Jap PSstore

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...