Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

Ornit za(pipi)iscie może przegonisz osiedlowego miszcza na jego osiedle

 

Jako że grałem już w sf4 moge powiedziec że gra starczy na kolejne kilka/kilkanascie( :D ) lat przez to że jest składanką najlepszych rzeczy z poprzednich stritów ale to już pewnie wiecie :D Na pewno dośc dużo czasu wezmie wam wczucie sie w gre bo jest zupełnie inna od innych 2d.Nie mówiąc o poznaniu nowych postacii bo gra się na nie strasznie dziwnie,jakby nie pasowały do tej gry imo.A fireballe i tigery są tak fajnie zrobione że nie raz chciałem po prostu cisnąc tigerem czując że ktoś szykuje się do skoku :D Mają TAKI POWER :vincencik: Rzuty też dziwne się wydają,z ludzmi z którymi grałem każdy bał się rzucił a jak rzucił to cieszyl sie jakby sparował SA1 ryu w 3s :krzeslem: Ta gra powinna byc w Polsce turniejowa niż soul a tak znowu podzieli los sf2 3s :nie_wiem: Oby Daigo wygrał na SBO w sf4 2009 (Daigo fan :vincencik: )

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Ta gra powinna byc w Polsce turniejowa niż soul a tak znowu podzieli los sf2 3s :nie_wiem:

 

Nie ma co wróżyć.

Mam nadzieję że turniejowe granie w inne bitki niż Tekken odżyje.

Widzi mi się taki turniej jak Impact II we Włocławku, gdzie grano w cztery bitki i bylo masę ludzi.

 

SFIV, SCIV i Tekken6 na jednej imprezie - rozmarzyłem się :)

 

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy jak juz wyjdzie i ludzie ktorzy chca ta gre obadac, w koncu beda mieli okazje. W naszym pieknym rejonie swiata ( i juz nawet nie o Polske mi chodzi, ale o Europe ogolnie ) automatow z nowymi grami jest tyle co kot naplakal i jestesmy zdani na laske lub nielaske developerow. Jesli nie wydzadza gry na jakas konsole to praktycznie nikt nie ma szansy w nia zagrac (albo baaaardzo malo osob). Szkoda ale co zrobic? Ja juz rzucilem pomysl - oczywiscie polzartem, zeby jakos kupic np. T6:BR ale odzewu nie bylo... Wszyscy wydali siano na konta do WOWa ;)

 

EDIT. Dokladnie z tymi turniejami. W zasadzie sam Tekken. Tez pamietam czasy jak byly turnieje we wszystko. Kiedys chyba w Gansku, albo w Toruniu turniej byl chyba w 8 tytulow i w kazdym bylo co najmniej 15 osob. Zabawa przednia. CVS2, VF4 (nawet 3ci bylem), jakis glupi Mortal w 3D, Tekken 4, chyba 3s nawet. Generalnie duzo gier. Ja przez takie turnieje (trzeba bylo sie gdzies przekimac, cos gdzies zjesc) poznalem od groma ludzi. Teraz prawie nikt nie gra, ale znajomosci pozostaly. Ornit, Zero, Hamtaro, B', brat B' (zapomnialem jak mial na imie), Kokai, Koji, Ryu, Aqua, Mashter, Pro8e, Patrol, Vince, Sway, Reset, ... Sorry jak kogos pominalem. Po prostu nie chodzilo tak naprawde o granie ale zeby sie spotkala grupa ludzi, ktora ma podobne zainteresowanie. Zawsze mozna bylo isc na piwko albo np przegrac 14 godzin i wracac do domu z oczami na zapalkach. Bylem nad morzem, na slasku, na mazurach, wtedy w warszawie a tu nie mieszkalem. Tego tak naprawde mi brakuje najbardziej. Gry to tylko sposob zeby zawrzec fajne znajomosci :) Mam nadzieje, ze to kiedys odzyje. Zawsze bylem cienki w te gry ale jezdzilem, bo zawsze bylo warto - cos ciekawego bylo na kazdym zjedzie/turnieju. Najfaniej jak sie spalo na ziemi, a ze ja chrapie bardzo to na mnie rano ludzie spod byka patrzyli bo nikt sie nie mogl wyspac przez moje salwy ;)

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza
Ta gra powinna byc w Polsce turniejowa niż soul a tak znowu podzieli los sf2 3s :nie_wiem:

 

Nie ma co wróżyć.

Mam nadzieję że turniejowe granie w inne bitki niż Tekken odżyje.

Widzi mi się taki turniej jak Impact II we Włocławku, gdzie grano w cztery bitki i bylo masę ludzi.

 

SFIV, SCIV i Tekken6 na jednej imprezie - rozmarzyłem się :)

Achh impact :wub: No te gry na jednej imprezie plus 100 osób zapalonych do gry a nie tylko przyjada bo przyjada to jest to yeah ;) A z tym wróżeniem niestety tak będzie bo ja pogram dopiero po pół roku od czasu premiery albo rok ,w Wwie kilku i Ty z pewnie z kilkoma.Turnieju nikt nie zorganizuje bo kto więc będziemy pocinac na jakiś turniejach w soula/tekkena.Na kolejnej bace sobie pogramy :vincencik: Zamiast automatu lepiej do Japonii jechac,i w tydzień nauczyc sie można więce niż w miesąc/pół roku/w ogóle można pozwiedzac kraj zcisniętych w pociagach no i obejrzec SBO na zywo jak ktoś pojedzie akurat w sierpniu :D

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim 40 usd to nie tak duzo, dobre akcesoria tyle kosztuje (po prostu PLN teraz w dolku jest) a po drugie absolutnie sie zgadzam z tym, ze krzyzak w padach z PSOne jest calkiem niezly i duzo robi przyzwyczajenie, kazdy po prostu mial to PS1 czy PS2 i sie przyzwyczail, ale pad od Saturna mial krzyzaka lepszego, szczegolnie do krecenie cwiartek i polowek. Mam zreszta reedycje tego pada pod PS2 i naprawde, jest lepszy.

 

A w tego pada doswiadczenie kaze mi powatpiewac. Kiedys wyszedl taki wynalazek do PS2 w zwiazku z wydaniem SF Anniversary: http://www.play-asia.com/paOS-13-71-m-49-en-70-9fh.html i krzyzak byl slaby. Nie wygladal jak ten na zdjeciu w ogole, nie ni bylo krzyza wyprofilowanego. Gralo sie zle.

 

Mialem tez innego pada do Xboxa wlasnie tej firmy (MadCatz): 00000112888-MadCatzXbox360GamePadProvideogameconsoleacessory-large.jpeg i tez nie zachwycal.

 

Na razie jedyny sensowny pad firmy Hori (ale praktycznie nie do dostania): xbox_360_hori_controller.jpg

 

Tu jest recenzja pada do SF ktory zaraz wyjdzie o o ktorym mowimy (po angielsku): http://gear.ign.com/articles/946/946596p1.html

 

Tu sa juz prawdziwe zdjecia produktu: ces-203.jpg

 

ces-202.jpg

 

Ja osobiscie bardzo sie ciesze, ze cos rusza w kwestii kontrolerow do XBOXa bo na razie jest naprawde krucho. Oczywiscie sa i tacy ktorzy daja rade na zwyklym padzie grac i to na niezlym poziomie :) Tylko po co sie meczyc...

 

Maly OFF-TOP ale musze: Kto nie wie, to informuje ze jestesmy w polfinale mistrzostw swiata w pilce recznej i mimo, ze sie tym sportem nie interesuje i ogladam go od swieta, to musze powiedziec - KTO NIE WIDZIAL MECZU POLSKA-NORWEGIA, NIECH ZALUJE ;)

 

Odnośnik do komentarza
Do robienia jakich kolek? Gralem na nim sobie w SF i gra sie dobrze, zreszta nie tylko mi. To do czego sie mozna przyczepic to slabe spusty ktora jeszcze sie psuja (a ogolnie robia wrazenie jakby miale jakies opoznienie). Do krzyzaka bym sie nie przyczepil za bardzo.

 

Sorry, chodziło mi o ćwierć koła, ale chyba wiadomo o co chodzi ;) Jak dla mnie to poza krzyżakiem ten pad ma same minusy. Oprócz tego co napisałeś analog jest mało precyzyjny no i samo to, że pad jest na kablu. Ogólnie raczej bym tego nikomu nie polecał, lepiej kupić przejściówkę na duala.

Odnośnik do komentarza

Dual Shock chyba najlepiej nadaje sie do takich gier, ale wiadomo, jak ktoś gra na "poważnie", to tylko AS.

 

Nie będzie podziału na serwery, wersja na PS3 otrzyma ekskluzywne dodatki w postaci filmików anime dla każdej postaci.

http://www.ps3center.net/news/2235/street-...l-be-worldwide/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...